נסיך החרבות

קלף נסיך החרבות בקלפים של ריידר
קלף נסיך החרבות בקלפים של ריידר – אנרגיה ויכולות תקשורת גבוהות, לצד חוסר יכולת להתמקד בדבר אחד.

קלף נסיך החרבות מסמל שואל בעל אופי תזזיתי, מלא באנרגיה, שאינו יכול להתמקד בדבר אחד והוא מדלג מנושא אחד לשני בחיים מבלי להשלים אף אחד מהם.

השואל הוא אדם מלא התלהבות ושופע רעיונות. יתכן והוא עומד להתחיל פרויקט חדש, או להתחיל ללמוד משהו חדש, והוא חושב שיוכל לעשות את הכל ביחד. האנרגיה שלו אכן תאפשר לו להתחיל כמה דברים במקביל, אבל השאלה היא האם יהיה לו את כוח ההתמדה להביא אותם לידי סיום מוצלח.

הקלף מופיע בקריאה גם לשואלים המאמצים דרכי מחשבה חדשות בחייהם – הם בעלי מוח חקרני, שואלים המון שאלות, והסקרנות דוחפת אותם להתפזר עוד ועוד. הם גם מועדים לעשות הרבה שגיאות בכיוונים החדשים שהם מאמצים, אבל סקרנותם גם מאפשרת להם ללמוד מהשגיאות האלו.

בנוסף, השואל הוא בעל יכולות גבוהות בתקשורת בין-אישית, והוא כל הזמן מחפש דרכי תקשורת חדשות – כתיבת ספר או בלוג, כתיבה אינטנסיבית ברשתות חברתיות או נשיאת נאומים. יכולות התקשורת הגבוהות שלו מאפשרות לו להיות נושא ונותן מוכשר, איש מכירות מעולה, או פוליטיקאי מחונן.

כאשר נסיך החרבות יוצא בקריאה על מצבים בחיים, הוא נותן לשואל אישור להתחיל בפרוייקט חדש, אבל מכין אותו לכך שבקרוב יצטרך לספק תשובות רבות, לשאלות רבות ומהר.

קלף נסיך החרבות בקלפים של מרסיי CBD
קלף נסיך החרבות בקלפים של מרסיי – דרכי פעולה אפשריות רבות, בלבול, וחוסר יכולת להחליט.

המסר של קלף נסיך החרבות

מכירים את אותו אדם שנכנס לחדר מלא באנשים, ואחרי כמה דקות כולם בטוחים שהם חברים שלו? הנה לפניכם נסיך החרבות. הוא אלוף בתקשורת בין אישית, מדלג בין נושאים ואנשים בלי להתעמק באף אחד מהם, אבל אצל כולם הוא משאיר רושם עז. הקלף הזה יוצא בקריאה לאנשים אנמיים ומופנמים, ואז הוא קורא להם לאמץ קצת מהתכונות של נסיך החרבות, או לאנשים תזזיתיים וחסרי מיקוד, שאז הוא רומז להם להירגע. אז קצת קשה להרגיע אדם טעון בכל-כך הרבה אנרגיה, אבל אולי כדי ליעץ לו להפנות אותה לכיוון פרודוקטיבי אחד ויחיד, ולא לפזר אותה בין הרבה מקומות, כי אז לא יצא ממנה שום דבר ממשי.

התשובה שנותן נסיך החרבות לשאלות של כן / לא:

נסיך החרבות הוא אדם אינטליגנטי ונמרץ, בעל מחשבה צלולה ומוח חקרני המחפש שינויים. התשובה שהוא נותן, ברוב המקרים, לשאלה היא 'כן'

המסר של קלף נסיך החרבות בזוגיות

נסיך החרבות הוא אלוף בתקשורת, ולכן קל לבני זוג להתחבר אליו. הוא יודע להקסים ולעניין, לשאול שאלות ולהקשיב לתשובות. הוא מלא אנרגיה ומסוגל לדחוף את הזוגיות קדימה כאשר נדמה שהיא נתקעת. אבל מרגע שנתמלאה סקרנותו, נסיך החרבות יאבד עניין, ויחפש את בני הזוג הבאים. התופעה ידועה, ומוכרת בעולם חיפושי הזוגיות בשם: FOMO – Fear Of Missing Out, או 'חרדת החמצה' בעברית. גם כאשר מצא נסיך החרבות בן, או בת זוג כלבבו, הוא עדיין יפחד שאולי יש משהו, שם בחוץ, שהוא מחמיץ. ולכן ימשיך הלאה בחיפושים.

המסר של קלף נסיך החרבות בקריירה וכספים

נסיך החרבות הוא איש מכירות מוכשר, או איש תקשורת מצטיין, בזכות היכולות הורבליות שלו. הוא יודע לקשור יחסים טובים עם עמיתים לעבודה ועם הממונים עליו, או עם הלקוחות שלו אם הוא בעל עסק. לנסיך הזה יהיה קל למצוא עבודה בזכות יכולתו להקסים כל מראיין, או לשכנע אחרים לקבל את דעתו. אבל הצורך של נסיך החרבות בשינויים מתמידים, וחוסר יכולתו למצוא עניין, ולהתמקד לזמן ממושך בנושאים שעל הפרק, יהיו בעוכרי הקריירה שלו.

Page Of Swords