שלושה מטבעות

קלף שלושה מטבעות בקלפים של ריידר
קלף שלושה מטבעות בקלפים של ריידר – שיתופי פעולה בבניית קתדרלה יבטיחו סיכויים גדולים יותר להצלחה ולהכרה על המאמצים

קלף שלושה מטבעות הוא קלף המעלה על נס את שיתופי הפעולה, ואת ההכרה במאמצים של השואל. הקלף קורא לשואל לשתף פעולה עם מישהו, או עם מספר אנשים הקשורים לנושא השאלה, ולהביא לשיתוף הפעולה הזה את מלוא כישוריו וכשרונותיו כך שהשלם יצא גדול מסכום חלקיו. על השואל לשים לב, וללמוד מהתרומה שכל משתתף מביא אל שיתוף הפעולה הזה, ו 'לתת כתף' באופן מלא כדי להבטיח הצלחה והכרה מאוחרת יותר במאמצים. כמו קלפי שלוש אחרים בטארוט, גם שלושה מטבעות מבשר את הגעתו של שלב היישום בחיי השואל, אחרי הדחיפה להתחיל שהוא קיבלת מהאס, ובחינת החלופות והתכנון בקלף השניים.

בשלב היישום ילמד השואל ויכיר בעובדה שיש לו את כל מה שצריך – כישורים, יכולות ומשאבים כדי להבטיח לו הצלחה, והקלף מוסר לו שהוא על הדרך הנכונה, ומעודד אותו להמשיך בה. עם זאת, מציע לו הקלף, לתכנן כל צעד בדרך, ולבנות לוח זמנים כדי להגיע אל מטרתו.

קלף שלושה מטבעות בקלפים של מרסיי CBD
קלף שלושה מטבעות בקלפים של מרסיי – מפגש של אינטרסים יוצר הזדמנויות לצמיחה

המסר של קלף שלושה מטבעות

שלושה מטבעות מזכיר לשואל ששיתופי פעולה עם אחרים, הם לפעמים הדרך היחידה להגיע בהצלחה אל שלב הסיום. שיתופי הפעולה האלה, בדרך כלל יוצרים ערך גדול יותר מאשר חיבור הערך הנפרד של המשתתפים, בגלל ההפריה ההדדית הנוצרת בהם. הסינרגיה מביאה לקיצור לוחות זמנים (או לפחות לעמידה בלוחות הזמנים) וליצירת מוצר מוגמר טוב יותר. טוב יעשה השואל אם ימצא לו עם מי הוא יכול לשתף פעולה בנושא השאלה. השלמה מוצלחת של הנושא שעל הפרק, תביא לו את ההכרה שהוא מייחל לה.

התשובה של שלושה מטבעות לשאלות של כן / לא:

שלושה מטבעות הוא קלף של הגשמה והצלחה באמצעות שיתוף פעולה או הצטיינות, ולכן התשובה שהוא נותן היא 'כן'

המסר של שלושה מטבעות בזוגיות

הקלף רומז לשואל שכדאי להגביר את שיתוף הפעולה בין בני הזוג – לקחת את הזוגיות לשלב הבא. באמצעות העלאת הרמה של הזוגיות, יווצר פוטנציאל של צמיחה ומימוש, והזוגיות בעצמה תהפוך להיות טובה ומעצימה יותר. בני הזוג יהפכו ליחידה אחת 'זוג' אשר יכולותיה עולות על סכום היכולות של כל אחד מהם בנפרד.

המסר של שלושה מטבעות בקריירה וכספים

זה הזמן ליצור שיתופי פעולה במקום העבודה, או בעסקו של השואל עם עסקים אחרים כדי לקבל יתרון תחרותי. הפעולה המשותפת תמקסם את יכולותיהם של המשתתפים בה, ותביא את סיכויי ההצלחה בפרוייקט שעל הפרק למקסימום. הצלחה בפרוייקט תחזק את המוניטין של השואל, והוא יזכה להערכה ולשבחים שאליהם הוא מייחל.

גם בכספים זה הזמן לשתף פעולה – אולי להתאגד ביחד כדי לקנות נכס שהוא גדול על השואל לבדו?

Three Of Pentacles