נסיך המטות

קלף נסיך המטות בקלפים של ריידר
קלף נסיך המטות בקלפים של ריידר – מעניין איך הדבר הזה הצליח לצמוח במדבר! אה, הבנתי, בוא נמשיך הלאה…

קלף נסיך המטות מופיע בקריאה בעיקר לאנשים יצירתיים, 'מכונות של רעיונות' בכל תחום כמעט. אבל רק לעיתים רחוקות נסיך המטות מנסה לקחת את אחד הרעיונות שנבטו במוחו, ולממש אותו. לנסיך המטות יש מוח חקרני, הוא אוהב ללמוד – הן במסגרות פורמליות והן בלימוד עצמי. כל נושא כמעט מעניין אותו ברמה התיאורטית, והוא שואב הנאה רבה מעומק הידע שרכש לעצמו.

אבל ריבוי הרעיונות שעולים במוחו של הנסיך הזה, גם מכשיל אותו. הוא לא מסוגל להתרכז באחד מהם, להפרות את הניצנים שנבטו ולגדל אותם לכדי עצים שיניבו פרי. הוא משתעמם מהר, ואחרי שסיפר על הרעיון החדש לכל העולם, הוא ממהר לבדוק את המחשבה הבאה שנבטה בראשו.

לנסיך המטות חסרים גם הידע והמשאבים הנדרשים כדי לממש את הרעיונות שלו. הקלף מציע לו להיעזר במדריך, מנטור, או אדם מבוגר כאשר הוא מהרהר בהפיכת רעיון שלו למשהו מעשי. טוב יעשה השואל אם יפסיק, לזמן מה לפחות, לחקור עולמות חדשים, ויתרכז באחד מהם על פי בחירתו. אם לא יעשה כן, סופו שרעיונותיו ילקחו ממנו וישאו פרי עבור מישהו אחר.

קלף נסיך המטות בקלפים של מרסיי CBD
קלף נסיך המטות בקלפים של מרסיי – נטייה להתפזר לכיוונים שונים ויצירתיות שזקוקה להכוונה.

המסר של קלף נסיך המטות

אם אתם אנשים יצירתיים, אוטו-דידקטיים, אוהבים ללמוד ויש לכם המון רעיונות בראש, טוב תעשו אם תתרכזו באחד, או שניים מהם ותנסו ללכת איתם עד הסוף. הדילוג מנושא אחד לשני, לא יאפשר לרעיונות שלכם להבשיל וסופם להישכח, או שהם יהפכו ללא רלוונטיים. נסו להתחבר לשותף, אם הרעיונות שלכם בתחום העסקי, או להיכנס למסגרת פורמלית, אם בא לכם ללמוד משהו עד הסוף ולהפוך להיות מומחים בתחום.

התשובה שנותן נסיך המטות לשאלות של כן / לא:

נסיך המטות הוא מעיין שופע של רעיונות וידע, אבל הוא חסר את הכלים הנדרשים למימוש הרעיונות כדי שיניבו לו פרי. כמו בשאר קלפי החצר, גם נסיך המטות לא נותן תשובה החלטית לשאלה.

המסר של קלף נסיך המטות בזוגיות

נסיך המטות מגיע לזוגיות בעיקר כדי לחקור איך היא תהיה. הוא יתנסה בה עד שישביע את סקרנותו, ואז יהפוך לחסר מנוחה, ישתעמם וימשיך לחפש את הבאה בתור. קשה לו להתחייב לזוגיות ארוכת ימים, ואם לא ישכיל להשתנות, יפסיד כתוצאה מכך את אהבת חייו.

המסר של קלף נסיך המטות בקריירה וכספים

נסיך המטות חייב למלא תפקיד שיעניין אותו, שיהיה בו מה ללמוד ולחקור, שיהיה מגוון ורצוי שיהיה כרוך בנסיעות למקומות שונים. הוא לא ימהר להתחייב לתקופה ארוכה בשום מקום עבודה, וסביר שהקריירה שלו תהיה 'קופצנית' ולא ממוקדת בתחום אחד.

Page Of Wands