שני מטבעות

קלף שני מטבעות בקלפים של ריידר
קלף שני מטבעות בקלפים של ריידר – ג'גלינג בין שתי אפשרויות מבלי יכולת להפסיק, כשהסערה ברקע.

קלף שני מטבעות מייצג מצב של שואל המבצע ג'גלינג בין שתים, או יותר אפשרויות. הוא משחק עם כל אחת מהן, בוחן ושוקל אותה, ואחר כך חוזר ועושה את אותו הדבר עם האפשרות הנוספת. הקלף יצא בקריאה גם לאנשים עסוקים בכמה תחומים – למשל אם חד-הורית אשר עובדת לפרנסתה בכמה עבודות וחייבת גם לטפל בילדיה ובעצמה. אבל היא כבר מתחה את יכולותיה עד הגבול האפשרי, ונמצאת על הסף של איבוד שליטה. שני מטבעות רומז לה לנהל את הזמן והאנרגיות שלה בזהירות, ובתשומת לב רבה כדי לא לעבור את הגבול שאחריו התמוטטות. לאנשים עסוקים, כאלו שאין להם זמן לכלום, רומז הקלף לקחת הפסקה, להרים את הראש ולבחון את מצבם. לא ניתן לנהל את החיים, ובטח שלא ניתן להנות מהם כשאתם כל-כך עסוקים.

קלף שני מטבעות גם קורא לשואל להביא איזון לחיים שלו. איזון בין המשפחה, העבודה, חברים, תחביבים ועוד. מאחר והשמירה על איזון שכזה היא קשה עד בלתי אפשרית, קורא שני מטבעות לשואל לסגל לעצמו גמישות וסבלנות, ולהיות מוכן לוותר על אחד התחומים כשיש דחיפות בטיפול בתחום אחר. מאחר ולא קיימת אפשרות מעשית להגיע לאיזון מושלם בין כל התחומים שבחיים, קורא הקלף לשואל לשים לב שכאשר הוא מטפל בהצלחה באחד מהם, הוא כנראה מזניח את האחרים.

קלף שני מטבעות בקלפים של מרסיי – לזכרו של ד"ר יואב בן דב שהיה איש חכם ושובה לב

המסר של קלף שני מטבעות

שני מטבעות רומז לכם שאתם כנראה עסוקים מדי בחיים שלכם, או שאתם מקדישים את זמנכם בצורה לא פרופורציונאלית לתחום אחד, על חשבון התחומים האחרים. הקלף מציע לכם לנהל את זמנכם יותר טוב – אולי בעזרת מערכות לניהול זמן, או יומן שתשתמשו בו באופן קבוע. אם אתם מרגישים שאינכם יכולים לבד, בקשו את עזרתו של מאמן עסקי שזאת התמחותו. ניהול הזמן הכרחי בשבילכם בתקופה הזאת כדי שתצליחו להחזיק את הראש מעל למים, וכדי שלא תשכחו דברים חשובים שיש לבצע.

התשובה של שני מטבעות לשאלות של כן / לא:

שני מטבעות הוא קלף של מסר על עומס עבודה גבוה, על התלבטות שלא לצורך בין אפשרויות שונות, ועל הצורך בניהול זמן יעיל. הוא אינו נותן תשובה ברורה לשאלות של כן או לא.

המסר של קלף שני מטות בזוגיות

האם אתם מנסים לרקוד בכמה חתונות בו זמנית? מבצעים ג'גלינג בין כמה בני זוג, או אולי מזניחים את בני הזוג שלכם בגלל שנדמה לכם שאין לכם זמן להשקיע עכשיו בזוגיות? הקלף קורא לכם להתמקד בבן הזוג הנכון בשבילכם, ואם כבר יש אחד כזה, אל תמנעו ממנו 'זמן איכות' אתכם. אם יש בכך צורך הכניסו את המפגשים, או הבילויים המשותפים שלכם עם בני הזוג ליומן, ואל תפספסו את הפגישות איתם.

המסר של קלף שני מטבעות בקריירה וכספים

אם אתם עובדים בכמה משרות בו-זמנית, אתם במצב שאין לכם את האנרגיות להשקיע באף את מהן. נהלו את הזמן שלכם טוב יותר – קבעו לוחות זמנים קשוחים לכל משרה או פרויקט, ואל תסטו מהם. אבל השאירו לעצמכם גם זמן כדי להרים את הראש, לתפוס כמה רגעי שקט ולחשוב על איך יראה העתיד שלכם.

גם בענייני כספים אתם כנראה מלהטטים בין אפשרויות שונות להשקעה, ואין לכם זמן לבחון כל אחת מהן לעומק. קחו הפסקה וסדרו את היום שלכם כך שתוכלו להתעמק בכל השקעה בנפרד.

Two Of Pentacles