שבעה מטות

קלף שבעה מטות בקלפים של ריידר
קלף שבעה מטות בקלפים של ריידר – האנשים מתחתנו מתקנאים בהצלחה שלנו ורוצים לקחת אותה מאיתנו לעצמם. עלינו להיות מוכנים למאבק.

קלף שבעה מטות מבשר לנו על אתגרים שנמצאים בדרך אלינו. ההישגים שהשגנו בקלף הקודם, גורמים לאחרים לקנא בהצלחנו ולחמוד את מה שזכינו בו. אנו צריכים להיות מרוכזים ומפוכסים בתקופה הזאת, ולגייס את משאבי הנפש והגוף שלנו לצורך ההתמודדות עם האתגרים שבדרך.

באופן פראדוכסאלי, ככל שמעמדנו רם יותר, כך גם קמים לנו יותר מתנגדים, שונאים, אנשים שחולקים על דעותינו ודרכנו ורוצים להחליף אותנו. חלקם עושים זאת רק כדי לקבל הד תקשורתי, וחלקם חושב שעצם הכניסה למאבק איתנו, אפילו שאין להם סיכוי בו, מביא לשיפור במעמדם. הקלף מייעץ לנו לגייס צוות תמיכה שיכלול יועצים משפטיים, אנשי יחסי ציבור ודוברים אחרים אשר יוכלו לעזור לנו להילחם באותם אנשים. הקלף מזהיר אותנו שלא להיתפס "עם המכנסיים למטה" ולהתכונן לכל מאבק אפשרי.

הקלף גם מעודד אותנו לאחוז חזק בעמדתנו ולהילחם עליה בכל מחיר כנגד יריבים מחוץ ומבית. עלינו להבהיר לכל מי שמנסה לחסום את דרכנו קדימה, כי איתנו לא כדאי להתעסק. אנחנו הרי כבר מכירים בערך עצמנו, יודעים מה היינו צריכים לעשות כדי להגיע למקום בו אנו ניצבים, ועצם הידיעה הזו צריכה לעזור לנו לעמוד באתגר.

קלף שבעה מטות בקלפים של מרסיי CBD
קלף שבעה מטות בקלפים של מרסיי – לפנינו תקופה של מאבקים והתנגשויות אשר יחייבו הפעלת כוח.

המסר של קלף שבעה מטות:

כאשר אנו מתקדמים במעלה הסולם לעבר עמדה גבוהה יותר, אנו גם צוברים אויבים ומתנגדים אשר חושקים בדברים שהשגנו לעצמנו. אותם אנשים יאתגרו אותנו, במוקדם או במאוחר, ועלינו להתכונן למאבק הצפוי נגדם באמצעות גיוס תמיכה מקצועית, והסתמכות על היכולות המנטאליות שלנו.

התשובה של שבעה מטות לשאלה של כן או לא:

הקלף מדבר על שימור הצלחות שלנו בעזרת הכוח, האומץ, היכולות ונסיון החיים שצברנו. אם לא נוותר ונעמוד על שלנו נשמור על ההישגים שהשגנו. לכן תשובת הקלף היא כן

המסר של קלף שבעה מטות בזוגיות:

זכינו בבן או בת הזוג שבחרנו, אבל עכשיו אחרים חומדים אותו לעצמם ואנו נאלצים להגן על הקשר. גם הזוגיות שהצלחנו לייצב צפויה לעמוד תחת מתקפות של פיתוי, שגרה וחוסר הבנות. אם ההישג יקר לנו כדאי שנתכונן למאבקים הצפויים לנו בעתיד כדי לשמור עליו.

לשואל המבקש לעצמו זוגיות אומר הקלף שהוא עבר כברת דרך בחיפוש, ואל לו להתייאש מהעצות הרעות, ומהפיתוי לזנוח את החיפוש לטובת דברים אחרים.

המסר של קלף שבעה מטות בקריירה וכספים:

עמלנו קשה כדי להקבל את הקידום לתפקיד החדש במקום העבודה, או כדי לזכות בלקוח הגדול והרווחי לעסק שלנו. אבל עכשיו מתעוררים אחרים, חומדים את המקום שלנו, ועלינו להיות מוכנים להיאבק בהם בכל דרך כדי להגן על מה שהשגנו. לעיתים המאבק נראה חסר סיכוי, אנחנו לבד ומולנו הרבה אויבים, אבל אם נאמין בעצמנו וביכולתנו, ונזכור את הדרך שעשינו כדי להגיע למקום בו אנו עומדים, נצליח לנצח גם במאבק הזה.

גם בנושאי כספים קמו לנו אויבים אשר חומדים את מה שהשגנו. עלינו להיות ערניים ונחושים כדי למנוע מהם להצליח.

SEVEN OF WANDS