ארבע חרבות

קלף ארבע חרבות בקלפים של ריידר
קלף ארבע חרבות בקלפים של ריידר – להתרחק מקרבות היום יום, להרגיע את הגוף ואת הנפש, ולחזור בכוחות מחודשים.

קלף ארבע חרבות מופיע בקריאה לשואלים שעברו טלטלה גדולה בחייהם, ועכשיו כדאי שיקדישו זמן להירגע, לנוח ולהודות, למי שהם חושבים שצריך, על שעברו בשלום את המשבר. המתח הגדול שבו היה השואל נתון, יכול לגבות מחיר מהחזקים שבאנשים, ועל כן זה הזמן להרגיע את הגוף ואת הנפש, לחדש את מלאי האנרגיה ולהתכונן לאתגרים הבאים.

ארבע חרבות קורא לשואל לעשות הפסקה – מהעבודה ומהלחץ שבו הוא נתון בחיי היום יום. לקחת יום חופשי, לנסוע לטיול או לעשות רק דברים שהוא אוהב כדי להרפות את המתח, ולחדש את יכולתו לקבל החלטות. למעשה, ארבע חרבות מציב אתגר בלתי מוכר בפני השואל – להישאר רגוע ושקט למשך תקופה. הוא יכול לתרגל מדיטציה, להצטרף לחוג יוגה או ללכת לדוג. זה הזמן לעסוק בכל מה שישרה על השואל שקט ושלווה, ויאפשר לו לחדש את כוחותיו.

ארבע חרבות מציע לשואל לבלות קצת זמן רק עם עצמו, להתבודד עם מחשבותיו, ולברר לאן הוא רוצה להתקדם בחייו. למרות שלשואלים שאינם מורגלים בכך קשה לשאת את הבדידות, הרי הנסיון הזה יתרום לחוסנם האישי ולבטחונם העצמי.

קלף ארבע חרבות בקלפים של מרסיי CBD
קלף ארבע חרבות בקלפים של מרסיי – הסתגרות ומגננה יוצרות מצב חסום שאינו מאפשר התפתחות.

המסר של קלף ארבע חרבות

לפעמים החיים שלנו עמוסים מאוד, אנו עסוקים בהתמודדות עם משבר אחר משבר, עד שאנו מגיעים לסף אפיסת כוחות. המתח המתמיד שבו אנו שרויים גובה מאיתנו מחיר, ויכולתנו לקבל החלטות טובות נפגמת. ארבע חרבות מציע לנו פשוט לעשות הפסקה וללכת לנוח. לקחת חופש, אפילו ליום אחד, לעשות דברים שאנחנו אוהבים ואשר ינתקו אותנו מהעומס, להירגע ולחדש את מלאי האנרגיה הזמינה לנו. אולי אפילו להכניס תכנים משרי שלווה לחיינו – קורס יוגה או מדיטציה, טיולים בטבע, הליכות בים בשקיעה וכל מה שעוזר לנו להירגע.

התשובה שנותן ארבע חרבות לשאלות של כן / לא:

ארבע חרבות הוא קלף המצביע על מצוקה, אבל גם מציע דרכים להחלים. התשובה שהוא נותן אינה מוחלטת, אבל נוטה לכיוון החיובי.

המסר של קלף ארבע חרבות בזוגיות

הזוגיות של השואל 'סחטה ממנו את המיץ' וקשה לו לקבל החלטות בנוגע להמשך הדרך המשותפת. ארבע חרבות מציע לו לקחת זמן לעצמו, להשקיט את מחשבותיו, ולברר בתוך תוכו איך הוא רוצה להמשיך את הקשר. רק לאחר מכן יוכל לקבל החלטה טובה. גם מבקשי הזוגיות עברו תקופה של חיפוש אינטנסיבי אשר לא אפשרה להם לקבל החלטה לבחור בבן, או בת זוג. זה הזמן לעשות הפסקה מהחיפוש, לארגן את המחשבות, ולחזור בכוחות מחודשים ועם תובנות חדשות.

המסר של קלף ארבע חרבות בקריירה וכספים

השואל מעביד את עצמו כל-כך קשה במקום העבודה, או בעסק שלו, שהוא אינו מסוגל לקבל החלטות נכונות בקשר להמשך דרכו. ארבע חרבות מציע לו לקחת חופש, להתרחק קצת ממקום עבודתו, לארגן את המחשבות, ורק אז לקבל החלטות בקשר להמשך הדרך.

גם משקיעי הכספים כנראה כבר לא מתפקדים היטב כתוצאה מהעומס המוטל עליהם. גם אתם צריכים לקחת חופשה קצרה, להתמלא בכוחות מחודשים ורק אז לקבל החלטות שישפיעו על גורל השקעותיכם.

Four Of Swords