שישה מטות

קלף שישה מטות בקלפים של ריידר
קלף שישה מטות בקלפים של ריידר – השואל "על הסוס" לאחר שניצח, זר הניצחון על ראשו ומבטו כבר מופנה אל הדבר הבא.

קלף שישה מטות מבשר לנו שהמאמצים שהשקענו בעבר בנושא השאלה, עתידים להשתלם לנו בקרוב ואנו עומדים להשיג את אשר ייחלנו לו. הניצחון – קידום בעבודה, כסף, זכיה בבן או בת הזוג כבר בדרך, אבל הקלף גם מזכיר לנו לנהוג בענווה אחרי שננצח כדי שלא לקלקל את היחסים עם הקרובים לנו. השואל השתמש בכישוריו וביכולותיו כדי לצלוח את המאבקים שבדרך, הגיע אל המטרה שהציב לעצמו, ועכשיו הוא זוכה להכרתם ולברכתם של חבריו, עמיתיו לעבודה או אפילו של הציבור הרחב.

הקלף מעודד את השואל להתגאות בהישגיו, ולהנות מהאהבה ומהתשואות שהוא זוכה להם בגינם. הוא מכיר עכשיו בערך עצמו, יודע למה הוא מסוגל ואסור לו לתת לרגשי חרטה להפריע לו לקטוף את פירות הניצחון.

אבל הקלף גם דוחק בשואל שלא לנוח על זרי הדפנה כדי לא לאבד את מה שהשיג. עליו לחזק את הניצחון בדרכים נוספות, ולהשתמש בידע, במשאבים ובאנשים הנאמנים לו כדי לנוע לעבר המטרה הבאה, וזאת לאחר שיבסס את נצחונו.

קלף שישה מטות בקלפים של מרסיי CBD
קלף שישה מטות בקלפים של מרסיי – התמודדות מתישה הביא להישגים, אבל אנו חייבים להישאר ערניים כדי לשמר אותם.

המסר של קלף שישה מטות:

הניצחון הוא רק שלב אחד מהשלבים בדרך אל היעד. עלינו לדעת לקטוף את פירותיו, לבסס אותו היטב ולשמר אותו כדי שלא ידעך. כאשר אנו מנצחים עלינו לדעת לקבל באהבה ובגאווה את התשואות, אבל הן ילכו וידעכו. אם לא נשכיל למצוא את הדרך הלאה, אם נשקע בעבר במקום להתקדם לעבר הנצחונות הבאים, נאבד את אשר השגנו.

התשובה של שישה מטות לשאלות של כן או לא:

הקלף מבשר על ניצחון והצלחה בעקבות המאמצים שהשקענו, ועל ההרגשה הטובה המתלווה לו. לכן התשובה לשאלה היא כן.

המסר של קלף שישה מטות בזוגיות:

השקענו את המיטב שלנו בחיזור, והשגנו את בחיר, או בחירת ליבנו. אנחנו בהחלט יכולים להיות גאים בעצמנו, ולהנות ממבטי הקנאה המלווים אותנו עכשיו. אבל אם נסתפק בהישג הזה, אם לא נשקיע מאמץ בביסוס הזוגיות החדשה ואם לא נציב אתגרים חדשים עבורה, עתיד כל מה שהשגנו להיעלם. גם אם עמלנו קשות כדי לייצב זוגיות שהתערערה, ולא נמשיך לעשות את כל מה שצריך כדי לתחזק אותה, עתידים ההישגים שלנו להיות לשווא.

לשואל המבקש לעצמו זוגיות רומז הקלף כי המאמץ שהוא משקיע בחיפוש עתיד להשתלם בקרוב, והוא ישיג את הזוגיות המיוחלת.

המסר של קלף שישה מטות בקריירה וכספים:

עמלנו קשה והשקענו את מיטב כישורינו וזמננו בהשגת הקידום, המעמד החדש, המשרה החדשה או ההכרה האקדמית. עכשיו אנחנו יכולים להנות מההכרה של עמיתנו, ידידנו והכפופים לנו. אבל אסור לנו לחשוב שההישג מקנה לנו את הזכות לשבת בחיבוק ידיים מעכשיו ועד עולם. במידה ולא נדאג לבסס את המעמד החדש, לשמר אותו, ולהתחיל לנוע לעבר הדבר הבא, אנו עתידים להפסיד את מה שהשגנו.

גם בענייני כספים אנו עתידים לקטוף את פירות הניצחון לאחר עבודה קשה.

SIX OF WANDS