נרות ריחניים

למה משמשים הנרות הריחניים בפתיחה בקלפי טארוט?

כאשר אנו קוראים בקלפים, אנחנו מנסים ליצור "מרחב קריאה" אשר יבדיל את השואל ואותנו מהעולם החיצוני.

יצירת מרחב הקריאה חיונית כדי לאפשר לאינטואיציות לפעול וכדי שנוכל להתרכז, ריכוז מוחלט בפענוח המסרים שמתקבלים מהקלפים.

אנו יוצרים את מרחב הקריאה על ידי כך שאנחנו מבצעים את הפתיחה בקלפים במקום שקט, בלי נוכחות של אנשים אחרים מסביבנו, על שולחן נקי ומסודר בלי חפצים מסיחי דעת, על מפה שנפרוש במיוחד לשם כך, ובעזרת נר שנדליק והאור שלו יצור סביבנו בועה נפרדת מהעולם החיצוני.

איפה קונים נרות ריחניים?

למרות שניתן להשיג נרות ריחניים גם בארץ, הרי המבחר באמזון הוא בלתי ניתן להשוואה.

דפדפו בהיצע הנרות שלהם, ובחרו את הנרות על פי האינטואיציה. 

אם תזמינו כמה נרות ביחד, או אם תחברו את הזמנת הנרות להזמנת קלפים ואביזרים אחרים לקריאה בטארוט שתעשו, תהיו פטורים מדמי משלוח לארץ (החל מ $49 המשלוח הוא חינם)

מבחר הנרות הריחניים באמזון עולה על 10,000 נרות! אלו שהעליתי לכאן הם הנמכרים ביותר, אבל תוכלו לדפדף בעמודי המכירה ולרכוש את הנרות שמוצאים חן בעינייכם.

השתמשו באינטואיציה כדי לבחור את הנרות המתאימים לכם:

נר ריחני שחור

אחד הלהיטים של אמזון – נר ריחני באריזת זכוכית שחורה, ניתן להזמין אותו במגוון ריחות, והוא מפיץ ריחות עזים המשמשים גם בארומתרפיה. בוער בין 35 ל 45 שעות, תלוי בגודל שתבחרו.

נר ריחני סגול

נר סגול בריח פריחת הלילך, בוער כ 80 שעות ומפיץ ריח עז של פריחה. מרענן את אוויר החדר כדי שתוכלו להתרכז בקריאה מבלי להיות מוטרדים מריחות אחרים שיכולים להסתנן אל מרחב הקריאה.

נר ירוק בריח אורנים

נר ענק – בוער בין 75 ל 110 שעות, בעל שתי להבות, מפיץ ריח עז של יער אורנים, ערערים  ועשב. נר מיוחד שיכול לשדרג לכם את מרחב הקריאה ולהפוך אותו למקום נעים מאוד.

נרות ריחניים שונים

בקישור הזה תוכלו למצוא סדרה של נרות ריחניים, בצבעים שונים וב 16 ריחות שונים שתוכלו לבחור מהם. בחרו מהם את הנר (או שילוב של נרות) שיצרו עבורכם מרחב קריאה שקט ושליו.

סט של 12 נרות ריחניים

סט של 12 נרות ריחניים בקופסאות פח, בצבעים שונים ובעלי ריחות שונים. הסט הזה יאפשר לכם ליצור מרחב קריאה שונה במקצת בכל קריאה, ולהתאים אותו בהתאם לאינטואיציה שלכם, לשואל.

נר ריחני צהוב

נר ריחני צהוב בריחות תפוז ועשב לימון. בוער כ 50 שעות ומפיץ ריחות נעימים ורעננים. משמש גם מטפלים בארומהתרפיה – טיפול בעזרת ריחות. עשוי בעבודת יד ומתאים לשימוש הן בפנים והן מחוץ לבית.