רכישת ספרים העוסקים בטארוט

איפה כדאי לקנות ספרי טארוט

אם אתם רוצים להעמיק את הידע שלכם על הטארוט, כדאי שתקראו ספרים העוסקים בנושא.

הטארוט הוא תחום ענק, ואנשים שונים משתמשים בקלפים בצורות שונות ולמטרות שונות. יש כאלו אשר מייעצים בטארוט בנושאי רומנטיקה, פרנסה והסרת מחסונים, וישנם אחרים המשתמשים בטארוט לאבחון מטופלים המגיעים אליהם.

לכל נושא ישנם ספרים העוסקים בו, וההיצע הוא גדול. אם אתם קוראים אנגלית, אני שב וממליץ שתקנו את הספרים באמזון, ואם אתם מעדיפים עברית, הכנתי לכם כאן מספר קישורים לספרים שיכולים לעניין אתכם.

ספר הקריאה הפתוחה בטארוט

טארוט – הקריאה הפתוחה הוא מבוא מקיף ויסודי ומדריך מעשי לקלפי הטארוט. הספר מתמקד בקלפי הטארוט של מרסיי (Tarot de Marseille) שהם הגרסה המקורית של קלפי הטארוט המשמשים לקריאה. אפשר ליישם את ההסברים והשיטות שלו גם לסוגי קלפים אחרים. ספר חשוב לכל מי שרוצה להכיר, להפעיל ולחוות את הקסם המסתורי שבקלפי הטארוט.

סט של ספר וקלפים יואב בן דב

סט של ספר + חבילת הקלפים של מרסי בשיחזור ד"ר יואב בן דב. 

יואב בן-דב בעל תואר ראשון בפיזיקה, תואר שני בהיסטוריה ופילוסופיה של המדע מאוניברסיטת תל אביב בהנחיית פרופ’ יובל נאמן. איש חכם ושובה לב שכבר לא איתנו.

משחק ההתעלות של הזן מודפס כעת במהדורה עברית מחודשת. המארז כולל 79 קלפים, 12 מערכי פתיחה שונים המתאימים לקוראים מתחילים ומתקדמים, וספר פרשנויות צבעוני המתבסס על ציטוטים מבין עשרות הספרים של אושו. בערכת הקלפים אפשר להשתמש באופנים שונים: כמשחק חברתי, כמסר יומי כאמצעי התבוננות ועוד.