מלך המטות

קלף מלך המטות בקלפים של ריידר
קלף מלך המטות בקלפים של ריידר – אנרגיה של רעיונות חדשים ומקוריים, לצד חוסר סבלנות וילדותיות.

קלף מלך המטות הוא זה שמסמל את האנרגיה של האש, הוא הניצוץ שמתניע תהליכים.

הוא הוגה הרעיונות, אבל דואג שמישהו אחר יממש אותם בשבילו. הוא מסמן את המטרות, אבל משתעמם בדרך לכבוש אותן. הוא בעל החזון, אבל אין לו כוח לפרטים הקטנים, ולכן הוא מנסה לשכנע אחרים להגשים אותו בשבילו. מלך המטות הוא בעל אישיות כריזמטית, עם יכולת התבוננות חדה ונחישות גבוהה. לכן הוא גורם לאנשים להאמין בו וללכת אחריו.

בניגוד לאביר המסתער לפני שראה את המשכה של הדרך, למלך המטות יש ראיה ברורה של הדרך עד סופה, שם שוכנת המטרה שהוא רוצה לכבוש, הרעיון שהוא רוצה לממש, או החזון שהוא חייב להגשים. מלך המטות אינו מבזבז זמן על 'שטויות' – פעולות ופעילויות שהוא מעריך שלא יובילו לכלום. למלך המטות ישנה נטיה חזקה לא ללכת עם העדר, והוא מוצא כיוונים משלו כדי להשאיר את חותמו על הסביבה.

הופעתו של מלך המטות בקריאה מבשרת על הזדמנות שעומדת לצוץ בחייו של השואל, ויש לו את האפשרות לאמץ אותה. אם ירצה לקבל עליו את האתגר, וידע לנצל את כוחותיו כדי לעמוד בו, הוא עתיד להצליח. ואם ישתעמם בדרך, כנראה שיחמיץ גם את ההזדמנות הזאת.

קלף מלך המטות בקלפים של מרסיי CBD
קלף מלך המטות בקלפים של מרסיי – יצירתיות לצד יכולת להתרכז במה שחשוב באמת.

המסר של קלף מלך המטות

מלך המטות הוא אדם בעל חזון, אשר רואה בבירור את הדרך להגשמת חזונו. כאשר נופלת לידיו הזדמנות, הוא ימהר לנצל אותה אבל לאחר ההתלהבות הראשונית, כנראה שהיא תשעמם אותו והוא יוותר. למזלו הוא ניחן, לרוב, בכריזמה ותכונות אישיות אחרות אשר מושכות אליו אנשים, והוא יודע לשכנע, או להוביל אותם להגשים בשבילו את מטרותיו. מלך המטות מזכיר ילד אשר החיים בשבילו הם משחק, הרצינות והמחויבות ממנו והלאה, והוא ממהר להשתעמם ולזנוח התחלות חדשות.

התשובה של מלך המטות לשאלות של כן / לא:

מלך המטות הוא דמות חיובית בהקשר של יצירת רעיונות והובלת אנשים, אבל הוא ממהר לאבד עניין ולזנוח את מטרותיו. לכן הקלף אינו נותן תשובה ברורה לשאלה.

המסר של קלף מלך המטות בזוגיות

מלך המטות הוא אישיות כובשת ולכן קל להתאהב בו. הוא מעניין, כריזמטי, מקורי ונלהב. הוא מוחצן, יודע לבטא את עצמו בישירות אשר לא תמיד מובנת או נעימה לאוזן, למרות שכוונותיו טובות. אבל הניצוץ ממהר לכבות, ההתלהבות יורדת וההבטחות הגלומות בו לא מתממשות. מלך המטות הוא ילד, הדרך הנכונה להחזיק בו היא פשוט…לחבק אותו, להימנע מנזיפות, ו…להגיד לו מה לעשות.

המסר של קלף מלך המטות בקריירה וכספים

מלך המטות הוא היזם המושלם – שופע רעיונות מקוריים, ודרכים מקוריות לא פחות לממש אותם. הבעיה איתו שאין לו את היכלת להביא אותם לכדי מימוש, ולשם כך, מי שמתקשר איתו, טוב יעשה אם יחבר אליו אנשים שזה תפקידם. מלך המטות בעל האישיות הכריזמטית רגיל לסחוף אחריו אנשים הממהרים לעשות את רצונו, והוא ישמש כמנהל מצליח, כל עוד לא ישתעמם בתפקיד נטול אתגרים.

King Of Wands