מלך הגביעים

קלף מלך הגביעים בקלפים של ריידר
קלף מלך הגביעים בקלפים של ריידר – יכולת לשמור על יציבות גם במהלך סערות וטלטלות רגשיות.

קלף מלך הגביעים מצביע על אדם שיש לו שליטה מוחלטת על רגשותיו, ועל תת ההכרה שלו, והוא משתמש בה כדי להתמודד בהצלחה עם כל מה שהחיים משליכים לעברו.

הבגרות והיציבות הרגשית של מלך הגביעים מאפשרות לו להימנע מהדרמות בחיים, והוא ישאר יציב ורגוע גם במהלך הטלטלות הגדולות ביותר. לשואל אשר מקבל את מלך הגביעים בקריאה, מציע הקלף להישאר רגוע אל מול האנרגיות השליליות הזורמות אליו מאחרים, לשמור על גבולות ברורים של מה מותר ומה אסור, ולא להיכנע למניפולציות רגשיות שינסו להפעיל עליו.

מלך הגביעים יודע לאזן בין הדרישה ממנו להיות מנהיג, לבין היכולות הרגשיות שלו. הוא יכול להעריך בהגיון כל מצב, אבל גם לסמוך על האינטואיציה שתעזור לו ביחסי האנוש שלו. למלך הגביעים חשוב להגיע אל היעדים שקבע לעצמו, אבל חשוב לו גם להגיע אליהם כשכל מי שבסביבה מרגיש שמח ומסופק.

מלך הגביעים הוא יועץ אבהי לענייני הרגש, מערכות יחסים והיצירתיות, ויש לו את היכולת לחוש ולראות את הדינמיקה הנוצרת בין אנשים על כל צדדיה. הוא מצליח לרוב ליצור תחושה של הרמוניה ושלווה בין אנשים, וכתוצאה מכך ליצור בניהם בריתות חזקות.

קלף מלך הגביעים בקלפים של מרסיי CBD
קלף מלך הגביעים בקלפים של מרסיי – שליטה עצמית נדרשת ליצירת הרמוניה בין הדברים החשובים באמת.

המסר של קלף מלך הגביעים

החיים הם לא תמיד שקטים ושלווים, ומדי פעם אנחנו נקלעים לסערת רגשות המטלטלת אותנו כמו קליפת אגוז באוקיאנוס. כאשר אנו מאותגרים ע"י מצב כזה, ומקבלים את מלך הגביעים בקריאה, הקלף מציע לנו לנהוג בסיטואציה בקור רוח ובשליטה מוחלטת על הרגשות מצד אחד, ולהשתמש בהגיון קר כדי לנתח את המצב, מצד שני. אם ניתן לעצמנו להיגרר אל הדרמה, ולהיסחף במערבולת הרגשית, קרוב לודאי שלא נצליח לעבור את המשבר בשלום. כאשר אנחנו לא בטוחים שנצליח, מציע לנו הקלף להיעזר במישהו שהוא בעל תכונות של מלך הגביעים – יועץ רגשי, מאמן או מנטור לחיים.

התשובה שנותן מלך הגביעים לשאלות של כן / לא:

מלך הגביעים הוא בעל אישיות חמה וחומלת, אבל גם חזקה וסמכותית. יש לו את הסמכותיות הנדרשת לתת לנו עיצות, אך מאחר ואיננו יודעים אותן הקלף לא נותן תשובה לשאלה.

המסר של קלף מלך הגביעים בזוגיות

מלך הגביעים הוא בן, או בת זוג בעלי יכולת להשרות יציבות על הזוגיות. הם יודעים לקבל את ההחלטות הנכונות בהתבסס הן על ההגיון, והן על האינטואיציה, ולרתום את הצד השני לשתף איתם פעולה. חשוב להם שבן זוגם ירגיש מסופק ושמח מכל פתרון שהם מוצאים לטלטלות הפוקדות את הזוגיות שלהם, וזהו סוד הצלחתם. גם למבקשי הזוגיות המקבלים את מלך הגביעים בקריאה, רומז הקלף שכאשר הם פוגשים בן, או בת זוג המוצאים חן בעיניהם, כדאי להם להפעיל הן את ההגיון, והן את האינטואיציה במהלך החיזור, ולדאוג שהמחוזר, או המחוזרת יהיו שמחים מכל מהלך שהם עושים.

המסר של קלף מלך הגביעים בקריירה וכספים

מלך הגביעים הוא, ללא ספק, מנהל מוכשר. יש לו את היכולת להפעיל את ההגיון בקבלת החלטות, אבל גם את האינטואיציה כדי לקרוא אנשים ולוודא שהם מרוצים מההחלטות שקיבל. כאשר מקום העבודה, או העסק של השואל עובר טלטלות הקשורות באנשים אחרים, מלך הגביעים הוא האדם הנכון לטפל בהן. עקב הסמכותיות והאמפתיה שמקרין מלך הגביעים, הוא יתפקד מצויין גם כמטפל רגשי, מנטור או מאמן לחיים.

King Of Cups