הקוסם

קלף טארוט הקוסם
קלף הקוסם בחפיסת הקלפים של ריידר – ווייט

קלף הקוסם הוא הקלף הראשון בסדרת הארקאנה הגדולה ומקבל את המספר I

הקוסם הוא אמן האשליות – שולף שפנים מהכובע, מעלים מטבעות מאחורי האוזן ויודע מה אתם חושבים עוד לפני שהבעתם את זה. גם השולחן שעליו הוא מבצע את הקסמים הוא חצי גלוי וחצי נעלם, הוא מושך את תשומת לבכם אל היד האוחזת במטה הקסמים והמונפת לשמים, בעוד בידו השניה הוא מחולל משהו על האדמה מבלי שתרגישו. כאשר אתם נתקלים בקלף הקוסם בהקשר של שואל, או בהקשר של צד שלישי, ברור שאותו אדם יכול לשכנע אתכם שהוא מסוגל לעשות הכל – הוא כל יכול, ולרגע אתם לא בטוחים אם מדובר רק באחיזת עיניים או שהוא באמת בעל כוחות מיוחדים.

אבל הקוסם הוא אמן האשליות, והמצגת שלו היא רק חזיון תעתועים. מאחורי החזות המבריקה, הכל יכולה, נמצא אדם המתקשה להתחבר לעשיה היום יומית, וכשנעלמות התשואות וקריאות ההתפעלות להן הוא נזקק כסם, התפקוד שלו בחיי היום יום ובמטלות השגרתיות הופך ללקוי.

קלף הקוסם בחפיסת קלפי הטארוט של מרסיי CBD

המסר של קלף הקוסם:

אם המסר שאתם רוצים לקבל מהקוסם הוא אישי – עבורכם, הוא יכול להיות אחד משניים:

  • יש לכם את היכולת להיות קוסמים בעצמכם, אבל אין לכם את הביטחון העצמי כדי להפעיל אותה ולכן אתם נתקלים כל הזמן במחסומים. הקלף מעודד אתכם להיות יותר בטוחים בעצמכם, מקסימים, להדהים את היקום ביכולות שלכם שאתם מצליחים להחביא כל-כך טוב אפילו מעצמכם.
  • האפשרות השניה היא שאתם עסוקים כל הזמן בלסנוור את מי שמולכם ביכולות שלכם, אתם מנסים להקסים ולהרשים אותם, אבל מי שמולכם מצפה לתוצאות, לא לאשליות, והגיע הזמן שתפסיקו לעשות קסמים ותתחילו להביא תוצאות.

השיעור שקלף הקוסם בא ללמד אותנו:

להיזהר ממאחזי עיניים ולהתרשם רק מתוצאות אמיתיות

המסר של קלף הקוסם בזוגיות:

כאשר אתם שואלים את הקלפים שאלה על הזוגיות שלכם ויוצא קלף הקוסם, המסר הוא אחד משניים:

  • בן / בת הזוג שלכם מצפים מכם להפסיק להיות קוסמים, ולהתחיל להוריד את הזוגיות לקרקע. אולי זה הזמן להציע לקחת את הזוגיות לשלב הבא, שלב המחוייבות, אולי הגיע הזמן למגורים משותפים או להצעת נישואין. עבר הזמן של שליפת השפנים מהכובע והגיע הזמן להוכיח יכולת זוגית.
  • אם הזוגיות שלכם סובלת מיבשושיות יתר, והשגרה מכרסמת בה כל חלקה טובה, הגיע הזמן להעיר אותה בעזרת מופע קסמים. זה הזמן להפתיע אותו עם משהו שישאיר אותו בפה פעור ויגרום לו למחוא כפיים, או לפחות להצהיר על אהבתו אלייך.

אם, לעומת זאת, הזוגיות שלכם טריה ונתקלת בבן זוג שלא מפסיק לסנוור אותך בחיזור אינטנסיבי, זה הזמן לתהות אם הוא רק אמן אשליות, או שהוא מתכוון ברצינות לצעוד איתך יד ביד לעבר השקיעה.

המסר של קלף הקוסם בקריירה וכספים:

גם כאשר אתם שואלים את הקלפים על הקידום בעבודה שאתם מצפים לו, ויוצא קלף הקוסם, עליכם לקחת ממנו את המסר המתאים:

  1. אם אתם מאלו שרק עושים "רעש וצלצולים" בעבודה, מאחזים עיניים וגורמים לממונים שלכם לחשוב שאי אפשר בלעדיכם, הגיע הזמן להתחיל לספק תוצאות והישגים אמיתיים שמקורם בעבודה קשה ויצירתית. תשארו יותר שעות בעבודה (לא כדי לקבל מחיאות כפיים) תשקיעו יותר בחלקים האפורים, תפשילו שרוולים ותתחילו לעבוד קשה. השילוב של יכולת הפרזנטציה שלכם עם היכולת להביא תוצאות טובות יביא לכם את הקידום המיוחל.
  2. אם אתם מביאים את התוצאות, עובדים קשה אבל לא דואגים לעשות לבוס את הפרזנטציה המתאימה כדי שידע להעריך אתכם, הרי גם אז אתם מפספסים את הקידום. אז תפסיקו להצטנע, צאו מעמדת העבודה שלכם ותנו לבוס מופע שיגרום לו לתת לכם את התפקיד.

 

THE MAGICIAN