איך למצוא אהבה בעזרת הטארוט

נפשות תאומות

 

כולנו רוצים אהבה, וחלקנו מחפשים אותה ותוהים מתי תופיע הנפש התאומה שלנו. אחת מפתיחות הקלפים האהובות עלי, עוסקת בדיוק בזה. פריסת האהבה תגלה לכם לא רק מתי תמצאו אהבה, או האם בני זוגכם הנוכחיים הם אהבת חייכם, היא גם תפרוס את סיפור אהבתכם, המכשולים שיעמדו בפניכם, האתגרים שתצטרכו להתמודד איתם ואיך תוכלו להתגבר על כל אלו בהצלחה.

את פריסת האהבה תוכלו לבצע לבד, לפי ההוראות שלהלן, או שתוכלו לפגוש אותי כדי שאבצע אותה עבורכם.

"פריסת האהבה" – מציאת אהבה בעזרת הטארוט

לפני שאתם מתחילים לבצע את פריסת האהבה, צרו לעצמכם מרחב מתאים. בחרו את חפיסת הקלפים האהובה עליכם, מצאו מקום שקט וללא הפרעות, הדליקו נר או קטורת והתרכזו בבקשתכם מהקלפים. ערבבו את הקלפים בתשומת לב תוך כדי שאתם שואלים את הטארוט את השאלה שברצונכם לקבל עליה תשובה. שאלות לדוגמה יכולות להיות:

  • האם בן או בת זוגי הנוכחיים הם אהבת חיי?
  • מה אני צריך לעשות כדי לפגוש את אהבת חיי?

 

לאחר שסיימתם לערבב, על פי הרגשתכם, הניחו את החפיסה על השולחן ומשכו ממנה 8 קלפים. הניחו את הקלפים בתבנית שאני מתאר. להלן משמעותו של כל קלף:

הקלף הראשון – התדמית שלכם בעיני עצמכם

הקלף הראשון מגלה מה אתם חושבים על עצמכם. אתם יכולים ללמוד ממנו מי אתם בזוגיות שלכם, ואם הוא נראה לכם לא מתאים, יתכן והוא רומז לכם שבאופן לא מודע, כך אתם מתנהגים ומשפיעים על מערכות היחסים שלכם. אם הקלף אומר לכם שאתם צריכים לעשות שינוי, התחילו לעבוד על השינוי כבר עכשיו. תקנו את התנהגותכם, באופן שבו תהיו אתם שבעי רצון ממנה. רק כאשר מערכת היחסים שלכם עם עצמכם תהיה טובה, תוכלו לבנות מערכת יחסים טובה עם בן, או בת זוג.

הקלף השני – איך אתם רואים את בני הזוג שלכם

קחו את הקלף השני ושימו אותו מעל הראשון. הוא יגלה לכם איך אתם רואים את בני הזוג שלכם, גם אם לא פגשתם אותם עדיין. אם הקלף אינו חיובי, יתכן שככה אתם רואים היום את בני זוגכם, אבל הראיה תשתנה ככל שהזוגיות שלכם תתפתח ותגדל למשהו אחר.

הקלף השלישי – איזה תפקיד יש לגורל בחייכם

את הקלף השלישי הניחו בצד ימין ולמעלה יחסית לשני הקלפים הראשונים.

הקלף השלישי מגלה את השפעות הגורל על חייכם. אין לכם שליטה על הגורל, אבל הוא משחק תפקיד מרכזי באפשרות שלכם למצוא את אהבת חייכם. למרות שאין לכם שליטה על הגורל, עדיין טוב לדעת מה קורה, כדי להבין למה חיי האהבה שלכם נראים כפי שהם נראים.

הקלף הרביעי – אילו אתגרים מעסיקים, או יעסיקו אתכם בזוגיות

את הקלף הרביעי הניחו מימין לשני הקלפים הראשונים.

הקלף הרביעי יחשוף בפניכם את המכשולים העומדים בפני הזוגיות הנוכחית שלכם, או את אלו שתתקלו בהם בזוגיות העתידית כשתגיע. הקלף הזה יעזור לכם להתגבר על המכשולים, ולחזק יותר את הזוגיות. יתכן ומדובר במכשולים חיצוניים, יתכן ומדובר במשהו פנימי, אבל עכשיו תדעו על מה אתם צריכים לעבוד כדי לקבל את התוצאות שאתם רוצים.

הקלף החמישי – מהו התפקיד שלכם בזוגיות

את הקלף החמישי הניחו בצד ימין ולמטה יחסית לשני הקלפים הראשונים.

הקלף החמישי יאפשר לכם לקבל נקודת מבט נרחבת על התפקוד שלכם בזוגיות, וכיצד התפקוד הזה משפיע. למה שאתם עושים, ולאיך שאתם מתנהגים אל בני הזוג שלכם ישנה השפעה מכרעת על גורלה של הזוגיות, לכן שימו טוב לב להשפעה שיש לכם.

הקלף השישי – מהן הנטיות הרומנטיות שלכם

את הקלף השישי מקמו מצד שמאל ולמעלה יחסית לשני הקלפים הראשונים.

הקלף השישי יאפשר לכם לראות לאן מובילות אתכם הנטיות הרומנטיות שלכם. אם הכיוון אינו נראה לכם, בצעו את השינוי הנחוץ בעצמכם, או שנו את ציפיותיכם מחיי האהבה שלכם ולמדו לקבל באהבה את התוצאות. ואם אתם אוהבים את הכיוון, אל תשנו דבר.

הקלף השביעי – מבט אל העתיד

את הקלף השביעי מקמו משמאל לשני הקלפים הראשונים.

הקלף השביעי יחשוף בפניכם מקצת מהצפוי לכם בעתיד. בין אם כבר יש לכם זוגיות, ובין אם אתם עדיין מבקשים לעצמכם את אהבת חייכם, ישנם דברים שאינכם מודעים להם שעומדים להתרחש, ומבט מעמיק על הקלף השביעי יאפשר לכם לראות אותם.

הקלף השמיני – מה אתם יכולים לעשות

את הקלף השמיני הניחו מצד שמאל ולמטה יחסית לשני הקלפים הראשונים.

בעוד ששבעת הקלפים הראשונים שקפו לכם את המצב כפי שהוא, הקלף השמיני מאפשר לכם לדעת מה אתם יכולים לעשות כדי לשפר את הזוגיות שכבר יש לכם, או את הסיכויים למצוא את אהבת חייכם.

מתי לבצע את "פריסת האהבה" של הטארוט

פריסת האהבה של הטארוט תענה על כמעט כל שאלה שיש לכם בנוגע לזוגיות שלכם. בין אם אתם רוצים לדעת לאן הולכת הזוגיות שכבר יש לכם, או שאתם מחפשים דרכים לשפר אותה, ובין אם אין לכם עדיין זוגיות ואתם רוצים לדעת מה לעשות כדי למשוך את אהבת חייכם, פריסת האהבה תאפשר לכם לקבל את התשובות. ולאחר שהבנתם מה אתם צריכים לעשות, הכל כבר בידיים שלכם.

ב ה צ ל ח ה !