טארוט SOS

טארוט SOS

 

פריסת טארוט sos, היא אחת מפתיחות הקלפים הפופולריות ביותר, ונועדה לענות על שאלה של 'כן' או 'לא' תוך כדי חיזוק הגורמים והסיבות התומכים, או חוסמים את התשובה המתקבלת.

 

השלבים לביצוע פתיחת טארוט אס או אס

 

1. הכנת מרחב הקריאה

צרו לכם מקום שקט שבו תבצעו את הקריאה. התיישבו ליד שולחן נוח, פרסו מפה, דאגו שלא יהיו הפרעות מסביב. הדליקו נר על השולחן כדי ליצור מעגל של אור אשר יבדיל בין מרחב הקריאה לעולם החיצוני.

2. הגדרת השאלה לטארוט sos

כדי לקבל תוצאות אפקטיביות מביצוע פתיחת טארוט SOS, יש להגדיר נכון את השאלה. השאלה צריכה להיות מנוסחת כך שהתשובה עליה תהיה 'כן' או 'לא'. אם רוצים לתחום את נושא השאלה בזמן, יש להגדיר במדויק מהו. כדאי לבחור את השאלה בצורה כזו שלשואל יהיה ברור מה הוא צריך לעשות בהמשך. שאלה כגון "האם כדאי לי להירשם לאתר היכרויות כדי למצוא זוגיות בשנה הקרובה" היא טובה כי תקבלו עליה תשובה שתעזור לכם. לעומת זאת השאלה: "האם תהיה לי זוגיות בשנה הקרובה" היא שאלה לא נכונה. הטארוט לא יכול לחזות את העתיד, ודי ברור שאם אינכם עושים דבר למציאת זוגיות, אז לא תהיה לכן.

ניסוח בעייתי נוסף יכול להיווצר כאשר שואלים שאלה שאינה משקפת את נטיית ליבו של השואל: "האם בעלי בוגד בי?" היא שאלה שלא ניתן לפרש את התשובה עליה אם יצא קלף חיובי מאוד (שאולי אומר שהבעל לא בוגד) או אם יצא קלף שלילי מאוד (שאולי אומר, גם כן, שהבעל לא בוגד). לעומת זאת אם ננסח את השאלה אחרת: "האם בעלי נאמן לי?" הרי ברור שאם יצא קלף חיובי התשובה היא כן, ואם יצא קלף שלילי התשובה היא לא.

3. ערבוב הקלפים לקריאת טארוט sos

אנו מערבבים את הקלפים תוך כדי שאנו חוזרים על השאלה בקול רם. כאשר אנו מרגישים שערבבנו מספיק, מוסרים את הקלפים לשואל אשר מערבב אותם גם הוא, תוך כדי חזרה על השאלה. כאשר השואל סיים את הערבוב, הוא מחזיר לנו את הקלפים, אנו מסדרים אותם בחבילה מסודרת וחוזרים פעם נוספת על השאלה. מניחים את חבילת הקלפים על השולחן, ומבקשים מהשואל לחצות אותה ביד שמאל, ולהניח את החלק התחתון על העליון.

בגמר התהליך אנו מושכים שלושה קלפים מראש החבילה, ומסדרים אותם מימין לשמאל, עם הפנים כלפי מטה.

4. פירוש קריאת ה SOS טארוט

הקלף הראשון אותו אנו הופכים הוא הקלף האמצעי. הקלף הזה הוא התשובה לשאלה. אם יצא קלף חיובי הרי התשובה לשאלה היא 'כן', ואם יצא קלף שלילי הרי התשובה היא 'לא'. כאשר יצא במיקום המרכזי קלף שאינו נותן תשובה ברורה של כן או לא, הרי השואל מקבל מסר מהטארוט – מה עליו לעשות כדי לקדם את נושא השאלה, או איך הוא צריך לפעול כדי לקבל את התשובה שהוא רוצה. יש להבין היטב את משמעותו של הקלף המרכזי, לפני שמתקדמים להפיכת הקלפים האחרים.

לאחר שהבנו את התשובה שהתקבלה בקלף המרכזי, אנו הופכים את שני הקלפים שבצדדיו. שני הקלפים האלה יראה לנו את הגורמים התומכים בתשובה שהתקבלה, או החוסמים את הדרך אל התשובה שהשואל רוצה לעצמו. יתכן ונקבל שני קלפים תומכים, שני קלפים חוסמים, או קלף אחד חוסם ואחד תומך.

ניתוח התשובות שהתקבלו ביחד עם השואל, יאפשר לנו להביא אותו לתובנה בקשר לדברים שעליו לעשות כדי לממש את נושא השאלה, ולרמת הקושי שהוא צפוי לעמוד בפניה בדרך.

5. פריסת טארוט SOS – סיכום

למרוט שטארוט sos היא פתיחה פשוטה של שלושה קלפים, הרי היא עוצמתית ביותר ומאפשרת לקבל מענה כמעט על כל שאלה. תרגול הפתיחה הזאת, ופירוש הקריאות שיצאו, יאפשרו לכם לייעץ ייעוץ משמעותי ותומך להרבה שואלים אשר יבקשו את עזרתכם.

ב ה צ ל ח ה !