אס החרבות

קלף אס החרבות בקלפים של ריידר
קלף אס החרבות בקלפים של ריידר – להמליך את החרב על החיים שלנו, ולנהוג לפי ההגיון ולא לפי הרגש.

קלף אס החרבות הוא הראשון שבקלפי החרבות בטארוט, והוא מפתה את השואל לחיות לפי החרב. כפי שמרמז הכתר – להמליך אותה לשליטה על פעולותיו. הוא קורא לו לפעול מתוך הגיון קר, מבלי לערב שיקולים רגשיים בפעולותיו, להתקדם מהר, ולחתוך כל הפרעה בדרך.

אס החרבות מבשר על פריצת דרך מחשבתית – השואל עתיד לראות בבירור את אשר לפניו, את דרכי הפעולה האפשריות והוא צריך להתקדם בהן במהירות ובלי להתעכב. אם כך יעשה, מובטח לו שיצליח. הקלף הוא סימן שעל השואל להיפתח לרעיונות חדשים, ולאמץ חזון ודרכי מחשבה מקוריות. זה זמן מצויין להתחיל פרוייקט חדש אשר דורש מהשואל כישורים אינטלקטואליים, או להתחיל ללמוד מקצוע מאתגר.

אבל כמו בשאר קלפי האס שבטארוט, גם ההצעות של אס החרבות הן רק הזמנות להתחיל בדרך, הן לא מבטיחות הצלחה. ההצלחה כולה תלויה במעשיו הבאים של השואל. החרב בקלף היא חרב פיפיות – יש לה להב בשני הצדדים, אחד מהם מופנה החוצה כדי לפלס את הדרך לשואל, והשני מופנה אל השואל ויכול להרוס אותו, אם לא ידע איך לנהוג בחרב.

ישנו משפט באנגלית שאומר: Those who live by the sword die by the sword. ובתרגום חופשי – "מי שחי על חרבו, מת בחרב" אז תהיו זהירים כאשר אתם ממליכים את החרב על חייכם.

קלף אס החרבות בקלפים של מרסיי CBD
קלף אס החרבות בקלפים של מרסיי – יכולת ריכוז ואסרטיביות עוזרים לנתח ולהחליט במצבים מורכבים.

המסר של קלף אס החרבות

אס החרבות מבשר על הזדמנויות שמגיעות אלינו, ושכדי לנצל אותן נצטרך להשתמש בהגיון הקר ובכישורינו השכליים. אס החרבות קורא לנו לא לתת לרגשותינו להתערב בקבלת ההחלטות, ולחתוך מהתהליך כל דבר שעלול להפריע לו. אנו נדרשים לנוע מהר, ללא עיכובים, באומץ ומתוך ראיה ברורה של מה שעומד לפנינו. אם נדע לנצל את ההזדמנויות המגיעות, ולהשתמש באנרגיות הזמינות לנו עכשיו, זה כבר תלוי רק בנו.

התשובה של אס החרבות לשאלות של כן / לא:

אס החרבות מייצג ניצחון באמצעות חוזק מנטלי וחשיבה ברורה ויצירתית. ובנוסף הוא קורא להשלטת צדק. התשובה שהקלף נותן לכן היא 'כן'

המסר של קלף אס החרבות בזוגיות

אס החרבות הוא קלף של התחלות חדשות ומפתיעות, וכך גם בזוגיות. שואל המבקש לעצמו זוגיות ומקבל את הקלף בקריאה, עתיד להיקלע לפגישה רומנטית מפתיעה, וגם מי שמנסה לסדר את המערבולת הרגשית שהוא נתון בה בזוגיות שלו, יגיע אל פתרון הגיוני ונטול רגשות אשר יאפשר לזוגיות להמשיך ולהתקיים. לאלו שרוצים כבר זמן רב לסיים את הזוגיות שלהם, הרי זה הזמן הנכון לחתוך.

המסר של קלף אס החרבות בקריירה וכספים

יכולתו האינטלקטואלית של השואל נמצאת בשיאה, וזה הזמן לקחת על עצמו את הפרויקט החדש שמוצע לו. למי שמחפש קריירה חדשה, כנראה שיקבל הצעה מפתיעה ממישהו שהתרשם מכישוריו השכליים, ולמי ששוקל כבר זמן רב לעזוב את מקום העבודה, הרי זה הזמן הנכון לחתוך ולהמשיך הלאה.

לעוסקים בכספים קורא אס החרבות לחתוך השקעות לא מניבות בלי כל סנטימנטים, ולשקול הצעות אחרות בהתבסס על הגיון בלבד, ללא עירוב של רגש.

Ace Of Swords