שמונה מטבעות

קלף שמונה מטבעות בקלפים של ריידר
קלף שמונה מטבעות בקלפים של ריידר – עבודה קשה נדרשת כדי לשכלל כישורים לקראת ההגעה לדרגת מומחה.

קלף שמונה מטבעות מעודד שואל שעוסק בעבודת כפיים הדורשת יצירתיות, ומשתמש בכישוריו כדי לצקת איכות לדברים שהוא מכין, לא להתייאש מהעבודה הקשה ומהשכר הנמוך. השואל חייב לעבור את תהליך ההתלמדות שבו התחיל, על מנת לעלות לדרגה של מומחה בתחומו, ובתהליך הזה אין אפשרות לבצע קיצורי דרך. יתכן והשואל נמצא אחרי שינוי שביצע בחייו – החליף מקצוע או תחום לימודים, ועכשיו הוא כאילו "חוזר אחורה" למצב של מתלמד. אבל חריצותו, והמרץ שהוא משקיע בעבודה, יבטיחו את שליטתו בה.

לפעמים הקלף רומז שהשואל נדרש לשפר את כישוריו בתחום שבו הוא מתכוון לעסוק. למשל, אם היום הוא קורא בטארוט כתחביב, וברצונו להפוך למומחה בקריאה, עליו להשקיע זמן, מרץ ועבודה קשה שיביאו אותו לדרגה של מומחה. הוא יודע שזה לא יקרה מהר, אבל הנכונות להשקעה תשתלם בזמן הארוך.

שמונה מטבעות מופיע גם כששואל אינו שבע רצון מתחום מסויים בחייו, אבל הוא עובד קשה על שיפור עצמי באותו התחום. הקלף מעודד את השואל לגלות מחוייבות לביצוע השינוי, ולהמשיך לעבוד קשה כדי, לבסוף, להעלות את רמת שביעות הרצון שלו מהחיים שבחר לחיות. גם לשואל שאינו נמצא כרגע בתהליך של שיפור עצמי, קורא הקלף לערוך בדק בית, לבדוק היטב מה הוא יכול לשפר בחייו, ולא להירתע מהעבודה הקשה שיהיה עליו להשקיע כדי להשיג את השיפור.

קלף שמונה מטבעות בקלפים של מרסיי CBD
קלף שמונה מטבעות בקלפים של מרסיי – פעילות חדגונית ומתמשכת לקראת התפתחות לטווח ארוך.

המסר של קלף שמונה מטבעות

אם אנחנו רוצים להצליח באיזשהו תחום – עבודה, תחביבים, זוגיות, אנחנו צריכים לעבוד קשה ולפתח את הכישורים המתאימים. לעיתים, תוך כדי תהליך ההכשרה, יש לנו נטיה להתייאש. אבל אם תמיד נשים את המטרה לנגד עינינו, נצלח את תקופת ההתלמדות בשלום, והכישורים שנרכוש ישמשו אותנו כדי להשיג עבור החיים שלנו את מה שאנו רוצים וצריכים.

התשובה של שמונה מטבעות לשאלות של כן / לא:

שמונה מטבעות הוא קלף שעוסק בשיפור כישורים, ובעידוד להשקיע זמן ועבודה כדי לקבל מעמד של מומחה בעתיד. התשובה של הקלף לכן היא 'כן'

המסר של קלף שמונה מטבעות בזוגיות

למבקשי הזוגיות הקלף מוסר שכדי למצוא אותה, יהיה עליהם להשקיע זמן ואנרגיה בתהליך החיפוש, ובשיפור מנהגי החיזור שלהם. עליהם לגלות סבלנות למסע הארוך שהם נמצאים בו, ואסור להם להתייאש באמצע. לשואל שכבר יש לו זוגיות קורא הקלף לשפר את התנהלותו בתוכה, כדי להבטיח זוגיות טובה ומאריכת ימים.

המסר של קלף שמונה מטבעות בקריירה וכספים

הקלף מוסר לשואל שחסרים לו עדיין הכישורים הדרושים כדי למלא את התפקיד שבו הוא חושק. עליו להמשיך ולרכוש ידע ומיומנויות, בעבודה קשה, כדי להגיע למצב שבו יוצע לו הקידום. הקלף יופיע למשל בקריאה למתמחים ברפואה, או בעריכת דין, אשר עובדים קשה מאוד ובעד פרוטות, ויעודד אותם להמשיך ולשכלל את כישוריהם לקראת היום שבו יהיו רופאים ועורכי דין.

גם למי שעוסק בכספים, או רוצה להשקיע השקעות מניבות רומז הקלף שזה עדיין לא הזמן, ועליהם להמשיך וללמוד את תחום השקעות הכספים כדי להצליח בו.

 

Eight Of Pentacles