אס המטבעות

אס המטבעות בקלפים של ריידר
אס המטבעות בקלפים של ריידר – אם רק תדעו ללכת בדרך הנכונה, היקום עתיד לתת לכם שפע.

קלף אס המטבעות מבשר על התחלה חדשה בתחום המעשי, או החומרי אצל השואל. משהו ש 'התבשל' אצלו הרבה זמן הגיע למצב שאפשר להעביר אותו שלב קדימה ולהתחיל ליישם אותו. יתכן ומדובר בהשקעה כספית אפשרית שהובאה לידיעתו, יתכן ותוצע לו משרה חדשה, יתכן והוא יתחיל להחלים ממחלה ארוכה, או שיתחיל מערכת יחסים חדשה. אבל כמו בכל האסים בטארוט, המסר הוא של התחלה ברגל ימין, ושל עידוד לעשות את הצעדים הראשונים, אבל לא של הצלחה. ההצלחה תלויה לגמרי במעשיו ובבחירותיו העתידיות של השואל. הקלף נותן לשואל מעין 'אור ירוק' ללכת בעקבות האפשרות החדשה שנתגלתה לו, או להוציא לפועל את התוכניות ששוכבות אצלו במגירה כבר זמן רב, אבל גם מציע לו לתכנן את הדרך, ולצעוד בה בזהירות רבה.

אס המטבעות מייצג גם תקופה של פוריות גבוהה בחיי השואל. אם יש לו איזה פרוייקט גדול שחשב עליו – זה הזמן להתחיל אותו, אם הוא מהרהר כבר הרבה זמן בלשנות את מקום המגורים שלו, אס המטבעות בעד שיתחיל, זה גם הזמן להתחיל להתמודד על התפקיד הבא במקום העבודה, או על הלקוח הגדול הבא לעסק, ואם הוא כבר המון זמן חושב על להציע דייט למזכירת המחלקה, אז עכשיו זה בדיוק הזמן.

אס המטבעות בקלפים של מרסיי CBD
אס המטבעות בקלפים של מרסיי – לא פריצת דרך, אלא התקדמות מחזורית לעבר מימוש חומרי

המסר של קלף אס המטבעות

אס המטבעות מעודד אותנו להמשיך ולפתח תהליכים חדשים בחיינו אשר קשורים לעולם החומר – כספים, קריירה, בריאות פיזית וזוגיות. הופעת הקלף בקריאה צריכה לעודד את השואל לאמץ לחיקו הזדמנות שנקרתה לו בתחומים האלה, או בתחומים אחרים הקשורים לחומריות, והוא מבשר על שפע הצפוי להגיע כתוצאה מאימוץ ההזדמנות והפעילות שיעשה כדי לממש אותה. הקלף רומז לנו שכדי להגיע למטרה, אנחנו צריכים לתכנן היטב את הדרך, לקבוע יעדי ביניים ולהתקדם לעבר כל אחד מהם בעיניים פקוחות. אס המטבעות מבטיח לנו שנעשה את הצעד הראשון ביוזמה החדשה ברגל ימין.

התשובה של אס המטות לשאלות של כן / לא:

כמו גם שאר האסים בטארוט, אס המטבעות משיב ב 'כן' החלטי על שאלות שהתשובה עליהן היא 'כן' או 'לא'.

המסר של קלף אס המטבעות בזוגיות

אם אתם נמצאים בקשר זוגי, אס המטבעות רומז לכם לא לחשוש להעביר אותו לשלב הבא. מיסוד הקשר טומן בחובו את האפשרות לשפע, הן במישור האישי – ילדים, והן במישור הכלכלי. לשואל המבקש לעצמו זוגיות מוסר אס המטבעות להתחייב לחיפוש ולהתמיד בו תוך תכנון המהלכים עד למציאת בן או בת הזוג.

המסר של קלף אס המטות בקריירה וכספים

אס המטבעות מבשר על קבלת קביעות ותחושה של יציבות במקום העבודה. ההשקעה של השואל בתפקיד, או בעסק שלו עתידה להשתלם, והוא נמצא בדרך הנכונה להגשמת שאיפותיו המקצועיות.

בנושאי כספים קורא הקלף לשואל לבחון על הצד החיובי השקעות שונות שהוא מהרהר בהן כבר תקופה ארוכה, ובמיוחד השקעות בתחום הנדל"ן.

ACE OF PENTACLES