שני גביעים

קלף שני גביעים בקלפים של ריידר
קלף שני גביעים בקלפים של ריידר – היכרות בין שני אנשים תביא לחיבור חזק ומבורך בין שניהם

קלף שני גביעים מבשר על תחילתו של קשר חזק בין שני אנשים. זה יכול להיות סיפור של אהבה ממבט ראשון בין שני בני זוג, הכרות בין שני אנשי עסקים שתהפוך מייד לשותפות עסקית, או היכרות בין שני חברים חדשים. למרות שההיכרות היא חדשה וטריה, שני גביעים מרמז שיש לה פוטנציאל חזק להפוך לברית שתחזיק מעמד, ותתגמל לאורך זמן.

שואל ששני גביעים מופיע לו בקריאה, כנראה שיכנס בקרוב לשותפות חדשה. זה יכול להיות עם בן או בת זוג אהובים, עם חבר, או עם שותף עסקי. בשותפות הזאת שני האנשים רואים 'עין בעין' את הדרך ופועלים במשותף למען הצלחתה. אם מדובר על קשר רומנטי חדש, הרי זה קשר שתחילתו במשיכה פיסית חזקה בין השניים והמשכו בהערכה אינטלקטואלית אחד כלפי השני. הרגשות בין בני הזוג צפויים להיות חזקים וסוערים, וכל אחד מהם ישפיע על בן, או בת זוגו בדרך שתמצה מהם את המיטב. לפעמים מבשר שני גביעים על הצעת נישואין קרובה שעתידה להגיע.

כאשר מדובר בשותפות עסקית, שני גביעים רומז על כך ששני השותפים רואים באותו האופן את הדרך הנכונה להוביל בה את המיזם העסקי. השותפים משלימים אחד את השני בכישוריהם ויוצרים סינרגיה חזקה לטובת העסק.

אבל שני גביעים אומר גם שבהיכרות עצמה אין די, ועל השואל לאמץ את ההזדמנות ולפעול כדי להפיק ממנה את המיטב. זה לא יקרה אם הוא ישב בחיבוק ידיים.

קלף שני גביעים בקלפים של מרסיי CBD
קלף שני גביעים בקלפים של מרסיי – התאהבות בין שני אנשים המבוססת על התפרצות של יצרים ותשוקה.

המסר של קלף שני גביעים

קלף שני גביעים מבשר על הזדמנות גדולה שעומדת ליפול לחיקו של השואל, להתחבר עם עוד אדם אשר יעורר בו רגשות עזים. הקשר בין שני האנשים יהיה קשר משמעותי, והוא עתיד להימשך שנים רבות. זו יכולה להיות הזדמנות לזוגיות, לחברות, או לשותפות עסקית. הקלף גם קורא לשואל לנצל את ההזדמנות בצורה הטובה ביותר, ולא לשבת בחיבוק ידיים, להסס ואז להחמיץ אותה.

התשובה של שני גביעים לשאלות של כן / לא:

שני גביעים מדבר על איחוד בין שני אנשים, לאורך זמן, בעזרת רגשות של אהבה ותחושת כיבוד הדדי. התשובה שהוא נותן לשאלה היא 'כן'.

המסר של קלף שני גביעים בזוגיות

שני גביעים מבשר על קשר חדש שתחילתו ברגשות עזים שניצתים מייד, והמשכו בהערכה הדדית. גם אצל זוג וותיק תידלק האהבה מחדש, ואצל אלו שטרם החליטו למסד את הקשר, או להתחייב לו ע"י הולדת ילדים, שני גביעים מבשר שהגיע הזמן.

המסר של קלף שני גביעים בקריירה וכספים

שותפות עסקית חדשה, הן בין שני זרים, והן בין שני עמיתים למקום העבודה עתידה להיות פוריה באופן מיוחד ולהימשך לזמן רב. האמון שישרור בין השותפים יאפשר להם לפעול באופן חופשי ונטול עיכובים.

גם בענייני כספים עתיד השואל לפגוש אדם שהחיבור איתו עתיד להניב לו פירות רבים.

Two Of Cups