איך תוכלו לייעץ בעזרת קלפי הטארוט

קלף הכהנת הגדולה בטארוט

רבים מהאנשים שאני מדבר איתם על הטארוט, מפקפקים ביכולתו להיות כלי המעצים את יכולותיו האינטואיטיביות של הקורא בקלפים, ולאפשר לו להבין הן את עצמו, והן את מי שמבקש את עצתו. ישנן לא מעט תפיסות שגויות בנוגע לטארוט אצל מי שאינו מכיר אותו, ולרוב הפותח בקלפים נחשב לבעל יכולות מנטאליות יוצאות דופן, אשר בין היתר, יכול גם לחזות את העתיד.

הטארוט ככלי להעצמה אישית

פעמים רבות כאשר אני מציע לאנשים לקרוא להם בקלפים, בנסיבות חברתיות, אני נתקל בסירוב. מקורו של הסירוב בדעות השגויות של אותם אנשים על האפשרות של הטארוט לחזות את עתידם, ואולי אפילו לחרוץ אותו. רבים מזכירים לי ישר את "קלף השטן" ואת הפחד שלהם שמא יצוץ להם הקלף הזה במהלך הקריאה. חלק מחוסר הידע של אנשים על הטארוט נובע גם מאותם קוראים בקלפים אשר שומרים את הידע שלהם עצמם בסוד, כאילו מדובר באיזו כת סתרים שהכניסה אליה אסורה לאנשים מן השורה. אנשים אלו עושים עוול לטארוט, אשר משמש ככלי רב עוצמה בעזרה למי שמחפשים את דרכם בחיים, נמצאים במצוקה או שוקדים על התפתחותם האישית. הטארוט שרד את תהפוכות הזמן, והפך למדריך אמין לכל אדם היודע לקרוא בו, אל עבר הסודות הנחבאים בעצמו פנימה. מובטח לכל מי שילמד את הקריאה בטארוט ויתמיד בתרגול, כי תמיד יהיה לצידו יועץ אשר יעזור לו להתמצא בנבכי החיים, ולצלוח משברים ותהפוכות. באתר שלי אני מנסה ככל יכולתי, להנגיש את הטארוט לכל מי שרוצה ללמוד ולהבין אותו, כדי שיותר ויותר אנשים יוכלו לרתום לעזרתם את יכולותיו, ויהנו מהיתרונות שיש בו.

איך מתבצע ייעוץ בעזרת קלפי טארוט?

כאשר אנו מייעצים בעזרת הטארוט, לעצמנו או לאחרים, אנו משתמשים בו כמדריך ליצירת השינויים המבוקשים בחיים שלנו. שינויים אלה יאפשרו לנו להשיג את העתיד שאנו מבקשים לעצמנו. אלו המנסים לקרוא את העתיד בעזרת הטארוט, טועים ביכולותיו ומטעים את מי שבאו אליהם להתייעץ. בין היתר יכול הטארוט לגלות לנו:
  • את המצבים האפשריים בשאלה הנחקרת ואת הדרכים האפשריות להתקדם בה.
  • חסימות ומכשולים בדרך ואיך ניתן להתגבר עליהם.
  • אילו פעולות אנחנו צריכים לנקוט כדי להגיע למטרתנו.
  • איך לעודד את השואל כדי שיבין שהוא יכול ליצור לעצמו את העתיד שהוא רוצה, למרות שאולי עכשיו הוא לא מאמין בכך.

איך תוכלו להתחיל לייעץ בעזרת הטארוט:

  • התאמנו בתחילה על עצמכם כדי להכיר את משמעות הקלפים, ואת המסר בכל קריאה שתבצעו.
  • בצעו קריאות לאנשים קרובים אליכם שיהיו סלחנים לשגיאות שתבצעו כקוראים מתחילים.
  • בצעו קריאות ללא תשלום לאנשים, אבל בקשו מהם לתת לכם משוב על כל קריאה כדי שתוכלו ללמוד ממנה.
  אם אתם מרגישים בעצמותיכם את הצורך להיות יועצים בעזרת קלפי טארוט, התאמנו על כמה שיותר אנשים עד שתרגישו בטחון בפירוש הקריאות שיצאו לכם. הביטחון שיוקרן מכם ישפיע על מי שבא אליכם להתייעץ, ואתם תצברו מוניטין טובים של יועצים בעזרת הטארוט.  

ב ה צ ל ח ה !