שאל את הטארוט

 

שאל אל הטארוט
השאלות שאפשר לשאול את הטארוט הן רבות, וכמוהן גם התשובות שהקלפים יתנו.

האפשרות לשאול את הטארוט הופכת להיות זמינה ליותר ויותר אנשים, והפופולריות של ההתייעצות בקלפים הולכת וגוברת בכל העולם. (כפי שאפשר לקרוא במאמר הזה)
חלק מהשואלים מעדיפים פניה לקוראים מקצועיים בקלפים, וחלקם לומדים קריאה בסיסית בטארוט, ופותחים לעצמם בכל פעם שמתעורר אצלם הצורך.
ישנן שאלות רבות שאפשר לשאול את הקלפים, אבל ישנן גם שאלות לא מעטות שאי אפשר, או לא כדאי לשאול אותן. שאלות שהתשובות עליהן לא יהיו ברורות לשואל, או שאלות שלא יכוונו אותו לדרך פעולה נכונה, אינן מסוג השאלות שנכון לשאול. לטעמי, גם שאלות על העתיד לא נכון לשאול. העתיד פתוח ומעשיכם בהווה הם שיקבעו איך יראה העתיד שלכם.

מה נכון לשאול את הטארוט

מנסיוני, ניתן לרכז את השאלות שאנשים שואלים את הטארוט, לכמה נושאים מרכזיים. לכל נושא אני מציג כמה שאלות אשר נכון לשאול את הקלפים, והתשובה שתתקבל תתרום להבנתכם את הדרך שאתם צריכים ללכת בה כדי לקדם את נושא השאלה, או היא תהווה מסר להתפתחותכם האישית.
כמובן שאתם מוזמנים לשאול כל שאלה נוספת שעליה אתם מבקשים תשובה, אבל שימו לב – ניסוח השאלה הוא אולי הדבר החשוב ביותר בהתייעצות עם הקלפים. שאלות שאינן מנוסחות היטב, יביאו את הקלפים לתת לכם תשובות שלא תבינו, או שלא יהיו לכם שימושיות.

לשאול את הטארוט על אהבה וזוגיות

שאלות על אהבה וזוגיות הן, ללא ספק, השאלות הפופולריות ביותר בהתייעצות עם הקלפים.
אנשים רבים רוצים לדעת אם בן, או בת הזוג שלהם הם האנשים הנכונים עבורם, האם העתיד איתם יהיה ארוך וטוב.
לעיתים הם רוצים לדעת מה בני הזוג שלהם חושבים עליהם, או מה כוונותיהם באשר להמשך הזוגיות.
מבקשי הזוגיות תוהים אם ומתי יפגשו את הנפש התאומה שלהם, איך זה יקרה ואיפה.
כדי לקבל מהטארוט תשובות שיקדמו אתכם, אני מציע לכם לשקול לשאול שאלות בניסוח כזה:

לשאול את הטארוט על עבודה וקריירה

במקום השני, אחרי שאלות על זוגיות, נמצאות השאלות על עבודה וקריירה. אלו יכולות להיות שאלות כלליות, או שאלות ממוקדות יותר.
כמה מהשאלות הנפוצות הן:

לשאול את הטארוט על ענייני בריאות

במקום השלישי נמצאות שאלות על נושאים הקשורים לבריאות. באופן אישי אני לא מייעץ לפונים אלי בענייני בריאות, בשביל זה יש רופאים. אבל! היום ידוע שחלק גדול מהמחלות נגרמות בגלל חולשה מנטאלית, וחיזוק האמונה ביכולת להחלים, תורמת לא מעט לחיזוק המערכת החיסונית ולהחלמה אפשרית. במקרים שבהם השואלים מעוניינים לדעת איך הם יכולים לתמוך בטיפול שהם מקבלים מרופאים, ולעזור לעצמם להחלים, אפשר לשאול:

לשאול את הטארוט על התפתחות אישית ורוחנית

אנשים שהתחילו את המסע שלהם לגדילה רוחנית, מודעות והתפתחות אישית, מבקשים לדעת איזו דרך כדאי להם לקחת כדי להבין יותר טוב את החיים, את המציאות ואת עצמם.
שאלות המתאימות למצב הזה הן:

כדי לענות על השאלות הנ"ל, ישנן הרבה מאוד פריסות (פריסה היא הדרך שבה מניחים את הקלפים על השולחן בזמן ביצוע הייעוץ, או הפתיחה בקלפים) בטארוט. בכל פריסה אנו משתמשים כדי לענות על שאלות מסוג אחר. ישנן פריסות של קלף אחד המיועדות לקבלת מסר – כמו הפריסה באתר הזה, וישנן גם פריסות המורכבות מכמה חפיסות קלפים כדי לענות על שאלות מורכבות במיוחד, ועד לפרטים הקטנים ביותר של התשובה.

פריסות נפוצות המשמשות למענה על שאלות לקלפים

בין הפריסות הנפוצות המיועדות למענה על השאלות לטארוט, ניתן להזכיר את:

 

לסיכום: בין אם אתם פותחים לעצמכם בקלפים כדי לשאול את הטארוט שאלות, ובין אם אתם פונים לייעוץ אל קורא קלפים מקצועי, הניסוח הנכון של השאלה יאפשר לכם לקבל תשובה שתוכלו ליישם כדי לקדם את העניין שלשמו באתם.

ב ה צ ל ח ה !