מלכת החרבות

קלף מלכת החרבות בקלפים של ריידר
קלף מלכת החרבות בקלפים של ריידר – ניתוח חד והגיוני של מצבים ביחד עם שימת גבולות ברורים.

קלף מלכת החרבות בטארוט, מצביע על אדם שנון וחד-אבחנה, אבל מרוחק מבחינה רגשית.

שואל המיוצג ע"י מלכת החרבות, מבין את המציאות, ומתקשר עם אנשים אחרים על בסיס אינטלקטואלי והגיוני, ולא על פי הרגש והתחושות. יכולת השיפוט שלו היא חדה, וראייתו את המציאות בהירה, בזכות יכולותיו המנטליות. השואל אינו מאמין בגילויי אמפתיה וחמלה כלפי אחרים, למרות שאכפת לו מהם, הוא מאמין כי גילויים אלו יסיטו אותו מהראיה הנכונה של הסיטואציה שלפניו.

מי שמלכת החרבות יצאה לו בקריאה, הוא אדם המחפש את האמת ושואף לצדק. הוא פתוח לשמוע את דעותיהם של אחרים, אבל יודע לסנן מתוכן את את סיפורי המעשיות ולהתרכז בעובדות. מלכת החרבות מעדיפה בכל שיחה, או דיון, להתרכז בנושא שעל הפרק, ולהביא את שיחות הסרק והפטפוטים למינימום.

השואל שהקלף מייצג אותו הוא בעל מחשבה מהירה, וניחן בדקות אבחנה. הוא ידע להתעלם מ 'הרעש' בכל דיון, ולהגיע ישר ללב העניין. הוא מצפה מאחרים לכנות ואמירת האמת, כפי שהוא עושה בעצמו, ועל כן אנשים מכבדים אותו, והרבה פעמים גם באים לשמוע את עצתו. הוא גם אדם נחוש ועצמאי, אשר מציב גבולות ברורים של מה מותר, ומה אסור בקרבתו. האנשים שמקיפים את מלכת החרבות לומדים לכבד את הגבולות, בתחילה מתוך חשש לתגובה חריפה, אבל לאחר שהם מכירים את האדם, הם עושים זאת מתוך כבוד.

קלף מלכת החרבות בקלפים של מרסיי CBD
קלף מלכת החרבות בקלפים של מרסיי – גישה שכלתנית, שמרנית ויכולת להצדיק עמדות בעזרת ההגיון.

המסר של קלף מלכת החרבות

מלכת החרבות יודעת לשלב בין יכולת הניתוח הלוגי של סדרת החרבות, לבגרות של המלכות. היא תמיד תבהיר את כוונותיה ותיתן לצד השני את ההרגשה שאיתה הוא יודע בדיוק על מה מדברים. אין לה זמן לפטפוטי סרק, והיא יודעת לקחת מצבים סבוכים, לנתח אותם, ולהפוך את המציאות המשתקפת מהם להרבה יותר פשוטה. מלכת החרבות היא בעלת ברית שתרצו לצדכם, יועצת מעולה, ותיתן לכם הנחיה נכונה אם רק תבקשו. כדי להפוך אותה לכזו עליכם לכבד את האינטליגנציה שלה, ואת הגבולות הברורים שהיא מציבה.

התשובה שנותנת מלכת החרבות לשאלות של כן / לא:

למלכת החרבות יש מוח אנליטי, והיא טובה בפתרון בעיות. אבל היא גם מגלה ריחוק, ואינה חושפת את רגשותיה. לכן היא אינה נותנת תשובה החלטית לשאלה.

המסר של קלף מלכת החרבות בזוגיות

מלכת החרבות אינה חזקה בענייני הרגש, ובלי רגש קשה למצוא, או לשמר זוגיות. היא תבחר את בני, או את בנות הזוג שלה על פי רשימת תכונות מוכנה מראש, תנתח על פי פגישותיהם את מצב היחסים בניהם, ותתמסר לזוגיות המתהווה על פי שיקולים הגיוניים, בעיקר. לשואל אשר הזוגיות שלו מאותגרת והוא מקבל את מלכת החרבות, הקלף רומז להפסיק להיות צודק ושיפוטי, ולהביע יותר רכות ואמפתיה כדי להציל את מערכת היחסים.

המסר של קלף מלכת החרבות בקריירה וכספים

מלכת החרבות ניחנה ביכולת ניתוח מעולה של המציאות, תוך התעלמות מכל הרעש שמסביב. היא תבריק בתפקידי שיפוט, כמנתחת של שווקים (מניות, סחורות, מטבעות) שם אין מקום לרגש, וגורלות נחרצים על פי ההגיון. היא תוליך את העסק שלה בבטחה אל ההצלחה, אבל אולי לא תהיה האדם החביב ביותר על עובדיה ולקוחותיה. וגם כמנכ"ל לא תהסס 'לחתוך בבשר החי' ולפטר אנשים כאשר המאזן לא נראה כפי שהיא היתה רוצה.

Queen Of Swords