קלף טארוט יומי

קלף טארוט יומי

 

היתרונות והדרך לקבלת מסר יומי מקלפי הטארוט

קלפי הטארוט משמשים, בראש ובראשונה, כלי להתפתחות אישית ולחיבור בין העולם החיצוני שאותו אנו חווים בחושינו, לעולם הפנימי אשר לרוב נסתר מאיתנו, וחלקים ממנו מופיעים לנו בחלומות, או באמצעות שימוש באינטואיציה.

רוצים לקבל מסר מיידי מהטארוט להמשך היום שלכם? לחצו כאן.

 

קלף טארוט יומי – דרך נהדרת להתחיל את היום שלכם.

בשנים האחרונות הולך השימוש בקלפי טארוט וצובר תאוצה.
בדו"ח שפרסם הניו-יורק טיימס בשנת 2018, נאמר שהמכירות של חפיסות קלפי טארוט נמצאות בשיא של כל הזמנים, והמגמה היא לעלייה נוספת.

עם העלייה בפופולריות, השתנתה גם הגישה לקלפי הטארוט. במקום לראות בהם שעשוע נחמד לערבי נשים, הם הפכו לכלי לחיבור לאינטואיציה האישית, להכוונה, ולפיתוח אישי. שינוי הגישה הביא גם לשינוי הדרך שבה אנשים פונים אל הטארוט, ורבים מתחילים את יומם בהוצאת קלף אחד והרהור במשמעותו ובקשר שלו אל חייהם.

וכאן בדיוק נמצאת התועלת האישית הגדולה שבטארוט – קלף המסר היומי שמשכתם, ואשר יצא במיוחד בשבילכם, יאפשר לכם לחשוב על מה שכדאי לכם לשפר ביום שלפניכם, על הדברים שחוסמים אתכם מלהשיג את מה שאתם רוצים לעצמכם, ויתן לכם את הכיוון שכדאי לכם ללכת בו.

איך לבצע קריאה עצמית בקלפי טארוט כדי לקבל מסר יומי לעצמכם.

כדי לבצע לעצמכם קריאה בקלף טארוט יומי, קנו קודם חפיסת קלפי טארוט שאתם מתחברים אליה. (בקישור הזה תמצאו חפיסות קלפי טארוט למכירה במחירים מאוד זולים)

בתחילת היום פנו לכם קצת זמן, הרהרו ביום שלפניכם – מה צפוי לכם בו, אילו בעיות הייתם רוצים לפתור במהלכו, מה הייתם רוצים להשיג לעצמכם. לאחר מכן צרו את מרחב הקריאה המתאים – מקום שקט, בלי הסחות דעת, עם שולחן שעליו תוכלו לשים את הקלפים. הדליקו נר אם אתם מרגישים בכך צורך, ערבבו את הקלפים עד שאתם מרגישים שערבבתם מספיק, ואז משכו  את הקלף שלכם.

איך לפרש את הקלף שיצא בקריאה היומית.

התחילו עם פניה לאינטואיציה שלכם. כל חפיסת קלפים היא שונה, והאמנות שבציורי הקלפים תעורר בכם תחושות ומחשבות שונות. יתכן שהקלף "ידבר אליכם", במקרה הזה הקשיבו היטב למה שיש לו לאמור.
לאחר מכן פנו לפירוש המסורתי, או המקובל של הקלף אותו תוכלו למצוא גם באתר הזה. נסו לחבר בין הפירוש ובין מה שצפוי לכם היום, או לצדדים באישיותכם אשר יבוא לידי ביטוי במהלכו.

לדוגמא: אם הקלף אותו משכתם הוא קלף המיזוג, או המזג, נסו לשלוט במזגכם היום, קבלו את כל מה שקורה לכם בשקט, והביאו את הצדדים השונים לאישיותכם לידי ביטוי באירועים השונים, מתוך שלווה ושיקול דעת.

קלף המיזוג או המזג
יצא לכם קלף המיזוג בפתיחת הקלף היומי בטארוט? נסו לשלוט במזגכם היום, והביאו את הצדדים השונים שבאישיותכם לידי ביטוי מתוך שלווה.

שימו לב כי הקלף אינו מנבא את העתיד לקרות במהלך היום, אלא הוא יותר מסר אליכם, או ייעוץ כיצד כדאי לכם להתנהל כדי להשיג את המטרות ששמתם לעצמכם.
נסו לכתוב ביומן את מחשבותיכם בקשר לקלף הטארוט היומי שמשכתם, והשוו אותן בסוף היום למה שקרה במהלכו. נסו להבין באילו מקרים נהגתם לפי עצת הקלף והיא הוכיחה את עצמה, ובאילו מקרים התעלמתם מהעצה, ומה היו התוצאות.

מתי לבצע את קריאת קלף הטארוט היומי.

בצעו את פתיחת הקלף היומי בזמן שיש לכם מספר דקות שאותן תוכלו להקדיש לטקס, ולהרהור במשמעויות הקלף שיצא. אם הנכם ממהרים לעבודה בבוקר ואין לכם את הזמן, השאירו את הפתיחה היומית לחלק אחר של היום. כל חלק של היום שבו הפתיחה בטארוט תוכל להיות לכם לתועלת, יתאים.

כמובן שאם תרצו, תוכלו גם לבצע את פתיחת הקלף היומי בטארוט באתר הזה. בחרו את הנושא שבו הייתם רוצים לקבל מסר, הרהרו בו ובחרו קלף. משמעות הקלף תופיע לכם מייד לאחר הבחירה ואיתה גם המסר היומי עבורכם.

ב ה צ ל ח ה !