מלך המטבעות

קלף מלך המטבעות בקלפים של ריידר
קלף מלך המטבעות בקלפים של ריידר – מומחיות בעשיית עושר וביכולת לנהל אותו.

קלף מלך המטבעות מסמל את הטיפוס הקלאסי של 'האב המפרנס'. הוא מלא בטחון, שאפתן, ויודע ליצור עושר עבור עצמו ומשפחתו.

מלך המטבעות שואב את תחושת הערך העצמי שלו מהעושר שיצר. הוא נהנה לחלוק אותו עם בני משפחתו, בנוסף הוא משמש להם כיועץ ומדריך בענייני החומר. הקלף מופיע בקריאה, בדרך כלל, לשואל שהוא אדם מצליח, מלא בטחון עצמי, היודע למשוך אליו עושר. הוא יודע לזהות הזדמנויות להצלחה, ומשתמש ביכולותיו לשליטה חכמה בהון שצבר כדי להפיק ממנו תשואה נוספת.

הופעתו של מלך המטבעות מסמלת לשואל שבאפשרותו לתרגם את החזון שלו להצלחה מוחשית. הוא יכול לתפקד כבעל עסק מצליח, אשר יודע לתכנן לטווח הארוך, ולהשתמש בכישוריו כדי לממש את תכניותיו בהצלחה. כל דבר שהשואל נוגע בו, הופך לזהב, והוא יכול להיות בטוח שהמצב הזה עתיד להימשך. הוא אינו צריך להיאבק כדי להשיג את הדברים שהוא רוצה, והשפע החומרי זורם אליו בקלות וללא מאמץ.

הופעתו של מלך המטבעות יכולה לציין גם את סיומו המוצלח של מיזם, או פרוייקט חשוב בחייו של השואל, והוא רומז לו לשבת ולהנות ממה שיצר. בתהליך הזה השואל יצר גם שיטה עובדת ליצירת שפע כלכלי, והקלף קורא לו להמשיך ולהשתמש בה, במקום לנסות דברים אחרים.

קלף מלך המטבעות בקלפים של מרסיי – בטחון חומרי וגישה מרוסנת כלפי חומריות.

המסר של קלף מלך מטבעות

לכל אדם, במיוחד אם הוא בעל משפחה, ישנה שאיפה לייצר עושר ושפע כלכלי עבור משפחתו, ולהביא את עצמו ואותם למקום שבו יחושו בטחון כלכלי. למלך המטבעות הדברים האלה קלים. הוא יודע לתכנן, לנהל וליישם את התכנון באופן כזה שיבטיח הצלחה. הוא מגשים את עצמו באמצעות הצלחה כלכלית, ותחושת הערך העצמי הגבוהה שלו הופכת אותו ליועץ סמכותי בענייני החומר בקרב הקרובים אליו. אבל בכל הקשור לתחום הרגש, מלך המטבעות נמצא בטריטוריה לא מוכרת, ולא פעם הוא שוכח שחוץ מעושר, הוא צריך לתת לקרובים אליו גם חום ואהבה.

התשובה שנותן מלך המטבעות לשאלות של כן / לא:

מלך המטבעות הוא אדם בטוח בעצמו, סמכותי, מקיים הבטחות ויודע להוביל את עצמו ואחרים להצלחה. התשובה שהקלף נותן לכן היא 'כן'

המסר של קלף מלך המטבעות בזוגיות

מלך המטבעות הוא טיפוס מוכוון מטרה, ואם הוא רוצה בזוגיות הוא יתכנן תכנית, יבצע אותה לפרטי פרטים והיא תושג. הבעיה שלו היא לשמור עליה – זוגיות לא מורכבת רק משפע ובטחון כלכלי, אלא צריך שיהיה שם הרבה רגש. לשואל אשר הזוגיות שלו מאותגרת, הקלף רומז להפסיק להתנהג כמו מלך המטבעות – לחשוב רק על הקריירה ועל עוד הצלחה, ולהתחיל להיפתח רגשית, כדי לתקן את הדורש תיקון. ואם הזוגיות מאותגרת בגלל בעיות כלכליות, הרי עכשיו יש לשואל מודל איך צריך לנהוג כדי לפתור את הבעיות…

המסר של קלף מלך המטבעות בקריירה וכספים

מלך המטבעות הוא איש העסקים האולטימטיבי. יש לו כבר שיטה בדוקה לעשיית כסף, והוא משתמש בה פעם אחרי פעם בהצלחה מרובה. הוא המנכ"ל המצטיין אשר מתכנן תכניות לטווח ארוך, ויודע לבצע אותן צעד אחר צעד, ולכבוש יעד אחד אחרי השני כדי להגיע אל המטרה הבאה. אם אתם מבקשים לעצמכם קריירה ועומדים לפני קבלת החלטה לאן לפנות, הרי הכיוון הנכון בשבילכם הוא להיות כמו מלך המטבעות.

King Of Pentacles