מלכת הגביעים

קלף מלכת הגביעים בקלפים של ריידר
קלף מלכת הגביעים בקלפים של ריידר – ים של רגשות כמוסים ומגע של מלאכים בנשמה.

קלף מלכת הגביעים (שהיא היחידה בסדרת הגביעים המחזיקה גביע סגור) מצביע על אדם המחובר עמוקות לרגשותיו הכמוסים ביותר, אבל יש לו גם יכולת חזקה לקרוא, ולהבין את רגשותיהם של אחרים.

השואל בעצמו הוא אדם רגיש אשר לא ממהר לחשוף את אותם רגשות נסתרים שבתוכו, אבל הוא יודע להקשיב לאחרים, להכיל אותם, לגלות אמפטיה וגם לעזור, או לטפל בהם. מלכת הגביעים היא אשת סודם של חבריה ובני משפחתה, היא זו שמתייעצים איתה בענייני הלב, וזאת שבאים להתנחם אצלה כשמשהו קורה. אבל מלכת הגביעים יודעת גם לשמור מרחק ולא לתת לעצמה להיות מושפעת מהמצבים והרגשות שהיא נחשפת אליהם.

מלכת הגביעים היא טיפוס יצירתי, בעל אינטואיציה חזקה ויכולת לקרוא אנשים ולהבין איך נכון לתקשר איתם. היא נהנית מאמונו של כל מי שמשתף אותה בסודותיו, ולעולם לא תגלה אותם. אנשים אחרים בוטחים בה ויודעים שהיא תצליח להבין אותם יותר טוב משהם מבינים את עצמם, ותמצא להם את הדרך הנכונה להתקדם בה. מלכת הגביעים יכול, או יכולה להיות חבר או חברה טובים, מטפל רגשי, או יועץ לענייני הרגש, וסוד הצלחתו ביכולתו לראות את הטוב שבכל אחד, לא לשפוט אותו, ולחבר אותו לרגשותיו.

מלכת הגביעים חשה בתוכה את הדרך שהיא צריכה ללכת בה, ויודעת כאשר משהו הוא זיוף שלא משתלב טוב בחייה.

קלף מלכת הגביעים בקלפים של מרסיי CBD
קלף מלכת הגביעים בקלפים של מרסיי – עולם רגשי עשיר וסגור שיש להתקרב אליו בזהירות.

המסר של קלף מלכת הגביעים

כאשר מופיע לנו קלף מלכת הגביעים בקריאה, הוא רומז לנו להתחבר לרגשות ולאינטואיציה שלנו, ולמרות שאולי הדברים לא נראים לנו ולאחרים הגיוניים, כדאי לתת להם להוביל אותנו בתקופה הזאת. אם אנחנו מרגישים שזה הזמן לבצע שינוי דרסטי בחיינו, אז כדאי להתייחס לרגש הזה ברצינות, ואם אנחנו מרגישים שנכון לנו לצאת ולהגשים את חלום הילדות שלנו למסע סביב העולם, זה בדיוק הזמן, למרות שאולי הדבר כרוך בהתפטרות ממקום העבודה.

המסר של קלף מלכת הגביעים בזוגיות

מלכת הגביעים היא בן, או בת הזוג המושלמים. היא מחוברת לרגשותיה, אבל יודעת גם לזהות ולקרוא את רגשותיו של בן הזוג, בלי שזה יצטרך להגיד מילה. היא קשובה לאינטואיציה המדריכה אותה מה נכון לעשות לטובת הזוגיות. היא יודעת גם לפתות בני זוג פוטנציאליים ע"י שהיא 'נכנסת לראשם', מכוונת אותם להתמקד בה, ולשכוח את מה שחשבו שהם מחפשים בבן או בת זוג. אבל כשהרגש נגמר, או כשהאינטואיציה מכוונת אותה למקום אחר, שום טיעון הגיוני לא ישאיר אותה בזוגיות. "זה לא אתה, זה אני" הוא משפט שכנראה הומצא ע"י מלכת הגביעים.

המסר של מלכת הגביעים בקריירה וכספים

מלכת הגביעים פועלת במקום העבודה, או בעסק שלה מתוך תחושות בטן, ושום טבלאות אקסל לא ישכנעו אותה אחרת. היא קוראת היטב את עמיתיה לעבודה, את הממונים עליה או את שותפיה לעסקים, ויודעת לתמרן את מחשבותיהם למקום הנכון בשבילה. את מלכת הגביעים נמצא הרבה בתפקיד של פסיכולוג, עובד סוציאלי, מנהל מחלקת משאבי אנוש ועוד תפקידים הכרוכים במגע עמוק עם אנשים. אבל מלכת הגביעים לא תהסס לעזוב תפקיד מתגמל, כאשר האינטואיציה שלה דוחקת בה לעבור לתחום אחר, או סתם לצאת לפנסיה מוקדמת.

Queen Of Cups