נסיך המטבעות

קלף נסיך המטבעות בקלפים של ריידר
קלף נסיך המטבעות בקלפים של ריידר – לבדוק ולחקור אפשרויות חדשות בתחום החומרי והכלכלי.

קלף נסיך המטבעות מצביע על שואל העושה צעדים ראשוניים באיזשהו תחום חומרי.

השואל חוקר הזדמנויות חדשות העומדות לפתחו – השקעה כספית, מקום עבודה חדש, או הקמת עסק ובודק איך הוא יכול לממש אותן ולהנות ממה שהן עתידות להביא לחייו. הוא מתחיל להיות מודע לכמה כסף, רכוש, קריירה ואפילו בריאות טובה, הוא עתיד להרוויח בסיומו של הפרויקט או המיזם. הוא נרגש לקראת האפשרות שניתנת לו להגשים חלום, ומתחיל להתמקד בצעדים שעליו לעשות בהמשך.

נסיך המטבעות לא מבטיח את הצלחתו של המיזם או הפרויקט, הוא רק מצביע על כך שלשואל יש את המוטיבציה לבדוק אותו, ואת האנרגיה הנדרשת לעשות את הצעדים הראשונים. הקלף מציע לו לעבוד בצורה מסודרת –  להתקדם בצעדים קטנים, לתכנן כל שלב קדימה, ולהשאר ממוקד בדבר הבא שהוא צריך לעשות. טוב יעשה השואל אם ישאיר את רגליו נטועות היטב בקרקע, ויעדיף פתרונות בדוקים שעובדים היטב על פני הבטחות באוויר.

נסיך המטבעות מופיע בקריאה גם לאנשים המוכנים ללמוד מקצוע, כישורים חדשים, או לשפר את הקיימים, כדי שיוכלו להגשים את שאיפותיהם החומריות. גם לאנשים מבוססים כלכלית מציע הקלף ללמוד משהו חדש שיתווסף לרשימת הכישורים שלהם, ויאפשר להם להגשים שאיפות נוספות.

קלף נסיך המטבעות בקלפים של מרסיי CBD
קלף נסיך המטבעות בקלפים של מרסיי – להסתכל על הדברים מנקודת המבט של מה שכבר עבד לנו.

המסר של קלף נסיך המטבעות

לרובנו ישנן שאיפות חומריות וכלכליות בחיים. לעיתים אנו נתקלים בהזדמנות להגשים את אחת השאיפות האלה, אבל טוב נעשה אם לפני שאנחנו מתחייבים אליה, נבדוק אותה היטב, ונלמד את הכישורים שיאפשרו לנו לנהל אותה נכון כדי להצליח. הקלף מציע לנו לעשות צעדים קטנים ומחושבים, להעדיף פתרונות שנבדקו כבר ע"י אחרים והוכחו כעובדים על פני נסיונות חדשים שיכולים להיכשל. עבודה מסודרת, בלי להתעלם מהפרטים הקטנים יקרבו אותנו אל ההצלחה.

התשובה שנותן נסיך המטבעות לשאלות של כן / לא:

נסיך המטבעות הוא קלף חיובי על נכונות לבדוק בהתלהבות אפשרויות חדשות, אבל הוא לא מבטיח הצלחה. התשובה שהוא נותן לכן אינה ברורה.

המסר של קלף נסיך המטבעות בזוגיות

השואל אוהב לבדוק ולחקור כל אפשרות, או הזדמנות לקדם את הזוגיות שלו. הוא אדם מסודר, זהיר, אולי אפילו פדנטי ועושה צעדים קטנים על מנת להתקדם. ישנם בני, או בנות זוג שהדרך הזאת – נטולת הסערות וההסחפות יכולה לשגע אותם, אבל אלו שמעדיפים את היציבות והבטחון הכלכלי, כנראה שימצאו בנסיך המטבעות בן זוג ראוי. למי שמבקשת לדעת איך לקדם את הזוגיות שלה, הקלף מציע לאמץ את דרכו של נסיך המטבעות – לאט ובצעדים קטנים ובטוחים.

המסר של קלף נסיך המטבעות בקריירה וכספים

נסיך המטבעות הוא עובד זהיר שלא יקח סיכונים, הוא מסודר ומאורגן ומתקדם בפרויקטים שניתנו לו בצעדים קטנים ומחושבים ורק לאחר שבדק וחקר אותם. הוא יפרח במקומות שבהם יש לנהל כספים בשמרנות – בנק למשל, במקומות בהם הסדר והארגון חשובים – ניהול משרדים גדולים. אם יצא לשואל נסיך המטבעות בקריאה על קריירה, הקלף מציע לו להתנהל בזהירות ובשיקול דעת על מנת לקבל קידום, או להביא את העסק שלו למקום טוב ויציב.

Page Of Pentacles