אביר המטבעות

קלף אביר המטבעות בקלפים של ריידר
קלף אביר המטבעות בקלפים של ריידר – נכונות לעבודה קשה וסיזיפית, בלי למהר לשום מקום.

קלף אביר המטבעות מצביע על שואל סבלני ונכון לעבודה קשה. אולי הוא לא האדם היצירתי ביותר, אבל אין לו בעיה לבצע עבודה שיטתית, חוזרת על עצמה, שדורשת התעסקות עם פרטים, רק כדי להשיג את היעד שהציב לעצמו.

הקלף מצביע על אדם שעסוק באופן שיטתי בחתירה לעבר מטרותיו בחיים באמצעות עבודה קשה. בדרך כלל יהיו לו תכניות מפורטות לכל שלב בדרך. אולי הוא לא ממהר להגיע למטרה, אבל הוא עקבי בחתירתו אליה, ולגמרי מחויב לתכנון המפורט שהוא רגיל לבצע. הקלף מציע לשואל להמשיך בדרכו וללכת בה צעד אחר צעד, תוך התקדמות הדרגתית ודבקות בשגרת היום שהוא רגיל אליה. עליו לוודא שכל שלב מתוכנן היטב ומבוצע על ידו עד אחרון הפרטים, ושהוא לא מבצע "חצי עבודה".

הקלף מצביע גם על תקופה משעממת, ואולי אפילו שוחקת בחייו של השואל. השגרה היא אולי לא הדבר הכי מרגש בחיים, אבל היא משרה על השואל בטחון, ומאפשרת לו, בשלב הזה של חייו, לתפקד בסביבה ובאווירה מוכרת לו. הקלף מציע לו, שלמרות שלפעמים הוא מתעייף ומתחשק לו להפסיק, כדאי לו להסתגל ולהתמיד במה שהוא עושה.

קלף אביר המטבעות בקלפים של מרסיי CBD
קלף אביר המטבעות בקלפים של מרסיי – הכיוון להתקדמות הוא נכון, תוך שמירת ריכוז במטרה.

המסר של קלף אביר המטבעות

לא תמיד הדרך הנכונה להגיע אל המטרה ולכבוש אותה, היא להסתער לעברה בקריאות קרב על סוס דוהר. לפעמים נכון להעדיף לתכנן, תכנון מפורט את הדרך, ללכת בה בזהירות, ולהקפיד על כל פרט. האיש שיתקדם באיטיות, אבל בבטחון לעבר היעד, ימלא את כל ההתחייבויות שלקח על עצמו במלואן, ולא יעצור עד קו הגמר, הוא זה שיזכה להגיע אליו. זו אולי לא הגישה הכי רומנטית או מלהיבה שאפשר לחשוב עליה, לפעמים היא משעממת ושוחקת, אבל היא בטוחה, ומי שיתמיד בה יצליח, לרוב, להגיע להגשמת מטרותיו ולקצור את הפירות שמחכים לו.

התשובה שנותן אביר המטבעות לשאלות של כן / לא:

אביר המטבעות הוא אדם שניתן לסמוך עליו, יש לו חושים טובים ונחישות להגיע אל היעד תוך עבודה קשה. התשובה שהוא נותן לשאלה לכן היא 'כן'

המסר של קלף אביר המטבעות בזוגיות

אביר המטבעות הוא אדם שמוכן לעבוד, עבודה קשה למען הזוגיות שלו. בשלב החיזור הוא יתקדם בצעדים קטנים, ורק אחרי ש "בדק את השטח" והוא בטוח שיקבל אישור לצעד הבא. הוא לא ידלג על אף שלב בדרך, ויהיה מוכן לעבוד קשה כדי לזכות בליבו, או ליבה של בן או בת הזוג. הוא מלא בסבלנות, ולא יתן למשבי רוח חולפים, או לגחמות כאלו או אחרות להסיט אותו מן הדרך.

המסר של קלף אביר המטבעות בקריירה וכספים

אביר המטבעות הוא האדם שיבצע את העבודה, על כל שלביה, אבל רק אחרי שהקדיש זמן כדי לתכנן אותה לכל פרט ופרט. אם יש לכם פרויקט בעל לוח זמנים לחוץ, הדורש אלתורים וקיצורי דרך, האביר הזה הוא לא האדם בשבילכם. אבל אם אתם צריכים מישהו לעבודה סיזיפית, שגרתית, הכוללת טיפול מסודר בהרבה פרטים, שם אביר המטבעות הוא בהחלט האיש הנכון להביא את העבודה לכדי סיום מוצלח.

Knight Of Pentacles