מלך החרבות

קלף מלך החרבות בקלפים של ריידר
קלף מלך החרבות בקלפים של ריידר – רכישת מקום של כבוד מתוך הפגנת ידע, וקבלת החלטות על סמך ניתוח עובדתי.

קלף מלך החרבות הוא הקלף של בעלי הסמכות, האומץ והיכולת האינטלקטואלית, המשתמשים בהן כדי להשיג את מטרותיהם.

שואל המיוצג ע"י קלף מלך החרבות, נמצא בעמדת כוח, והוא מבטא את עצמו מתוך שכנוע עצמי עמוק, סמכותיות, וחיבור לאמת הפנימית שלו. כתוצאה מכך הסובבים אותו מקשיבים בקשב רב למה שיש לו להגיד, ורוכשים לו כבוד. לשואל יש את היכולת לראות בבירור את המציאות כפי שהיא, לרדת לחקר האמת, וכתוצאה מכך לקבל החלטות מנקודת מבט אובייקטיבית וחפה מכל השפעה, כולל השפעה של רגשותיו הוא, אותם הוא שומר תחת שליטה. למרות שהשואל מודאג מכך שהוא שומר על ריחוק רגשי בעת קבלת ההחלטות, הקלף רומז לו שזהו בדיוק הדבר הנכון לעשות בסיטואציה.

בקריאת מצב שבה יוצא מלך החרבות, הוא מבקש מהשואל להשתמש בהגיון שלו, וביכולותיו המנטאליות כדי לנווט את דרכו. הוא רומז לו לקבל החלטות חדות, שאינן ניתנות לפרשנות, אבל שיהיו מבוססות על ניתוח העובדות ולא על הרגש.

לשואל הזקוק לעזרה, או הצופה שיזדקק לה בעתיד הקרוב, מציע מלך החרבות להתייעץ בעו"ד, יועץ עסקי או יועץ מס, הכל לפי העניין. היועצים האלא מנותקים רגשית מהבעיה שלך, וישתמשו רק בנסיונם ובידע שלהם כדי ליעץ לך.

קלף מלך החרבות בקלפים של מרסיי CBD
קלף מלך החרבות בקלפים של מרסיי – פעולות זהירות ומחושבות מביאות לקבלת החלטות נחושות.

המסר של קלף מלך החרבות

מלך החרבות הוא, ללא ספק, מקור הסמכות בהתבסס על העובדות וניתוחן. הוא היועץ האידיאלי, המנותק רגשית מהבעיה שבה הוא מעורב. הוא מקבל ההחלטות אשר שולט ברגשותיו ולא נותן להם להפריע לו. הוא אסרטיבי ותקיף בהתבסס על הידע והמוניטין שרכש, והוא יכול בהחלט להיות ידידותי, אך לא בגלל שהוא מרגיש לכך צורך, אלא בגלל שהוא יודע שכך נכון להתנהג.

התשובה שנותן מלך החרבות לשאלות של כן / לא:

מלך החרבות הוא מקצוען אסרטיבי, מומחה בקבלת החלטות, ויש לו צורך בשליטה ובהעמדת גבולות. אבל הוא אינו נותן תשובה ברורה לשאלה.

המסר של קלף מלך החרבות בזוגיות

מלך החרבות הוא מומחה בקבלת החלטות ובניתוח מצבים בלי לערב רגש. הוא ידע בכל שלב משלבי הזוגיות מה צריך לעשות בכדי לשמר אותה, ויעשה את מה שהוא יודע. אבל אם בן, או בת זוגו יחצו את הגבולות הברורים שהציב, החרב תונף והזוגיות תסתיים בו ברגע. שואל אשר הזוגיות שלו מאותגרת, נרמז על ידי הקלף לאמץ לו חלק מהתכונות של מלך החרבות – את המערבולת הרגשית להחליף בניתוח עובדתי, ואת הצורך להיות צודק ולכעוס להמיר בקבלת החלטות מעשיות על בסיס העובדות שהוא מכיר.

המסר של קלף מלך החרבות בקריירה וכספים

מלך החרבות הוא זה שידע לקבל החלטות במצבים קשים, באמצעות ניתוק רגשי וניתוח העובדות בלבד. הוא יהיה שופט מצטיין, יועץ בעל מוניטין בתחומים שונים ורופא מנתח שיוכל לגדוע איבר כדי להציל את הגוף. בעמדות ניהול יוביל מלך החרבות את מקום העבודה שלו מתוך שיקולים כלכליים ותועלתניים בלבד, וכשהוא בעל עסק הוא ידע להפריד בין החלטות עסקיות שהוא מקבל, להחלטות שמתקבלות לפעמים ומטרתן לספק את האגו. לשואל המבקש לעצמו קריירה חדשה, מייעץ הקלף לאמץ את תכונותיו של מלך החרבות, ולקבל החלטות בהתבסס על עובדות בלבד.

King Of Swords