נסיך הגביעים

קלף נסיך הגביים בקלפים של ריידר
קלף נסיך הגביעים בקלפים של ריידר – ים של רגשות וגם הפתעה שצצה לה פתאום.

קלף נסיך הגביעים מופיע בקריאה לאנשים יצירתיים, בעלי עולם פנימי עשיר. הקלף יופיע כאשר רעיון ליצירה חדשה עומד לצוץ בראשם, והוא קורא להם לשתף אותו עם העולם בהתאם לאומנותם – מוסיקה, ציור, פיסול, או בכל תחום שהם פועלים בו. הקלף קורא לשואל לאפשר לסקרנות הטבועה בו לחקור עולמות חדשים, אפשרויות חדשות, אבל גם את עצמו  ואת פנימיותו. לאפשר לאינטואיציה החזקה שלו להוליך אותו, גם אל עבר חלומות שנראים לו בלתי אפשריים למימוש.

לשואל שלא עסק עד כה באמנות, קורא נסיך הגביעים לבחון את רגשותיו, ולנסות להתחבר אליהם במקום להחביא אותם. אולי להירשם לחוג ציור או פיסול, כתיבה יוצרת או משחק. אם יתמיד לחקור ימצא את עצמו מתחבר אל אחד התחומים ויגלה שהוא גורם לו להנאה גדולה.

הקלף קורא לו לבטוח ברגשותיו ובאינטואיציה שלו שיוליכו אותו בבטחה בשביל החיים. הוא יכול לחפש סימנים קטנים לכך שהוא בדרך הנכונה בדברים שקורים לו בחיי היום יום, ומובטח לו שימצא רבים מהם, חלקם אפילו יפתיעו אותו, אם רק ישים לב ויתעלם מההגיון שלו המבקש ממנו להתעלם מהם.

הרבה פעמים מופיע הקלף בקריאה כדי לבשר לשואל על הפתעה רגשית נעימה הצפויה לו בחייו – הולדת של ילד או נכד, הצעת נישואין וחוויות מרגשות אחרות.

קלף נסיך הגביעים בקלפים של מרסיי – הסתגרות בעולם רגשי עמוק.

המסר של קלף נסיך הגביעים

אנשים הנוטים לפעול מתוך חיבור לרגשותיהם, הם בדרך כלל אנשים יצירתיים השקועים בעולמות שלשאר האנושות אין גישה אליהם. אבל הם גם אנשים נאיביים, נדיבים המתקשים להתחבר אל הצדדים המציאותיים של החיים. נסיך הגביעים מציע למי שרגשותיו, והאינטואיציה שלו מוליכים אותו, לא להתכחש לרגשותיו ולא להתבייש בהם, אלא לתת להם ביטוי בתחום יצירתי כלשהו. אבל הוא קורא גם לאמנים החולמניים, אלו אשר מתכחשים למציאות, למצוא יותר איזון בחייהם.

התשובה שנותן נסיך הגביעים לשאלות של כן / לא:

נסיך הגביעים הוא טיפוס עדין, חולמני ואומנותי, הנושא בשורות טובות באמתחתו. על כן התשובה שהוא נותן לשאלה היא 'כן'

המסר של קלף נסיך הגביעים בזוגיות

נסיך הגביעים הוא מציאה עבור נשים המעדיפות גברים ש 'מחוברים לצד הנשי' שלהם. אין בו תוקפנות גברית, הוא עדין ויצירתי, אהבתו היא אהבה נטולת אינטרסים ושיקולים זרים, והוא רומנטי עד מאוד. אבל נסיך הגביעים מחובר מאוד לעולמו הפנימי עד שקשה להוציא אותו משם, הוא פנטזיונר שאינו מבין את הצורך בגב כלכלי חזק כדי לתמוך במשפחה, ולעיתים הוא מתקשה לבטא את עצמו בדיבור. הזוגיות תהיה מצויינת אם שני הצדדים בה הם כאלה, אבל מועדת לפורענות אם לא.

המסר של קלף נסיך הגביעים בקריירה וכספים

לנסיך הגביעים ישנה תפיסה רומנטיקנית של החיים, וקשה לו להבין את הצורך בבניית קריירה. ישיבה במשרד מול מחשב זה לא בשבילו, והוא מעדיף עיסוקים יצירתיים. ולכן לרוב יהיה עצמאי – גרפיקאי, סופר, או מטפל ברפואה אלטרנטיבית. מאחר והוא אינו בוגר רגשית, הרבה פעמים הוא יתייחס בזלזול למקור הפרנסה שלו, וימהר לעזוב אותו כאשר יחשוב שאינו מאפשר לו ביטוי יצירתי וסיפוק רגשי.

Page Of Cups