עשרה גביעים

קלף עשרה גביעים בקלפים של ריידר
קלף עשרה גביעים בקלפים של ריידר – לחיות את החלום ולחוות תקופה ארוכה של גאות ושפע רגשי.

קלף עשרה גביעים הוא קלף של הצלחה בתחום הרגשי, במיוחד של מערכות יחסים שמתממשות ושל משפחתיות. בחייו של השואל קיים, או עתיד להיות קיים שפע של שמחה ואהבה, שאותם הוא נהנה לחלוק עם אנשים קרובים אליו. הקלף מסמל גם התקרבות מחודשת בין אנשים שפעם היו קרובים ונפרדו – חברים, בני זוג ובני משפחה. עשרה גביעים הוא גם 'קלף המשפחתיות' – כל המשפחה נמצאת ביחד, כולם מסתדרים אחד עם השני, אין מתח והבילוי המשותף יוצר זכרונות טובים אצל כולם.

עשרה גביעים הוא קלף חיובי במיוחד לזוגות חדשים. הקלף רומז שאהבתם תחזיק מאמץ לתקופה ארוכה, והם יזכו להקמת משפחה. הוא מבשר על נישואין קרובים או מעבר למגורים משותפים ומיסוד הקשר. בני הזוג הם נשמות תאומות אשר מצאו את אחת את השניה, והחיבור בניהם יהיה מלא שמחה וימשך זמן רב.

כשעשרה גביעים מופיע בקריאה, השואל יכול לצפות לתחושת שלמות והשלמה ביחסיו עם אחרים. הוא הלך בעקבות ליבו והאינטואיציה שלו, הצליח להגשים את חלומותיו ואת תקוותיו הכמוסות ביותר. כל מה שנותר לו עכשיו זה להתבונן מהצד ולהיות מלא הערכה לעצמו על הישגיו. השואל יודע עכשיו שהוא יכול לסמוך על תחושות הבטן, ועל האינטואיציה שלו, שימשיכו להוליך אותו אל מקומות טובים בחייו.

הקלף קורא גם לשואל לקבל בזרועות פתוחות את השפע שזכה לו בלי היסוסים וחרטות. להמשיך ולעשות כל מה שצריך כדי לגרום לשפע ולשמחה להישאר נוכחים בחייו, ולמשוך אליהם שפע נוסף.

קלף עשרה גביעים בקלפים של מרסיי – מלאות, שפע וביטוי רגשי ישיר בתחום הרומנטי.

המסר של קלף עשרה גביעים

עשרה גביעים הוא קלף המשבח את נכונותנו ללכת בעקבות ליבנו כדי להגיע אל מקום טוב מבחינה רגשית. כאשר אנו מציבים לעצמנו מטרה רגשית, כדאי שנקשיב לתחושות הבטן יותר מאשר להגיון, ונהיה בטוחים בדרך שבה אנו בוחרים אל עבר המטרה. אם לא נפסיק ללכת בדרך בה בחרנו, הקלף מבשר לנו שאנו צפויים להגיע אל מטרתנו ולחוות תקופה ארוכה של שפע.

התשובה של עשרה גביעים לשאלות של כן / לא:

עשרה גביעים מבשר על חלומות שמתגשמים, ועל תקופה של יציבות רגשית, שפע ושמחה בחיינו. התשובה שהוא נותן לשאלה היא 'כן'

המסר של קלף עשרה גביעים בזוגיות

השואל בדרך להגשים את כל חלומותיו בתחום הזוגי, או שהם כבר הוגשמו. הוא נהנה מתקופה בה האהבה היא הרגש הדומיננטי בחייו, משפחתו מלוכדת סביבו והקשרים בין חבריה הדוקים, כולם חיים בהרמוניה והוא מוצף בשפע של שמחה ואושר. מצבו המנטאלי משפיע גם על סביבתו הקרובה – חברים, עמיתים לעבודה אשר בתורם, מחזקים את רגשותיו.

המסר של קלף עשרה גביעים בקריירה וכספים

השואל חווה תקופה של סיפוק ושביעות רצון בעבודתו, או בעסק שלו. הוא יוצר קשרים טובים עם עמיתים או שותפים, אשר תורמים לו הן ברמה העסקית והן ברמה הרגשית. יש לו תחושה של בטחון כלכלי וזוהי תקופה נטולת דאגות.

גם לעוסקים בכספים צפויה תקופה של שביעות רצון והצלחה מהשקעותיהם, שביצעו, כנראה, בשיתוף עם אנשים שהם חשים אליהם קרבה.

Ten Of Cups