שמונה מטות

קלף שמונה מטות בקלפים של ריידר
קלף שמונה מטות בקלפים של ריידר – לפעול עכשיו ולנוע במהירות כדי לא להחמיץ את ההזדמנות.

קלף שמונה מטות מבשר לנו על שינוי קרוב בקצב החיים שלנו, שיהפוך להיות מהיר וקדחתני. נושא השאלה יתקדם במהירות ואסור לנו להתעצל עכשיו ולפגר אחריו. חייבים לעשות כל מאמץ כדי לנצל את ההזדמנות שנוצרה או שהיא תתפוגג ואנו עתידים להצטער על כך. המשקולות והמאבקים שעכבו אותנו בקלף הקודם, הוסרו, ועכשיו יש לנו את החופש לרוץ קדימה ולנצל הזדמנויות. אנו עתידים להיות מאוד עסוקים בקרוב, אבל אלו עיסוקים שנהנה מהם, ואנו פועלים כדי לקדם את עצמנו. הקלף מזהיר אותנו לא להתנגד, ולזרום עם הדברים שקורים. אם ניתן לפחדים שלנו מהשינוי הצפוי לעכב אותנו, ההזדמנות שעל הפרק תוחמץ.

הקלף קורא לנו להתמקד היטב במה שאנחנו פועלים להשיג, להיות מרוכזים ונחושים, ולהתעלם מכל הסחות הדעת מסביב. פרויקטים שאנו עסוקים בהם יתחילו להתקדם מהר, ואנו מרגישים בלתי ניתנים לעצירה, שופעים רעיונות ומלאי אנרגיה.

עקב מהירות התנועה שהקלף מגלם, לעיתים הוא מבשר לנו על טיסת עסקים הצפויה בקרוב, או יציאה לחופשה במקומות רחוקים.

קלף שמונה מטות בקלפים של מרסיי CBD
קלף שמונה מטות בקלפי של מרסיי – לא לתת לפרטים השוליים בחיים לעכב את התנועה לעבר המטרות בחיינו.

המסר של קלף שמונה מטות:

המסר המרכזי של הקלף הוא שיש להכות בברזל בעודו חם. והוא חם עכשיו אז אסור לנו לחכות שיתקרר, כי אז יהיה מאוחר ולא נצליח לעצב את החיים בדמות שאנו מייחלים לעצמנו.

לנוע במהירות, לנוע בנחישות, לא להתעכב מחמת פחדים או חששות, לא לתת לאף אדם או לאף מכשול לעצור אותנו, לקבל החלטות במהירות ומבלי להסס, זה המסר של הקלף.

התשובה של שמונה מטות לשאלות של כן או לא:

שמונה מטות הוא קלף של תנועה. בין אם תנועה במרחב או תנועה מחשבתית קדימה. הזדמנויות יופיעו מבלי שציפינו להן, ואנו נצליח לנצל אותן. התשובה של הקלף היא כן

המסר של קלף שמונה מטות בזוגיות:

ישנה לשואל עכשיו הזדמנות בזוגיות שלו, שהוא חייב למהר ולנצל אותה. הוא הכיר בת, או בן זוג פוטנציאליים שאם לא ימהר לחזר אחריהם מישהו אחר עתיד לזכות בלבם. אם הוא כבר בזוגיות הנמצאת בקשיים, נוצרה עכשיו הזדמנות לפתור את הקשיים ועליו לפעול מיידית כדי לנצל אותה. ואם הוא או היא נמצאים בתחילתו של קשר, זה הזמן לקחת אותו לשלב הבא.

המסר של קלף שמונה מטות בקריירה וכספים:

עסקים וקריירה בנויים על ניצול הזדמנויות, ולשואל שלנו קיימת עכשיו הזדמנות. הוא חייב לפעול עכשיו, במהירות ובנחישות כדי לקבל את הקידום שחלם עליו, או את הלקוח הגדול שיקדם את העסק שלו בסדר גודל, אם יהסס יחמיץ את ההזדמנות. גם לשואל המחפש לעצמו קריירה או עבודה חדשה, קיימת עכשיו הזדמנות למצוא אותה והוא חייב לפעול מיידית.

בנושא כספים צצה פתאום אפשרות מעניינת להשקעה שעתידה להיעלם בקרוב. על השואל לקבל עכשיו החלטה אם הוא מעוניין לנצל את ההזדמנות.

EIGHT OF WANDS