שני מטות

קלף שני מטות בקלפים של ריידר
קלף שני מטות בקלפים של ריידר – המטרה הבאה שלנו בחיים נראית באופק, אבל אסור לנו למהר אליה לפני שנכין את עצמנו למסע.

קלף שני מטות יופיע לנו בקריאה כאשר אנחנו רוצים לצאת ליעדים חדשים, אבל עדיין אין לנו את הכלים הדרושים כדי להתמודד בהצלחה עם תלאות המסע. כאשר אנו מבקשים לעצמנו זוגיות חדשה, קידום בעבודה, תחום לימודים חדש או שינוי כלשהו בחיים, שני מטות הוא קלף הקורא לנו לתכנן היטב את צעדינו – בחינת הדרכים השונות הנגישות לנו, הערכות להתמודדות עם אתגרים, ולימוד כל מה שנוגע לנושא השאלה.

קלף שני מטות אומר לנו שלמרות שאנחנו יודעים בדיוק לאן אנחנו רוצים להגיע, ושיש לנו את האומץ לצעוד, אנחנו עדיין לא מוכנים לעשות את הצעד הראשון. כרגע יותר חשוב להשקיע בתכנון הדרך שיכולה לקחת אותנו אל מחוץ לאיזור הנוחות שלנו, ולהקשות עלינו את ההתמודדות עם טריטוריה לא מוכרת. הקלף אומר לנו שמאחר ואנו יוצאים להשיג מטרות לטווח ארוך עבור עצמנו, טוב נעשה אם לא נזלזל בהכנות שיש לעשות.

קלף שני מטות בקלפים של מרסיי – צומת החלטה לפנינו, כדי להחליט נכון אנחנו חייבים לרכוש מידע נוסף.

המסר של קלף שני מטות:

אנחנו נועצים מבט באופק, ורואים את המטרה שלנו הרחק קדימה. אבל אם ננהג בפזיזות ונתחיל ישר לרוץ לכיוון המטרה, כנראה שניכשל בנסיון להגיע אליה. כי מה שאיננו רואים הם כל המכשולים שיעמדו בדרכנו וימנעו מאיתנו להגיע. הקלף קורא לנו לצייר מפת דרכים מפורטת אל היעד, ולהכין את עצמנו לכל קטע של הדרך.

התשובה של שני מטות לשאלות של כן / לא:

הקלף קורא לשואל להיות בשליטה ולא לקפוץ למעשים חפוזים, אבל הוא לא נותן תשובת כן / לא ברורה.

המסר של שני מטות בזוגיות:

לשואל שהזוגיות שלו במשבר, קורא הקלף לברר היטב מה צריך לעשות לפני שהוא פותח בצעדים נמהרים כדי לתקן אותה. אולי יהיה לו נכון להתייעץ עם מאמן אישי או מטפל זוגי שיעמיקו את ידיעותיו בהתנהלות במערכת זוגית.

לשואל המחפש זוגיות אומר הקלף שהוא עדיין לא בשל לחיפוש. אולי הרגלי החיזור שלו לוקים, אולי דרך החיפוש אינה נכונה לו, וטוב יעשה אם יתייעץ עם האנשים הנכונים שיסייעו לו בחיפוש.

המסר של שני מטות בקריירה וכספים:

השואל עדיין לא בשל לקבל את הקידום במקום העבודה, או להתחיל יוזמה עסקית חדשה. עליו להכין את עצמו, להמשיך בתהליך ההתלמדות והמחקר לפני שהוא עושה את הצעד הבא.

בנושא השקעות כספיות קורא הקלף לשואל ללמוד היטב את ההשקעות שהוא שוקל לפני שהוא משקיע את כספו.

TWO OF WANDS