שישה גביעים

קלף שישה גביעים בקלפים של ריידר
קלף שישה גביעים בקלפים של ריידר – יש לנו הזדמנות נוספת להצליח במשהו שנכשלנו בו בעבר.

קלף שישה גביעים לוקח את השואל בחזרה אל העבר ואל זכרונות התום והנאיביות של הילדות. יתכן ולשואל צפוי מפגש מענג עם עברו – פגישה עם חבר ילדות, עם מי שאהב בתיכון ואולי הוא עתיד ללכת לפגישת מחזור שתעורר בו את הזכרונות. השואל יוכל לבחור אם להמשיך את הקשר שהתחדש בגלל זכרונות העבר, או לוותר עליו.

הקלף מזמין את השואל להתחבר לילד הפנימי שבו, ולחוות את הרגשות שהדבר מעורר בו. אולי הוא צריך לחזור ולשחק במשחקי הילדות שאהב, לקנות רכבת חשמלית או בובה בבגדים וורודים, אולי להרכיב איזה פאזל כמו פעם ואולי פשוט להיות יותר בקרב ילדים ונערים כדי לחדש אצלו את תחושת החיות.

שישה גביעים יכול לבשר גם על התחלה חדשה והרמונית בחיי הזוגיות של השואל. לאחר הספקות והיאוש של חמישה גביעים, הוא מצא את הדרך לסלוח ומציע לבן, או לבת זוגו מחווה של אהבה בכל זמן אפשרי. הקלף יכול להתייחס גם לילדים בחייו של השואל – אולי הוא צפוי להוליד ילד (או תאומים), אולי הוא פשוט צריך להקדיש יותר זמן לילדיו, לטובת שני הצדדים.

לפעמים מבשר הקלף לשואל שהוא מקבל 'הזדמנות שניה' – לחזור אחורה אל מקום, או מפגש עם מישהו מהעבר. המפגש 'ההוא' כנראה שלא הסתיים בטוב, אבל לשואל ניתנת הזדמנות ליישם את נסיון החיים שצבר, ולעשות הפעם מה שצריך כדי לשנות את התוצאות.

קלף שישה גביעים בקלפים של מרסיי CBD
קלף שישה גביעים בקלפים של מרסיי – חזרה לקשרים ויחסים מן העבר

המסר של קלף שישה גביעים

רובנו זוכרים את הילדות כתקופה מאושרת שבה לא היו לנו דאגות והיה מי שדואג לכל צרכינו ומגונן עלינו. לפעמים אנחנו נתקלים במשהו שמעורר אצלנו את הזכרונות ההם – אולי זה חבר מפעם, אולי אנחנו חוזרים לשכונת ילדותינו או מריחים את ריח התבשילים שנהגנו לאכול, והדבר מעלה חיוך על שפתינו. לפעמים מפגש עם אנשים מעברנו הרחוק מאפשר לנו גם לתקן דברים. ריב מטופש שהביא לניתוק יחסים, העדפות שגויות שפרקו את הזוגיות שלנו. שישה גביעים מבשר לנו על משהו מהעבר שיחזור לחיינו ויביא איתו הזדמנות לסגור את מה שנשאר פתוח אז.

התשובה של שישה גביעים לשאלות של כן / לא:

שישה גביעים הוא קלף המבשר לנו על הזדמנות לסגור ולתקן דברים מהעבר שמעכבים אותנו. התשובה שהוא נותן לשאלות של כן או לא היא 'כן'

המסר של קלף שישה גביעים בזוגיות

שישה גביעים מבשר על חזרה להרמוניה ולתום שאפיינה את הזוגיות של השואל בתחילתה. השואל מקבל הזדמנות לתקן את ההתנהלות בתוך הזוגיות ונקרא לחזור למנהגי החיזור שלו מהעבר. לפעמים הקלף מבשר על תוספת צפויה למשפחה. לשואלים המבקשים לעצמם זוגיות, רומז הקלף על האפשרות שבן, או בת זוג מהעבר יחזרו לחייהם, ותהיה להם הזדמנות למסד איתם זוגיות.

המסר של קלף שישה גביעים בקריירה וכספים

הזדמנות קידום שניתנה לשואל והוא לא ניצל אותה, מופיעה שוב. גם לבעלי העסקים תופיע הזדמנות שהחמיצו בעבר לקדם את העסק. אבל כדי לנצל את ההזדמנויות החוזרות, השואל חייב ללמוד מכשלונות העבר וליישם את נסיון החיים שצבר מאז.

גם לשואלים המטפלים בכספים עתידה לחזור הזדמנות להשקעה שהם לא ניצלו בעבר, ותהיה להם אפשרות נוספת לנצל אותה.

Six Of Cups