אביר החרבות

קלף אביר החרבות בקלפים של ריידר
קלף אביר החרבות בקלפים של ריידר – הסתערות על המטרות בכוח ובמהירות אל מול הרוח.

קלף אביר החרבות מייצג אדם חדור מטרה, אשר מחליט להסתער עליה כנגד כל הסיכויים להשגתה.

שואל אשר אביר החרבות יצא לו בקריאה, הוא אדם שאפתן, ממהר לפעול, בעל מוטיבציה גדולה, אשר משתמש ביכולותיו השכליות כדי להשיג את מטרותיו. הוא לא נותן לשום מכשול בדרך להרתיע אותו, והסכנה רק מדרבנת אותו להגביר את ההסתערות בנחישות, ותוך שימוש בכל יכולותיו.

אביר החרבות הוא לא האדם שישב בצד ויחכה שהדברים יקרו. הוא אסרטיבי, חושב קדימה, ורותם את האנרגיה שלו כדי להתקדם בנחישות אל עבר העתיד שהוא מתכנן לעצמו. אבל לפזיזות שלו יש גם מחיר, והרבה פעמים הוא נתקל במכשולים שלא לקח בחשבון, או בתוצאות לא צפויות שהוא מקבל לאחר שבחר "לעגל פינות". לא פעם מוליכה הדרך בה הוא בוחר את אביר החרבות למבוי סתום, או להשגת מטרה שאינה מתאימה לדרכו בחיים.

אביר החרבות הוא גם אדם הממהר לחשוב, ולהשתמש ביכולת התקשורת הטובות שלו כדי להחליף דעות, ולפעמים גם להתווכח עם אחרים. יש לו נקודת מבט הגיונית על המציאות, והוא מעדיף את חברתם של אנשים החושבים כמוהו.

קלף אביר החרבות בקלפים של מרסיי CBD
קלף אביר החרבות בקלפים של מרסיי – התלהבות, אנרגיה ותנועה שלא מביאות תוצאות.

המסר של קלף אביר החרבות

כאשר אנו רוצים לעצמנו משהו בחיים, אבל נרתעים מהקשיים בדרך להשיג אותו, אביר החרבות הוא האיש ללמוד ממנו. הוא לא נרתע מהרוח החזקה הנושבת מולו, ומסתער בכל הכוח, עם חרב מונפת על המטרה. האנרגיה שקיימת בהסתערות שכזאת, מפילה הרבה מכשולים בדרך, ומביאה אותנו לפעמים לתוצאות שמפתיעות אפילו את עצמנו. טוב שלכל אחד יהיו קצת מהמחוייבות להצלחה, המסירות לדרך, ויכולות הניתוח הלוגי שיש לאביר החרבות, בתנאי…שאנחנו מסתערים על המטרות הנכונות.

התשובה שנותן אביר החרבות לשאלות של כן / לא:

אביר החרבות הוא אדם מחוייב למטרה ומלא אנרגיה, אבל הוא גם פזיז, משתמש בכוח מיותר ולא שוקל את צעדיו. התשובה שהוא נותן לשאלה לכן, היא 'לא'

המסר של קלף אביר החרבות בזוגיות

אביר החרבות מסתער על חיפוש הזוגיות, כמו על כל מטרה אחרת בחיים, במהירות ובכוח אבל בלי שיקול דעת, תכנון, ומחשבה על הזוגיות שהוא רוצה לעצמו. כל בן, או בת זוג בסביבה הוא מטרה שיש לכבוש אותה, בלי לחשוב הרבה על התוצאה הסופית. למרות שכישורי החיזור שלו מעולים בזכות יכולות התקשורת שלו, ויכולותיו השכליות, הוא עתיד להתאכזב מרוב "המטרות" שיכבוש, וינטוש אותן לטובת המטרה הבאה.

המסר של קלף אביר החרבות בקריירה וכספים

אביר החרבות הוא אדם מלא אנרגיה, שיסתער על כל משימה שתינתן לו, או על כל מטרה שישים לעצמו. אבל במקום להשתמש בשכלו כדי לתכנן קדימה, הוא יעדיף להשתמש בכוח ובמהירות כדי להתקדם, מבלי לחשוב על תוצאות מעשיו. הוא ישאיר מאחוריו משימות עם הרבה 'חורים' בדרך, כי אין לו את הסבלנות ואת הזמן להקדיש לפרטים הקטנים. הוא צריך להסתער על הדבר המעניין הבא, ולכן יצליח ככתב בתקשורת, למשל.

Knight Of Swords