שלושה מטות

קלף שלושה מטות בקלפים של ריידר
קלף שלושה מטות בקלפים של ריידר – כבשנו את הפסגה, אבל באופק ניבטות אלינו פסגות גבוהות יותר שמחכות לנו.

קלף שלושה מטות הוא מעין תעודה המאשרת לנו שהנה אנחנו עומדים לכבוש את היעד – סיום מסלול הלימודים לתואר נחשק, כיבוש ליבה של בת זוג שרצינו, הצלחה לזכות במכרז עסקי גדול, ולכן הוא קלף חיובי מאוד. ועכשיו, נשאלת השאלה, מה אנחנו הולכים לעשות עם מה שהשגנו? את ההישג אנו יכולים לזקוף לזכות ההכנה שהכנו את עצמנו, והדבקות שלנו בדרך שבה תכננו ללכת, ואם נשאר מחוייבים לדרך הזאת, השמים הם הגבול.

קלף שלושה מטות קורא לשואל להרים את המבט ולראות את קשת האפשרויות שעומדת להתגלות לו, כדי שיוכל לנצל את ההישג שלו. רובן של האפשרויות האלה, וללא ספק הטובות בניהן, שוכן מעבר לאזור הנוחות של השואל, ורק אם יעיז להביט ולחשוב מחוץ לקופסה, ידע לזהות, ויותר מאוחר גם לנצל אותן. הקלף גם מזמין את השואל להישיר מבט אל השינויים הצפויים בחייו, אשר ללא ספק יביאו איתם, בין היתר, אתגרים חדשים שכדאי כבר להתחיל ולהתכונן אליהם. לפעמים מצביע הקלף על מסע לארץ רחוקה שצפוי לשואל, על הצעות עבודה מעבר לים, ועל כך שעליו להרחיק לכת כדי להכיר את עצמו טוב יותר.

קלף שלושה מטות בקלפים של מרסיי CBD
קלף שלושה מטות בקלפים של מרסיי – ריכוז של אנרגיה ומאמצים (במרכז הקלף) מאפשר פריצה קדימה

המסר של קלף שלושה מטות:

אנחנו בשיא כוחנו ויכולותינו, והתוצאות שאנו משיגים בחיים מעידות על כך. אבל אנחנו חייבים להמשיך ולהסתכל רחוק קדימה – אל האופק, כדי לזהות את ההזדמנויות הבאות, וגם את האתגרים שצופנת לנו הדרך בה בחרנו ללכת.

התשובה שקלף שלושה מטות נותן לנו לשאלות של כן או לא:

הקלף המאשר לנו שעלינו על הדרך להצלחה, וקורא לנו להמשיך וללכת בה תוך שמירת המבט קדימה, עונה ב 'כן' על השאלה שתישאל.

המסר של קלף שלושה מטות בזוגיות:

בנחישות רבה הצלחנו לבסס את עצמנו כבן, או בת הזוג במערכת היחסים. אנחנו עכשיו במקום בטוח בזוגיות שלנו, ונשאלת השאלה – מה הלאה? לאן לוקחים את הזוגיות מכאן? הקלף קורא לנו שלאחר שנגמור להתענג על ההישג, נביט אל העתיד, ונשתמש באותם כישורים ונחישות שעזרו לנו עד כה כדי להמשיך ולהעמיק את הקשר.

המסר של קלף שלושה מטות בקריירה או כספים:

במאמצים רבים הצלחנו להגיע אל מעמדנו במקום העבודה, או להביא את העסק שלנו למקום הטוב בו הוא נמצא, ועכשיו, קורא לנו הקלף, לרתום את אותם כישורים ויכולות כדי להתקדם לשלב הבא, תוך כדי שאנו מביטים קדימה ומזהים את האתגרים והמכשולים הצפויים לנו בדרך.

גם בענייני כספים רווינו נחת מהשקעותינו, ועכשיו אנו צריכים לנצל את הנסיון שצברנו כדי להמשיך ולנהל את הכספים שלנו בתבונה.

THREE OF WANDS