שישה מטבעות

קלף שישה מטבעות בקלפים של ריידר
קלף שישה מטבעות בקלפים של ריידר – שואל שזכה בעושר, טוב יעשה אם יתחלק בו עם נזקקים, הן למען ההרגשה הטובה והן למען גמול עתידי

קלף שישה מטבעות הוא קלף המבשר על הצלחה כלכלית, ועל שפע שמקורם בנתינה של השואל. יתכן ומדובר בהשקעה כספית, או תמיכה באדם, או באנשים אחרים שהניבו, או עתידים להניב לשואל שפע רב. הקלף גם קורא לשואל שזכה בשפע לחלוק אותו עם אחרים שמצבם פחות טוב משלו. גם לשואל שמצבו הכלכלי אינו טוב מאוד, קורא הקלף להיות במצב של נתינה שיכולה להתבטא בהקדשת זמן או בתמיכה מוראלית ואנרגטית באחרים. הקלף מזכיר לשואל כי הוא עתיד לזכות בהרגשה טובה על שהוא עוזר לאחרים שנזקקים לעזרתו, וכי נתינה היום עשויה לזכות אותו בגמול בעתיד.

הקלף מציע לשואל שמצוי בעמדה להעניק הלוואה קצרת מועד למישהו נזקק, לשקול בחיוב את הענקת ההלוואה, ולתת אותה על בסיס של אמון. יתכן גם שהשואל נמצא עכשיו בצד המקבל של הקלף, והוא נהנה מנדיבות ליבו של מישהו אחר. הקלף קורא לו לקבל בהכרת תודה את הנדיבות, אבל לא להתמכר לחיים של קבלת צדקה. במקום זאת עליו לחפש דרכים לתמוך בעצמו ובמשפחתו.

קלף שישה מטבעות מייצג מצב של הרמוניה כלכלית – הכסף זורם פנימה – אל השואל, אבל הוא לא שומר אותו רק לעצמו ודואג שגם אנשים אחרים יהנו ממזלו הטוב.

קלף שישה מטבעות בקלפים של מרסיי – אנשים שזכו בשפע יוצרים מערכות לתועלת מי שלא זכו

המסר של קלף שישה מטבעות

קלף שישה מטבעות מוסר לנו שהרבה פעמים אנשים נהנים ממזל טוב, וזוכים בעושר ובשפע. הקלף קורא להם לא לשמור את הכל אצלם, אלא לפזר חלק מהעושר גם בין אלו שלא זכו למזלם הטוב. הנתינה הזאת, כמו גם נתינה המתבטאת בהשקעת זמן ואנרגיה בתמיכה במי שנזקק להם, תיתן לנו הרגשה טובה על שאנחנו עוזרים לאחרים, ויתכן שבעתיד גם נתוגמל עליה בדרכים שאיננו יכולים לראות עכשיו.

התשובה של שישה מטבעות לשאלות של כן / לא:

שישה מטבעות הוא קלף של הצלחה, שגשוג ונדיבות. הוא משרה תחושה של מזל טוב, נתינה, ורצון לעזור לאחרים. זהו קלף חיובי והתשובה שהוא נותן היא 'כן'

המסר של קלף שישה מטבעות בזוגיות

הנתינה של השואל משתלמת והוא זוכה לאהבה גדולה ולזוגיות טובה. אבל הקלף גם רומז לו שאין די בלהגיע למקום הזה, ועליו להמשיך ולתת – להשקיע בזוגיות מבלי לצפות לתמורה, כדי שלא לקלקל. למי שמבקש לעצמו זוגיות קורא הקלף לנהוג בנדיבות רגשית עם אחרים ולחלוק איתם את עולמו העשיר. הזוגיות, במקרה הזה, תבוא כתוצאה מנדיבותו ובדרכים שהוא אפילו לא יכול לדמיין.

המסר של קלף חמישה מטבעות בקריירה וכספים

נדיבותו של השואל בעזרה לאחרים במקום העבודה, תוך הקדשת משאבי זמן ואנרגיה, תביא לו, או שכבר הביאה לו קידום. כך גם שואל שהוא בעל עסק, ונהג לתת ללקוחותיו יותר ממה שציפו, מקבל עכשיו גמול בלתי צפוי. הקלף קורא לשואל לא להתייחס בשאננות למקום החדש אליו הגיע, ולהמשיך לחלוק עם אחרים את הטוב שבו זכה. למחפשי הקריירה רומז הקלף לעזור לאחרים הזקוקים לעזרתם כעת, והצעה למשרה חדשה תגיע בדרך שלא ציפו לה.

גם בענייני כספים זכה השואל בעושר גדול, אולי באמצעות הלוטו או בפיס, אבל עכשיו רומז לו שישה מטבעות להתחלק בעושר עם אחרים שלא זכו למזל כשלו.

Six Of Pentacles