שלושה גביעים

קלף שלושה גביעים בקלפים של ריידר
קלף שלושה גביעים בקלפים של ריידר – בואו נחגוג את החברות והקרבה בנינו שהביאה לנו כל כך הרבה שמחה.

קלף שלושה גביעים הוא קלף של חגיגות, של שמחה על שיתוף פעולה פורה, של הצלחה בפרויקט ולפעמים של לידה. השמחה המובעת בקלף היא לא מהסוג החולף, אלא זו שמחה שתלווה אותנו במהלך חיינו, בעיקר כי אנו יודעים שיש לנו משפחת וחברים תומכים. זו שמחה שהיא שלב חדש בחייו של השואל.

הקלף מסמל גם אחוות נשים, העומדות אחת לצד השניה בכל תהפוכות החיים, חוגגות ביחד כשאפשר, ותומכות ומעודדות כשצריך. שלושה גביעים מעודד את השואל להתחבר עם חבריו ולבלות קצת זמן ביחד תוך כדי שהם מביעים רגשות חמים אחד כלפי השני, או אחת כלפי השניה. לנשים במיוחד קורא הקלף לייסד בביתן חוג לנשים עם השקפת עולם דומה, ולהנות ביחד מהאנרגיות הגבוהות שבמפגש.

שלושה גביעים הוא קלף של התכנסויות חבריות – אולי כדי לחגוג יום הולדת לאחד החברים, אולי לחגוג חתונה של מישהו, או לצאת לחופשה משותפת בתקופת החגים. הקלף מזמין את השואל לשתף פעולה עם האנשים הקרובים אליו, כדי לקבל השראה לפרויקטים משותפים לטובת הכלל.

התחושה הכללית שעליה מבשר הקלף היא של שמחה, זרימה נטולת מעצורים ושפע שהוא תוצאה של שיתוף הפעולה בין החברים.

קלף שלושה גביעים בקלפים של מרסיי CBD
קלף שלושה גביעים בקלפים של מרסיי – מערכת יחסים קרובה שמצמיחה פירות, למשל זוגיות שנולדים בה ילדים.

המסר של קלף שלושה גביעים

שלושה גביעים מוסר לנו שזה לגמרי בסדר לחגוג כשיש לנו סיבה, ואנחנו לא צריכים להסתיר את שמחתנו ואת אושרנו מפחד קנאתם של אחרים. אנו מוצאים את השמחה כשאנחנו בקשר קרוב עם חברים ומשפחה, וההפריה ההדדית הנוצרת תוך כדי הקשר, ביחד עם האנרגיות המשתחררות, מביאות אותנו, ואת חברינו, לגבהים חדשים של יצירתיות.

התשובה של שלושה גביעים לשאלות של כן / לא:

שלושה גביעים הוא קלף של חגיגות ויחסים קרובים, והוא מביא איתו שפע של שמחה לחיי השואל. לכן התשובה שנותן הקלף היא 'כן'.

המסר של קלף שלושה גביעים בזוגיות

השואל שמצוי כבר בזוגיות ימצא בה תחושות חזקות של קרבה ושמחה שהוא נקרא לחגוג ביחד עם בן או בת זוגו. גם למי שמבקש לעצמו זוגיות רומז הקלף שהמפגש עם בן הזוג המיוחל קרוב, וכשיפגשו הם צריכים לחגוג את האיחוד ולשמוח על הצלחתם במציאת הזוגיות, ללא בושה.

המסר של קלף שלושה גביעים בקריירה וכספים

שיתוף פעולה פורה עם עמית או חבר יתברר כמוצלח ביותר. גם לבעלי העסקים צפוי שיתוף פעולה עם עסק בבעלות חבר, או אדם מוכר להם, שיוכח כפורה ויקדם את העסק. השואל שמצא את אותו אחד שמפרה אותו, ויודע שהשותפות בניהם עתידה להאריך ימים, מוזמן לחגוג ביחד איתו את הצלחתם.

גם לאנשי הכספים קורא הקלף לחגוג את הצלחתם בהשקעה הכסף ביחד עם חברים קרובים ומשפחה.

Three Of Cups