אס המטות

קלף אס המטות בקלפים של ריידר
אס המטות בקלפים של ריידר – הנוף נפלא, אז קח מקל וצא כבר לדרך!

קלף אס המטות הוא קלף של דחף לפעולה. זהו קלף של התחלות חדשות, של פוטנציאל חדש ושל אנרגיות שמחכות להתפרץ. הקלף דוחק בשואל להתחיל את הפרויקט שחשב עליו והיסס, לצאת לדרך למסע חדש, או לחזר במרץ אחרי בת, או בן הזוג שרק הכיר.

אם לשואל ישנו דחף יצירתי, תשוקה לביטוי עצמי או צורך להתחיל תחביב חדש, אס המטות קורא לו לצאת לדרך, מבלי לדעת אפילו לאן יוליכו אותו הצעדים הראשונים. הכל יסתדר בסוף. או שלא. זה הזמן לבדוק הזדמנויות חדשות שצצות על פני השטח ואפשרויות חדשות שאולי עד עכשיו היססנו בקשר אליהן.

הקלף מעודד אותנו ללכת בעקבות הלב ותחושות הבטן שלנו, וגם אם אנחנו לא בטוחים שהשביל יוביל להצלחה, נוכל להתחיל ללכת בו, רק כדי לראות איך מתקדמים. אם שקלנו מספר כיוונים אפשריים, ואס המטות יצא בשאלה על אחד מהם, הרי זהו ללא ספק הכיוון אליו אנו צריכים ללכת.

אס המטות דוחק בשואל לפעול, ועכשיו! הזמן לתכנונים נגמר, ההזדמנות מחכה וצריך לצאת לדרך. אבל אס המטות אינו מבטיח תוצאה חיובית, הוא רק דוחק בשואל להתחיל לעשות מה שצריך. הוא הניצוץ שמצית את הלהבה, אבל כדי שהמדורה תבער, השואל צריך לעשות את מה שצריך לעשות.

אס המטות בקלפים של מרסיי – שפע של אנרגיה שצריך לבוא לידי ביטוי.

המסר של אס המטות:

אס המטות הוא קלף של התחלות חדשות. יתכן ומדובר בשלב חדש בחיים, פרוייקט חדש שהשואל רוצה להתחיל, או אפילו בהשראה חדשה שנחתה על השואל והוא חייב לבדוק לאן היא תוביל אותו. אבל כדי להפוך את פרץ האנרגיה הזה להצלחה, על השואל שלנו לראות היטב את מה שנמצא לפניו, להבין מה מצפה לו קדימה ועם מה יצטרך להתמודד, ולהכין סדרה של תכניות מעשיות להמשך. אס המטות יופיע גם כשלשואל ישנה הזדמנות להתפתחות אישית – להרשם לקורס ציור או צילום, קורס של קריאה בטארוט וכו', אשר לאחר סיומם יפתחו בפני השואל הזדמנויות חדשות.

התשובה של אס המטות לשאלות של כן / לא:

כאשר מופיע אס המטות בשאלה שהתשובה עליה יכולה להיות כן או לא, הרי התשובה היא 'כן' חזק.

המסר של קלף אס המטות בזוגיות:

השואל צפוי להתחיל מערכת יחסים חדשה והקלף קורא לו להסתער עליה. לשואל הנמצא כבר במערכת זוגית, קורא הקלף לנתב אנרגיה להתחדשות ולרענון הזוגיות.

המסר של קלף אס המטות בקריירה וכספים:

שואל המצפה לקידום, קרוב לודאי שיקבל אותו. לעסק עצמאי נכון יהיה להתחיל יוזמות או מהלכי שיווק חדשים.

בנושאי כספים כנראה שהשקעות חדשות ישאו פרי, כספים שהשואל מחכה להם יתקבלו בקרוב.

ACE of WANDS