עשרה מטבעות

קלף עשרה מטבעות בקלפים של ריידר
קלף עשרה מטבעות בקלפים של ריידר – להנות מחיי רווחה ומהצלחה כלכלית בחיק המשפחה.

קלף עשרה מטבעות מסמל הגעה לסיום מוצלח של מסע ארוך בחיים. יתכן ומדובר בקריירה מוצלחת במיוחד, השקעות כלכליות שהניבו פרי לאורך זמן, או סביבה ביתית תומכת שאפשרה את ההישגים. הקלף מסמל הגעה אל המנוחה והנחלה, המקום שבו השואל שלם עם עצמו ושמח במה שיצר ובמה שהוא עתיד להוריש לקרובים אליו. עשרה מטבעות הוא קלף שהמסר שלו הוא שהכל עתיד להסתדר לבסוף, והשואל יגיע את השלווה ואל הנחלה.

כשעשרה מטבעות מופיע בקריאה, השואל שלנו כבר מוקף, או עומד להיות מוקף בשפע, ואין לו יותר מה לרצות בצד החומרי של החיים. הוא יכול להיות בטוח שתמיד יוכל לספק לעצמו את כל מה שהוא רוצה וחושק בו, והוא חש תחושות של הוקרת תודה על כך. הקלף גם מבטיח לו שהמצב הזה הוא קבוע ולא ישתנה עם השנים.

השואל יכול להיות גאה בהישגיו. הוא המפרנס בכבוד של משפחתו אשר חיה עכשיו חיים נטולי דאגות כלכליות, והוא חש תחושה של שלמות וסיפוק, כאשר הוא חוזה במשפחתו השמחה בהצלחתו. משפחתו של השואל חשובה לו, הוא יודע שהוא יכול לסמוך עליהם שידאגו לו בשעת צרה, והוא נהנה להיות מוקף בקרוביו. הוא מאוד גאה בשושלת שהוא ומשפחתו משתייכים אליה, ומכבד את ההיסטוריה והמסורת המשפחתית.

קלף עשרה מטבעות בקלפים של מרסיי – שפע, רווחה והגשמת חלומות.

המסר של קלף עשרה מטבעות

התנהלנו נכון בחיים ואנו עתידים להגיע אל המנוחה והנחלה, מקום של שקט, שלווה, בטחון כלכלי ומשפחתיות חמה ואוהבת. אם אנחנו עסוקים כרגע באיזה פרויקט, או באמצעו של תהליך, הקלף מבשר לנו שהם עתידים להסתיים על הצד הטוב ביותר, ולאפשר לנו חיים של נוחות. זהו סופו של המסע החומרי שלנו, אל מימוש הצרכים שלנו לביטחון כלכלי ולחיי רווחה. צעדנו בו בהצלחה מרובה ועכשיו הזמן להנות מהפירות, להתענג על מה שהביא לנו ולהוקיר את עצמנו.

התשובה של עשרה מטבעות לשאלות של כן / לא:

עשרה מטבעות הוא קלף המצביע על יציבות, שגשוג ומזל טוב בחיים, והוא קושר אותם למשפחתיות מלוכדת ושמחה. התשובה שהקלף נותן היא 'כן'

המסר של קלף עשרה מטבעות בזוגיות

גם בזוגיות מצביע עשרה מטבעות על סיום מוצלח של המסע. שואל אשר ביקש לעצמו זוגיות במשך זמן רב, נהנה ממזל טוב וימצא אותה. מי שרצה למסד את הזוגיות הקיימת, גם הוא יזכה להקים משפחה, ולהמשיך את השושלת.

המסר של קלף עשרה מטבעות בקריירה וכספים

לאחר שעשה דרך ארוכה, מגיע השואל אל המקום הבטוח שבראש הפירמידה, שם הוא נהנה מתגמול נדיב עבור שירותיו. גם בעלי העסקים יגלו שמזלם משחק להם והם זוכים להביא את העסק שהקימו למקום בטוח ורווחי.

אנשי הכספים יגלו כי ההתנהלות הנכונה והזהירה שלהם, הניבה להם רווחים יפים, ואין להם יותר דאגות כלכליות.

Ten Of Pentacles