אביר המטות

קלף אביר המטות בקלפים של ריידר
קלף אביר המטות בקלפים של ריידר – להבות של אש ופרצי אנרגיה

קלף אביר המטות הוא קלף המסמל מרדף אחרי רעיון או מטרה, אבל כנראה שכמו עם שאר קלפי האבירים, גם המרדף הזה לא יסתיים בהצלחה.

בתקופה הזאת השואל מלא בהתלהבות, תשוקה ואנרגיה, מרגיש שהוא יכול להסתער ולכבוש את העולם. הוא אמיץ, מלא בטחון עצמי וכבר מחכה לצאת להרפתקה שמונחת לפתחו. הכריזמה שלו גורמת לאחרים להתקבץ סביבו ולבקש את חברתו, והוא נהנה מתשומת הלב.

למרות שאביר המטות בהחלט מעודד את השואל לצאת להרפתקה כדי לממש את הרעיון שלו, או לכבוש את המטרה, הוא מזהיר אותו שלא לצאת לדרך לפני שתכנן אותה היטב. מאחר ויכולת התכנון אינה נמנית על מעלותיו של אביר המטות, קרוב לודאי שהוא יטעה בדרך, התלהבותו תפחת והוא לא יצליח במסע.

קלף אביר המטות בקלפים של מרסיי CBD
קלף אביר המטות בקלפים של מרסיי – אובססיביות וגישה של סיפוק תשוקות ללא התחשבות.

המסר של קלף אביר המטות

אביר המטות הוא קלף של ספונטניות וחוסר סבלנות. השואל עלה על רעיון או שם לעצמו מטרה, הוא מתמלא באנרגיה ותשוקה לצאת בעקבות הרעיון או להסתער על המטרה. הוא קופץ על הסוס ומתחיל לדהור לפני שהקדיש מחשבה לנושא השאלה. הקלף קורא לשואל לא לצאת לדרך לפני שהכין תכנית, חשב על האפשרויות ועל התוצאות שיכולות להתקבל, ושקל היטב אם זה הזמן המתאים לצאת לדרך.

התשובה שנותן אביר המטות לשאלות של כן / לא:

אביר המטות הוא אמיץ ואנרגטי, אך אימפולסיבי וחסר נשימה לטווח ארוך. כמו שאר קלפי החצר גם הוא אינו נותן תשובה ברורה לשאלה.

המסר של קלף אביר המטות בזוגיות

עלה לכם רעיון מעולה לשדרג את הזוגיות שלכם, והחלטתם להפתיע את בן או בת הזוג בטיול סתווי בפאריז. רצתם לקנות כרטיסי טיסה, הזמנתם מלון, אפילו הזמנתם מקום במסעדה עם שלושה כוכבי מישלן! כמה חבל רק ששכחתם שבן הזוג מרצה בתאריך הזה בכנס של החברה שבה הוא עובד.

החלטת על שיטת חיזור מקורית אחרי הבחורה המדליקה שפגשת, ולדייט השלישי הבאת לה גור חתולים? מה, לא יכולת לברר לפני כן אם היא אלרגית לחתולים?

תכננו את הדרך לפני שאתם מסתערים וסיכויי ההצלחה שלכם יעלו פלאים.

המסר של קלף אביר המטות בקריירה

החלטתם על קריירה בתחום מסויים? סוד ההצלחה הוא תכנון לטווח ארוך. הסתערות על תפקיד שאינכם מוכנים אליו, או מתאימים לו, לא רק שלא תקדם, אלא אפילו תפגע בקריירה שלכם. נצלו את האנרגיה וההתלהבות שלכם כדי להדביק בה אחרים במקום העבודה, אבל הפנו אותה למקומות הנכונים. עלה לכם רעיון לעסק חדש? חשבו גם על הסיכונים ועל הדברים שתזדקקו להם לפני שאתם יוצאים לדרך.

Knight Of Wands