אס הגביעים

קלף אס הגביעים בקלפים של ריידר
קלף אס הגביעים בקלפים של ריידר – שפע של רגשות חיוביים זורם אל השואל ומציף אותו.

קלף אס הגביעים הוא הזמנה לפתוח את הלב למגוון של רגשות. אהבה, יצירתיות, חמלה כלפי אחרים ושמחה זמינים עכשיו לשואל בשפע. הם מבשרים על זוגיות חדשה או חיזוק משמעותי של הקיימת, חיזוק היחסים הבין אישיים עם מישהו קרוב, תקופה פוריה אצל אמנים, ואצל מי שתחביבו קשור באמנות, וצורך להתנדב לטיפול באנשים, או בבעלי חיים. אבל כמו אצל שאר קלפי האס בטארוט, זוהי רק הזמנה, והשואל שאס הגביעים יצא לו בקריאה יכול לבחור אם לקבל, או לדחות אותה.

אס הגביעים מופיע הרבה פעמים בקריאה לאנשים יצירתיים, ומבשר על אפשרות של תקופה פוריה ביצירה שלהם. אולי הם צריכים לקחת קורס בכתיבה יוצרת, אולי חוג ציור או ריקוד, אולי תנחת עליהם השראה לפרוייקט חדש של עזרה לבעלי חיים. השואל נמצא בתקופה שבה הוא חש בנוח עם מי שהוא, ומקרין את התחושה הזאת על הסביבה דרך היצירה, או הביטוי העצמי שלו.

אס הגביעים מבשר, הרבה פעמים, על מערכת יחסים חדשה בחייו של השואל. זו יכולה להיות מערכת זוגית, יחסים שמתהדקים בתוך המשפחה, או אפילו רומן שמתחיל להתפתח וממלא את השואל בשמחה והתרגשות. הקלף רומז לשואל כי עליו לתת לרגשותיו החמים כלפי בן, או בת הזוג לזרום, כפי שהמים זורמים מתוך הגביע, דבר שישרה רגשות אהבה בין בני הזוג, בלי שיתאמצו.

אס הגביעים מייצג גם נדיבות, ורומז לשואל להיות במצב של נתינה מתמדת, ולחלוק את רגשי השמחה והאהבה שלו עם הסביבה. ככל שיתן יותר, יראה כי יקבל יותר מהרגשות האלא לעצמו. לפעמים הוא מסמל גם לידה, אם כי לא בהכרח של תינוק, אלה זו יכולה להיות גם 'לידה' של רעיון חדש, יצירה חדשה וזוגיות חדשה.

קלף אס הגביעים בקלפים של מרסיי – אינטיליגנציה רגשית הבאה לידי ביטוי ומביאה להיפתחות רגשית

המסר של קלף אס הגביעים

אס הגביעים מבשר על תחילת תקופה של רגשות חיוביים חזקים אצלנו. הרגשות יתעוררו כי מצאנו זוגיות חדשה ואנחנו בדרך להתאהב, כי אנחנו עומדים לשדרג את הזוגיות שאנחנו כבר נמצאים בה, ואולי חתונה על הפרק. אנחנו מרוצים ממקום העבודה שלנו, חברויות מתחזקות, ואנו מוצאים משמעות בעזרה, או טיפול באחרים או בבעלי חיים. זוהי תקופה של שפע רגשי, ואס הגביעים קורא לנו לא להחמיץ אותה, ולהיפתח אליה.

התשובה של אס הגביעים לשאלות של כן / לא:

אס הגביעים הוא קלף המצביע על שביעות רצון מהחיים, ועל הצלחה ושפע שמקורם ביצירתיות ואינטואיציה. התשובה שהוא נותן היא 'כן'.

המסר של קלף אס הגביעים בזוגיות

אס הגביעים בקריאה מבשר על תקופה של הצפה רגשית בזוגיות – רגשות חזקים של אהבה למי שכבר נמצא בזוגיות וותיקה, דחף לשדרג את הזוגיות לחתונה, או למעבר למגורים משותפים כתוצאה מהרגשת מחוייבות חזקה למי שנמצא בהתחלת הדרך, ומציאת זוגיות טובה למי שחיפש עד כה. היכולת לקבל ולבטא אהבה מתחזקת משמעותית בתקופה הזאת, ומביאה, באופן כללי, לחיזוק הקשרים בין בני זוג.

המסר של אס הגביעים בקריירה וכספים

רגשות חיוביים כלפי מקום העבודה, או העסק מביאים להגברת הפריון וליצירת סביבת עבודה נעימה סביב מי שהקלף יצא לו בקריאה. תחושות אינטואיטיביות חזקות מביאות ליצירת הזדמנויות חדשות ולמציאת פתרונות למצבים שעד עכשיו נראה חסרי מוצא.

גם בענייני כספים האינטואיציה של השואל מדריכה אותו למצוא אפיקי השקעה חדשים ומעניינים.

Ace Of Cups