תשעה גביעים

קלף תשעה גביעים בקלפים של ריידר
קלף תשעה גביעים בקלפים של ריידר – שביעות רצון והרגשת סיפוק מהתחומים השונים בחיים עכשיו.

תשעה גביעים הוא קלף המבשר על כך שהשואל צריך, או אמור בקרוב להיות שמח ושבע רצון מכל התחומים בחייו – מערכות יחסים, סגנון חיים, מצב כלכלי, ובריאות. לעיתים נקרא תשעה גביעים בשם 'קלף המשאלות'. שואל שהביע משאלה ויצא לו תשעה גביעים, כנראה שמשאלתו עתידה להתגשם בקרוב, והוא צריך להרגיש שמח.

תשעה גביעים מזמין את השואל להנות מכל תענוגות החיים – אוכל טוב, מקומות מיוחדים לנפוש בהם, אהבה, ביקור במוזיאונים והליכה להופעות. עכשיו הזמן להנות מהכל בלי שום רגשי חרטה או נקיפות מצפון.

כשתשעה גביעים יוצא לשואל בקריאה, טוב יעשה אם יודה על מזלו הטוב. על השואל להוקיר תודה על כל הדברים הטובים שניחן בהם, וככל שידע יותר להוקיר תודה, כך ימשוך יותר טוב אל תוך חייו.

אבל השואל צריך גם לזכור שכל דבר בחיים הוא זמני, וכלל לא מובטח לו שכל הטוב שהוא יכול להנות ממנו היום, יהיה קיים גם מחר. אז זה הזמן להיות שבעי רצון מאיך שהדברים הסתדרו, ולהודות על מזלנו הטוב שהביא אותנו למצב הזה.

קלף תשעה גביעים בקלפים של מרסיי – "קלף המשאלות" סיפוק ובטחון רגשי

המסר של קלף תשעה גביעים

לפעמים אנחנו נהנים מתקופות חיים שבהן הכל הולך בדיוק כפי שצריך. הכל מסתדר מעצמו, הקוביות נופלות בדיוק למקום הנכון ואנו עומדים נפעמים ומחייכים. תשעה גביעים קורא לנו להנות מהתקופות האלה – תקופות של שביעות רצון וסיפוק מכל התחומים בחיינו, ולהוקיר תודה על מזלנו הטוב. הקלף גם רומז לנו שהכל בחיים זמני, וככל שנקדים, ונרבה להנות מתקופת החיים הזאת, כן יטב.

התשובה של תשעה גביעים לשאלות של כן / לא:

תשעה גביעים הוא קלף המבשר על תקופה של שמחה, אושר, סיפוק ושביעות רצון בחיי השואל. משאלותיו מתגשמות ולכן תשובת הקלף היא 'כן'

המסר של קלף תשעה גביעים בזוגיות

השואל מגיע לתקופה שבה הוא נהנה מהזוגיות שלו שהכל נמצא בה – אהבה, שמחה, אושר פריון וחברות טובה. גם מבקשי הזוגיות שהביעו משאלה למצוא אחת, עתידים להיווכח שמשאלתם מתגשמת בעתיד. על השואל להיות אסיר תודה על התקופה הזאת בחייו ולדעת להנות ממנה ככל שאפשר.

המסר של קלף תשעה גביעים בקריירה וכספים

הקריירה של השואל פורחת והוא זוכה לקידום, תשבחות על עבודתו ותגמול על מאמציו. גם המצב של בעלי העסקים מצויין והם נהנים מתקופה של רווחים גבוהים וגידול בפעילות. תשעה גביעים קורא להם להנות מהמצב הנוכחי, ולהיות שבעי רצון מעצמם וממזלם הטוב שהביא אותם עד לכאן. אבל לקחת בחשבון שהכל בחיים הוא זמני, ויתכן שהמצב ישתנה בעתיד.

גם למשקיעי הכספים זו תקופה טובה של רווחים גדולים על השקעתם. גם הם נקראים להנות ממנה ולהוקיר את מזלם הטוב.

Nine Of Cups