שמי דורון שפירא

ובזמן שאני מקים את האתר הזה אני כבר בן 61.

במקצועי אני טייס ומדריך טיסה, בהשכלתי אני בוגר הפקולטה להנדסה של אוניברסיטת תל אביב ונסיוני בחיים כלל גם פרק של 22 שנים בו הייתי בעל עסק משגשג.

המסע שלי אל תוך עצמי החל לפני עשרות שנים והוא עתיד להימשך עד ליומי האחרון על פני האדמה. למרות שזהו המסע הארוך, והקשה ביותר שיצאת אליו, הוא גם המתגמל ביותר.

במהלך המסע התוודעתי גם לקלפי הטארוט, ונעזרתי בהם רבות כדי להבין את עצמי ואת המחסומים העוצרים אותי בדרכים בהם רציתי ללכת. בקלפי הטארוט אצורים הידע והחוכמה שצברה האנושות לאורך שנות קיומה, ומי שידע להתחבר אליהם, מובטח לו חיבור אל מקור הידע הזה.

רבים הם השוגים בפירוש קלפי הטארוט. חלקם חושבים שביכולתם לנבא את העתיד (אין להם יכולת כזאת, או שהיא קיימת אבל הם לא משתפים אותנו בה) אחרים שוגים בפירושים שנתנו לקלפים השונים. 

דורון שפירא מדריך טיסה

לדוגמא:

בקלפי הטארוט שולבו "7 המידות הטובות" – מעלות שמן הראוי שיהיו לכל אדם. שבע המידות הטובות נקבעו ע"י הפילוסופים אפלטון ואריסטו, ואומצו מאוחר יותר ע"י הנצרות.

שבע המידות הטובות הן:

  1. זהירות ותבונה – אשר העדרן אצל השואל מופיע בקלף השוטה.
  2. צדק – לכל אדם אותן זכויות. מופיע בקלף הצדק.
  3. מתינות ושליטה עצמית – אשר מופיע בקלף המזג – TEMPERANCE, שבטעות רבים תרגמו את משמעותו לקלף המיזוג.
  4. אומץ לב וגבורה – המתבטא בקלף העוצמה.
  5. אמונה באל – קלף העולם.
  6. תקווה – הציפיה לטוב כפי שהיא מתבטאת בקלף יום הדין
  7. נתינה וצדקה – קלף הקיסרית

מובטח לכם כי אם תבואו לקריאה בקלפי הטארוט, או שתפתחו בעצמכם, יצוצו מדי פעם אחד או יותר מ 7 הקלפים האלא כדי לרמוז לכם שעליכם להשתפר כדי שתוכלו להתקדם אל העתיד שאתם מבקשים לעצמכם.

אני מזמין אתכם – המבקרים באתר, לצעוד איתי בהמשך המסע הזה, ולהנות כמוני מהעושר שבקלפי הטארוט. אשמח לענות על שאלותיכם, לבקש מהקלפים בשמכם הכוונה בהמשך דרככם, וליעץ לכם בהתלבטויות שאתם חווים.