שבעה מטבעות

קלף שבעה מטבעות בקלפים של ריידר
קלף שבעה מטבעות בקלפים של ריידר – עייפות ואכזבה מהיבול אחרי המאמצים הגדולים שהושקעו.

קלף שבעה מטבעות מזכיר לשואל שכדי להגיע להישגים, עליו להשקיע זמן ומרץ במקומות הנכונים. מצד שני, רומז הקלף לשואל, לא להגזים כדי לא להביא את עצמו לידי תשישות. לשואלים אשר מאוכזבים מהגמול שקיבלו לאחר השקעתם, קורא הקלף ללמוד את השיעור, ובפעם הבאה להיות ריאליים יותר כשהם בוחרים במה, וכמה להשקיע.

זה הזמן לקחת צעד אחורה, להרים את הראש, לבחון את הדרך של השואל לעבר מטרתו ולהעריך אם הוא בכיוון הנכון, או שעליו לשנות משהו. אם הוא מתכנן לטווח ארוך, זה הזמן להעריך ולברר היטב איפה כדאי להשקיע זמן ומאמץ. אחרי השיעור שקיבל השואל, הוא כבר מבין שאין טעם להשקיע במקומות שלא יניבו לו את מה שהוא מצפה לקבל.

קלף שבעה מטבעות יופיע כאשר השואל השקיע זמן ומאמץ ניכרים במשהו, והתאכזב לגלות את התוצאות. אבל הוא יופיע גם כאזהרה לשואל הנמצא באמצע הדרך, שהוא עתיד להתאכזב ממה שיגלה בסופה. בשני המקרים, מזכיר הקלף לשואל, שעליו ללמוד את השיעור – לתכנן היטב את צעדיו לקראת המסע או הפרוייקט הבאים, ולהיות ריאלי כשהוא בונה את ציפיותיו.

שבעה מטבעות גם מעודד את השואל שלא להתייאש. הוא רק באמצע הדרך ועליו לגלות סבלנות, ללמוד מהעבר, וליישם את נסיון החיים שצבר כשהוא מתכנן את העתיד.

קלף שבעה מטבעות בקלפים של מרסיי CBD
קלף שבעה מטבעות בקלפים של מרסיי – הצמיחה האפשרית נחסמת ע"י משהו שהשואל לא רואה כרגע.

המסר של קלף שבעה מטבעות

החיים מלאים באכזבות, במיוחד אנו מתאכזבים לאחר שהשקענו השקעה גדולה של זמן, כסף ואנרגיה במשהו, וההשקעה לא הניבה את הפירות שקיווינו לקבל. אבל צריך לזכור שאנו רק באמצע הדרך, ולכן כדאי שנלמד את השיעור שקיבלנו, ונבצע את ההשקעות הבאות שאנו מתכננים תוך יישום הלקחים שנלמדו. הדרך עוד ארוכה ואנו צריכים להתאזר בהרבה סבלנות כדי גם ללכת בה, וגם להנות ממנה.

התשובה של שבעה מטבעות לשאלות של כן / לא:

שבעה מטבעות הוא קלף של התמדה ונחישות להמשיך להתקדם למרות האכזבות, תוך למידת לקחים. הוא אינו נותן תשובה ברורה לשאלות של 'כן' או 'לא'

המסר של קלף שבעה מטבעות בזוגיות

השואל מאוכזב ומתוסכל מתקופה ארוכה שבה הוא מחפש זוגיות, ללא התוצאות שקיווה להן, או מתקופה ארוכה שבה הוא משקיע בשיפור הזוגיות שכבר יש לו, אבל ללא הועיל. הקלף רומז לשואל שהוא משקיע כמות לא מתאימה של זמן ואנרגיה, במקומות הלא נכונים וזה הזמן להרים רגע את הראש ולנסות להבין מה צריך לשנות. אסור לו להתייאש ועליו לגלות סבלנות. מציאת המקום הנכון להשקיע בו, תניב לו את התוצאות המקוות.

המסר של קלף שבעה מטבעות בקריירה וכספים

ההשקעה הרבה במקום העבודה, או במציאת עבודה לא מניבה את התוצאות המקוות. העייפות והאכזבה מייאשות מלהמשיך. כנראה שאתם משקיעים את האנרגיה והזמן שלכם במקום הלא נכון, ובצורה לא פרופורציונאלית. יש לעצור רגע, לבחון היטב את ההתנהלות בעבר, ולשנות את מה שצריך בה כדי שתניב תוצאות אחרות.

גם כשאתם פועלים בענייני כספים ומאוכזבים מהתמורה הדלה אחרי המאמץ האדיר, הקלף רומז לכם ללמוד את השיעור, וליישם את התובנות בהשקעות הבאות.

Seven Of Pentacles