מלכת המטות

קלף מלכת המטות בקלפים של ריידר
קלף מלכת המטות בקלפים של ריידר – הצלחה ושביעות רצון מהישגים, אבל גם חתול שחור שמטיל צל.

קלף מלכת המטות קורא לשואל לא להתבייש ולשתף עם העולם את התכונות והכוחות שהוא ניחן בהם.

השואל הוא אדם נחוש ואמיץ שאינו מפחד להביט קדימה אל האתגרים המחכים לו. הוא מודע לעצמו, לחוזקותיו ולחולשותיו, הוא אופטימי מטבעו, ידידותי ובעל יכולת מנהיגות שאנשים הולכים אחריה.

חייו של השואל כנראה עמוסים מאוד בעיקר כי הוא מקיף את עצמו באנשים רבים. הוא מקרין אנרגיה וחיוניות על סביבתו, והנחישות שלו היא מוקד של השראה לאחרים. הוא יוצר רושם ראשוני מצויין בזכות החום והקסם האישי שהוא מקרין. והקלף מציע לו ליצור קהילה בעלת מטרה משותפת, שתתרכז סביבו, ואולי תהפוך את העולם למקום טוב יותר.

אבל לשואל יש גם צד אפל שהוא, כנראה, פחות מכיר, וחושש לחשוף. יתכן ומדובר באירוע מעברו, תחושה של חוסר בטחון, אגו גדול שצריך לספק לו חיזוקים, או שהוא נמשך לתחומים שנויים במחלוקת. הקלף קורא לו להוציא את הצל הזה אל האור שם יעלם, ויאפשר לו להתחבר אל הסובבים אותו ברמה עמוקה יותר.

קלף מלכת המטות בקלפים של מרסיי – צבירה והפגנה של כוח כדי לחפות על נקודות חולשה.

המסר של קלף מלכת המטות

מלכת המטות קוראת לשואל אשר ניחן בתכונות של מנהיגות וכריזמה, ואשר אנשים הולכים אחריו, לא להתכחש לכישוריו. הוא צריך להראות לעולם מה הוא שווה, ולנסות להפוך אותו למקום קצת יותר טוב. לעומת זאת אם יהפוך השואל לאדם המונע ע"י האגו, ואשר מתודלק ע"י הערצת ההמון, הוא עתיד להחמיץ את ההזדמנות להשפיע באמת, וירד מן הבמה ללא שמילא את יעודו.

התשובה שנותן מלכת המטות לשאלות של כן / לא:

מלכת המטות הוא קלף מלא חיות, ומדבר על אומץ והצלחה, בעיקר בהנהגת אנשים. לכן התשובה שהוא נותן לשאלה היא 'כן'

המסר של קלף מלכת המטות בזוגיות

מלכת המטות הוא המחזר המושלם. הוא מקרין חום, נוטף כריזמה, ידידותי, אחד כזה שכבר בפגישה הראשונה רוצים להביא אותו אל ההורים והחברים, כדי להתגאות בו. אבל למלכת המטבעות ישנו גם צד אפל שכדאי לגלות לפני שמתאהבים בו. אולי הוא נזקק למסג' תמידי לאגו, אולי הוא נושא איתו סוד מעברו, או שאולי סתם יש לו מנהגים מוזרים שתגלו בקרוב. הדרך הנכונה להתקדם בבטחה עם מלכת המטות היא כמה שיותר 'שיחות נפש' אל תוך הלילה, כשאין אף אחד בסביבה.

המסר של קלף מלכת המטות בקריירה וכספים

מלכת המטות הוא מנהל מוכשר ומצליח, אשר סוחף אחריו אנשים בקלות. הוא ידע ליצור קשרים בינאישיים טובים במקום העבודה, או עם הלקוחות של העסק, ויהווה מוקד משיכה לכל מי שירצה עיצה טובה. אבל למלכת המטות יש גם אגו גדול, ואם לא טופחים עליו לעיתים קרובות, הוא עלול לנצל את יכולותיו לביצוע מניפולציות שלא ישרתו את החברה, והן שיכשילו אותו.

Queen Of Wands