תשעה מטבעות

קלף תשעה מטבעות בקלפים של ריידר
קלף תשעה מטבעות בקלפים של ריידר – להתענג על פרי העבודה הקשה ועל הרווחה הכלכלית.

קלף תשעה מטבעות מופיע בקריאה כשהשואל, שעבד קשה כדי ליצור שפע בחייו, יכול עכשיו לנוח ולהנות מפרי עמלו. השואל אינו צריך לחשוש ולפנק את עצמו בכל מה שכסף יכול לקנות, הוא עמל קשה עבורו, ועכשיו מגיע לו לחגוג את הישגיו החומריים. לשואלים שעדיין לא הגיעו לשלב הזה בחייהם, רומז הקלף לעשות מאמץ ולהגיע למקום של עצמאות כלכלית, ושל חיים בשפע וללא מחסור.

הקלף יוצא הרבה בקריאה לנשים, ומעודד אותן להגיע למצב שבו הן עצמאיות ואינן נזקקות לתמיכה מאף אחד, אלא הן עומדות ברשות עצמן. הוא קורא להן להתנהל בזהירות עם ההון שצברו, לבקש ייעוץ ממומחים כיצד להשקיע אותו, ולהציב בסיס כלכלי רחב ויציב לחייהן. לעיתים מבשר הקלף לאישה על כניסה צפויה להריון, לאחר מאמצים רבים שעשתה כדי להרות.

הקלף גם מציע למי שהוא יוצא לו בקריאה, לנסות ולהתחבר להרמוניה של הטבע, להנות מהמגוון שיש בו ואולי גם לאמץ תחביב שקשור בו כגון גננות או גידול בעלי חיים.

קלף תשעה מטבעות בקלפים של מרסיי CBD
קלף תשעה מטבעות בקלפים של מרסיי – פעולה יצירתית מצד השואל מקיפה אותו בשפע.

המסר של קלף תשעה מטבעות

תשעה מטבעות הוא קלף שמחזק את הרצון להגיע למצב של רווחה כלכלית אצל מי שהוא יוצא לו בקריאה. הקלף מבשר על גמול לעבודה קשה שנעשית תוך השקעה של זמן ומאמצים, אם הגמול כבר התקבל אז זה הזמן להנות ממנו, ואם עדיין לא, אז כנראה שהוא עתיד להגיע בקרוב. השואל צריך להרגיש מסופק ושמח על שמאמציו נשאו פרי, ועל שיש לו עכשיו גב כלכלי רחב כדי שיוכל לחיות בנעימים.

התשובה של תשעה מטבעות לשאלות של כן / לא:

תשעה מטבעות הוא קלף של עושר ובטחון כלכלי. הוא מבשר על מאמצים שנשאו, או ישאו פרי בקרוב. לכן התשובה לשאלה היא 'כן'

המסר של קלף תשעה מטבעות בזוגיות

תשעה מטבעות רומז שלאחר מאמצים רבים שעשה השואל בחיפוש זוגיות, הוא עתיד למצוא אותה. הקלף קורא לו להנות מהזוגיות ולהיות גאה בדרך שעשה אליה. גם למי שכבר נמצא בזוגיות, ועמל קשה כדי לשפר אותה, מבשר הקלף על הגעה לחוף מבטחים ועל זוגיות פוריה – אולי בילדים.

המסר של קלף תשעה מטבעות בקריירה וכספים

העבודה הרבה שהשקיע השואל בקריירה, או בעסק שלו, נושאת עכשיו פרי, או שהיא עתידה לשאת פרי בקרוב. הקלף קורא לשואל להתענג על ההישג ולדעת להנות מהעושר וההצלחה.

גם בענייני כספים מבשר הקלף על הצלחה של תכנית כלכלית שהשואל עמל עליה קשות.

Nine Of Pentacles