מלכת המטבעות

קלף מלכת המטבעות בקלפים של ריידר
קלף מלכת המטבעות בקלפים של ריידר – יציבות ובטחון כלכלי, ביחד עם דאגה לקרובים אליה.

קלף מלכת המטבעות מייצג את טיפוס האם הדאגנית, הדואגת לכל צרכי החומר של בני משפחתה והקרובים אליה. היא תדאג לפרנס אותם, להאכיל אותם, לנקות את הבית ולשמור שיהיה להם חמים ונעים.

שואל המקבל את מלכת המטבעות בקריאה מגלם את טיפוס ההורה העובד במיטבו. הוא דואג למשפחתו באמצעות יצירת שפע כלכלי, ושואף לייצר עבורם סביבה חמה, יציבה ובטוחה. כל זאת בעודו דואג לאזן בין הזמן שהוא מקדיש לבית ולעבודתו. אבל לשואל חשוב גם שיהיה לו זמן איכות עבור עצמו, שאותו הוא יכול לנצל כדי לבחון את התנהלותו בחיים.

מלכת המטבעות מציעה לשואל שעדיין לא הגיע למצב יציב של שגשוג ושפע בחייו, להתחייב להגיע לשם. לאלו שכבר נמצאים במצב הזה, היא מציעה להתחלק בשפע שיצרו עם האנשים שהם אוהבים, ולאחר שסיפקו להם בטחון כלכלי, להעניק להם חיבה, ושלווה.

הקלף מציע לשואל גם להתמודד עם אתגרים שונים בחייו בצורה מעשית, תוך גילוי תושיה והפחתת הרעש סביב הבעיה למינימום. לעיתים מייצג הקלף את דמות האם בחיי השואל, והוא נרמז להעזר בשירותי ייעוץ, או אימון מקצועי, אשר יהוו מעין תחליף אם.

קלף מלכת המטבעות בקלפים של מרסיי – מצב כלכלי יציב ונכסים חומריים ממשיים.

המסר של קלף מלכת המטבעות

לפעמים, אומר הקלף לשואל, טוב אם תאמץ את הגישה של אם דאגנית. זהו הטיפוס האכפתי, שרוצה שיהיה טוב לקרובים אליו, נעים, נוח ושלו, והוא מוכן לעשות את מה שצריך כדי שזה יקרה. לאם הדאגנית חשוב שכולם שבעים ומרוצים, הם הולכים עם הרגשת בטחון כלכלי, עם תחושה ש "ביתם הוא מבצרם", ועם הידיעה שיש מי שדואג להם. הבעיה עם האם הדאגנית היא שהיא כל-כך דואגת לצרכי החומר של הקרובים אליה, שלפעמים היא שוכחת שהם זקוקים גם לחום ואהבה. אז טוב אם תייצר לנו סביבה בטוחה כלכלית, אומר הקלף לשואל, אבל שלא תשכח גם שאנחנו זקוקים מדי פעם גם לחיבוק.

התשובה של מלכת המטבעות לשאלות של כן / לא:

מלכת המטבעות היא אישיות מעשית ומאורגנת, המביאה איתה תחושה של שפע ובטחון משינויים. התשובה שהיא נותנת לשאלה היא 'כן'.

המסר של קלף מלכת המטבעות בזוגיות

מלכת המטבעות היא אמא דאגנית גם בזוגיות. חשוב לה שלבן, או לבת זוגה יהיה נעים ונוח, שירגישו בטחון בזוגיות, ושלא יסבלו ממחסור כלכלי. מלכת המטבעות היא לרוב המפרנסת העיקרית במשפחה. היא מוכנה לעבוד קשה כדי לשכן אותה ואת בן, או בת זוגה בבית מוגן ובטוח שיספק את צרכיהם, ויתן להם תחושת יציבות ובטחון. אבל מלכת המטבעות קצת חלשה בלהפגין רגשות, ובני זוגה יצטרכו לגלות סבלנות ואמפטיה לחולשה הזאת שלה.

המסר של קלף מלכת המטבעות בקריירה וכספים

מלכת המטבעות היא גם מלכת הקריירה. הנכונות שלה לעבוד קשה, בעבור הבטחה לבטחון כלכלי, תאפשר לה להקים עסק משגשג, או להיות העובדת הנערצת על הבוס. אבל מלכת המטבעות מונעת ע"י הצורך בביטחון וביציבות, ומקומות עבודה שלא ישכילו לספק לה את תחושת הביטחון, יאלצו להסתדר בלעדיה.

Queen Of Pentacles