מכירת קלפי טארוט ואביזרים לקריאה

איפה כדאי לקנות קלפי טארוט?

המחיר לקלפי טארוט שתרכשו בארץ, יהיה, בדרך כלל, גבוה ביחס למחיר הקלפים בארצות אחרות.

לקוראים מתחילים בקלפים, ההוצאה הזאת מיותרת, והרבה פעמים הקלפים ישארו ללא שימוש, כי לא התחברתם אליהם.

ההמלצה שלי היא שתקנו את חבילות קלפי הטארוט שלכם באמאזון, שם מציעים קלפי טארוט למכירה במחירים אטרקטיביים. נכון, יקח להם כמה ימים להגיע, אבל במחיר של חבילת קלפים אחת בארץ, תוכלו לקנות כמה חבילות באמזון, וכך אם לא התחברתם לחבילה מסוימת, תוכלו לקנות אחרת.

גילוי נאות: אמזון ישלמו לי עמלה קטנה בכל פעם שתרכשו אצלם קלפים, אבל העמלה באה מהרווח שלהם, ולא מעלה לכם את המחיר. ובנוסף, אני בטוח שתשמחו לפרגן לי על כל הידע שאני מעלה לאתר הזה, ומעמיד אותו לרשותכם ללא תשלום. 💜

תודה!

קלפי טארוט למכירה

איך יודעים איזו חבילת קלפים לקנות?

בחירת חפיסת הקלפים הנכונה עבורכם עשויה להיות מאתגרת, אבל ברגע שאתם יודעים מה אתם מחפשים זה מקל על התהליך.

מצאו קלפים שנראים לכם מעניינים. אם תשתעממו, לא תשתמשו בהם. כמו כן, התמקדו באינטואיציה שלכם – אם חבילת קלפים מסויימת ממשיכה למשוך את עיניכם, היא עשויה להיות הנכונה לכם.

הכנסו לעמוד המכירה של כל אחת מחפיסות הקלפים, ונסו להתחבר אל הציורים שאתם רואים שם. רכשו את החבילה שאתם מרגישים שאתם מתחברים אליה
את המחיר של כל חבילת קלפים תוכלו לראות בעמוד המכירה של אמזון שיתגלה לכם כשתלחצו על הכפתור הכתום.

קלפי הטארוט של ריידר

קלפי טארוט של ריידר ווייט

חבילת קלפי הטארוט הנפוצה והמפורסמת ביותר – קלפי הטארוט של ריידר. ממנה לקוחים צילומי הקלפים שבאתר. החבילה עולה בארץ כ 150 ש"ח, אבל אם תזמינו באמזון תשלמו רק כ 70 ש"ח כולל משלוח לארץ.

קלפי טארוט מכשפות

witches tarot

אחת מחפיסות הקלפים היפות ביותר שנוצרו, עם תמונות המגרות את האינטואיציה. מגיע ביחד עם הסברים (באנגלית) על משמעות הקלפים, והצעות לכמה פתיחות מיוחדות.

קלפי הטארוט של מרסיי

הקלפים של מרסיי CBD

הקלפים העתיקים של מרסיי אשר שוחזרו ע"י ד"ר יואב בן דב ותמונותיהם מופיעות באתר. ד"ר בן דב יצר שחזור מדהים של קלפים שמקורם בשנת 1760. מגיע עם חוברת של 56 עמודים עם הוראות לקריאה בקלפים.

קלפי ריידר בצבעים עזים

קלפים + מדריך של ריידר בצבעים חזקים

חפיסת הקלפים הקלאסית של ריידר-ווייט נצבעה מחדש בצבעים חזקים, ומצורף אליהם גם מדריך בן 272 עמודים, כולל איורים, על קריאה בטארוט ופירושים לקלפים. מתאים במיוחד לקוראים מתחילים.

סט קלפי ריידר + מפה + תליון

סט של קלפי ריידר-ווייט + מפה לכיסוי השולחן בזמן קריאה + תליון מסטי רוחני. בסט נכלל גם מדריך לקריאה בקלפים בשיטה המאפשרת למצוא את הבעיה של השואל, בתחומי חיים שונים כגון נישואין וגורל.

קלפי טארוט אומנותיים

חבילת קלפי טארוט מאויירים

חבילת הקלפים הזאת קרובה ממש ליצירת אמנות! כל קלף מלא בפרטים אשר מקלים על הפירוש שלו, והאיורים משלבים את אמנות המזרח עם המסורת הקלטית וסיפורי פיות. 

ערכת קלפים ומדריך מחוברים לטבע

ערכת קלפי טארוט wild

ערכת הקלפים + מדריך הקריאה של Wild Unknown היא הנמכרת ביותר, נכון לעכשיו, באמזון. הקלפים מצויירים בסגנון מינימליסטי ומקושרים לטבע. כולל חפיסת קלפים ומדריך לקריאה במארז מהודר.

קלפי מכשפות בסגנון מודרני

קלפי המכשפות בסגנון מודרני היא אחת מחפיסות הקלפים הפופולריות ביותר באמזון. המאיירת לקחה את ציורי הקלפים של ריידר-ווייט, והעניקה להם מראה צעיר ומודרי בצבעים עזים.

הקלפים המינימליסטיים של בידי

קלפי טארוט ליום יום

חפיסת הקלפים ומדריך הקריאה האלה הוכנו ע"י הקוראת הידועה Biddy, המאמינה בקלפים עם איורים פשוטים, אשר מגרים את האינטואיציה. המדריך מכיל תרגילים לקידום תחומי חיים כמו רומנטיקה, קריירה ועוד.

אביזרים לקריאה בקלפים ולשמירה על קלפי הטארוט שלכם

האביזרים האלה דרושים כדי לשמור על קלפי הטארוט שרכשתם כדי שלא יתבלו, ולביצוע פתיחות איכותיות יותר בקלפים

שקיות קטיפה לשמירה על הקלפים

שקיות קטיפה לקלפי טארוט

4 שקיות קטיפה יוקרתיות ורכות לאחסון ושמירה על הקלפים, עכשיו במבצע באמזון. השקיות מגיעות בארבעה צבעים שונים, וניתן לרכוש גם שקית בודדת בכל אחד מהצבעים.

תיק לקלפים עם רצועת נשיאה

תיק לקלפי טארוט

אם תשמרו את הקלפים שרכשתם בקופסת הקרטון, היא תתבלה ותיקרע. קנו את התיק היפה והנוח הזה כדי לשמור על הקלפים שלכם.
התיק כולל גם רצועת נשיאה המתחברת לפרק היד.

מפת שולחן לקריאה בקלפים

מפת קטיפה לקריאה בטארוט

חלק מקריאה נכונה בטארוט הוא יצירה של מרחב קריאה מתאים. פרסו מפה כזאת על השולחן לפני שאתם מניחים עליו את הקלפים והפרידו בין החוץ לבין מרחב הקריאה, לקבלת תשובות נכונות. קיימים 5 צבעים.